نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree30Likes

موضوع: رستوران مامی سایت!

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 77
صفحه 4 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    bluesky آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    382
    پسند کرده
    3023

Re: رستوران مامی سایت!

یعنی تو تهران این نوع آرد پیدا نمیشه ؟!

2. بانک بند ناف
    Mami Roham آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    285
    پسند کرده
    88

من چند روز پيش رفته بودم تو كار كيك 5-10- 15 به اقاي همسر گفتم ارد ذرت بگيره .خودم هميشه ارد ذرتي (نشاسته ذرت ) كه مي گيرم توجعبه است و سفيد ولي اوني كه اقاي همسر گرفته بود زرد(البته خيلي كم رنگتر از اونائي كه تو عكسن ) بود و توي پلاستيك كه حجمش هم خيلي كم بود واسه همين 10 بسته خريده بود.كلي هم سرش غر زدم اين چيه گرفتي ؟ و كيك هم بي خيالش شدم.
    اگه مي دونستم يه چيز نادر گرفته سر بيچاره غر نمي زدم .خوب چكار كنم اخه نه يكي نه دوتا ده تا هم خريده بود.امروز برم خونه ماركشو مي بينم چيه ؟ خبرشو ميدم كه از كجا خريده.
    MARYAM

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    179
    پسند کرده
    63

من هم قبلا ارد ذرت خريدم زرد بود البته زرد روشن توي كيسه شفاف داخل يك پاكت نميدونم ماركش چيه اما همون مارك ارد سيب زميني هم خريدم از يك شركت بودند از تهران فروشگاه شهروند پونك و يكبار هم ازسوپر ماركت سركوچه و همينطور از هايپر استار

ببین همین می شه که اجناس اهتکار می شه...من کی گفتم نادره؟!!؟گفتم من نداشتم!!ای خدااااااااااااااااااااا نرید(نروید:دی) همه آرد ذرت های بازار رو اهتکار کنید ها!
    افسان گلم قربون مهربونیت...من دنبالش نبودم مطمئن هستم اگه بخوام همین جا هم راحت پیدا می کنم...ببخش پیغامت رو دیر دیدم...بعد از ماه رمضان خودم دارم میام شهرتون.ممنون که به فکرمی.
    حالا که همه آؤد ذرت دار هستند چرا یکی کورن داگ درست نمی کنه هان؟!!؟
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

نجما جون و بقیه دوستای گلم
    من دنبال روش درست کردن مرغ کنتاکی یا استرپس مرغ هستم که توی رستوران سوپر استار درست می کنن پولکیه
    شنیدم از کورن فلکس استفاده می کنن ولی یه بار با کورن فلکس و ارد سوخاری درست کردم اونجوری نشد
    کسی می دونه چه جوری میشه که اونجوری میشه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اصلا نمی دونم تاپیکو درست اومدم یا نه!

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

ساراسیم جون من این نوع فیله رو درست میکنم...

ببین هیچ کاری نداره..باید فیله هارو مزه دار کنی...توی سویا سس و ادویه یا با هر طعمی که دوست داری از یه ساعت قبل مزه دار میکنی..بعد میزنیش توی تخم مرغ زده شده و توی برگ ذرت(شبیه همون کورن فلکس) ..البته قبلش برگ ذرتهارو کمی با فشار کف دست خورد میکنی...همین!ارد سوخاری نمیخواد...بعد از گذاشتن روی برگهای ذرت و فشار دادن دو طرفش..میندازیش توی روغن شناور...

من برای مزه دار کردنش از سس سویا و کمی سس خردل و فلفل استفاده میکنم..بعد با کف دست کمی میکوبم روی فیله تا یه ریزه پهن بشه...بعدم تخم مرغ و ذرت پرک ساده و بعدم روغن داغ..باید با دست فاشر بدی تا ذرتها بهش بچسبن...

اتفاقا همین یکی دو وز پیش میخواستم درست کنم.دیدم فیله ام تموم شده..امروز فردا درست میکنم برات عکس میذارم..

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    200
    پسند شده
    6745
    پسند کرده
    3867

ویترین مدال ها

منم با اجازه ستاره جون به گفته هاشون یه چیز اضافه کنم که من کنتاکی سوپر استار رو که شما میگین نخوردم! اما خودم هر وقت بدرستم لایه اول رو آرد گندم + شیر خشک + خیلی کم ادویه مرغ میزنم بعد تخم مرغ + کورن فلکس
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

این غذا سامره جون اسمش کنتاکیه اسپایسیه...یا همون مرغ اسپایسی...اونی که من توضیح دادم استریپس..یا فیله اسپایسی...البته خیلی فرقی هم با هم ندارن ولی استریپس تا اونجا که من فهمیدم ارد نداره...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

صفحه 4 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین