نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree103Likes

موضوع: جراحی زیبایی بینی...

نمایش نتایج: از 57 به 64 از 1357
صفحه 8 از 170 نخستنخست ... 56789101118 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    97
    پسند کرده
    0

Re: جراحی زیبایی بینی...

بحث خوش دماغ رو بینی کردن شد گفتم من هم بیام از تجربیاتم بگم ، من سال 78 دقیقا وقتی 18 ساله شدم بدو بدو رفتم دکتر دماغ رو از جا کنده و تبدیل به بینی کردم !!!
    من دماغم از نوع گوشتی بود خیلی از دکتر ها همون موقع قبول نکردن که عملش کنن !!! یکی از اقوام که دماغش هم گوشتی بود هم قوزی بود پیش یک دکتری به اسم مجلسی عمل کرده بود و وقتی نتیجه کارش رو دیدم با کله رفتم پیش دکتر مجلسی و پیشش عمل کردم الان با این که 11 سال گذشته راضی هستم و هیچ مشکلی نداشتم شکر خدا، بعد از من 2 تا از دوستام هم رفتن پیش مجلسی و بینی های اون ها که بی نهایت زیبا شده ( به گمونم بعدا تجربه اش هم بیشتر شد آخه ) خلاصه من که تجربه خوبی با دکتر مجلسی داشتم مطبش وقتی من عمل کردم توی خیابون گاندی بود ولی الان میدونم زعفرانیه هستش
    امیدوارم همه خانوم ها در امر زیبا سازی موفق باشین
    You only live once, but if you do it right, once is enough

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

خوش به حالت مریم جون،منم تصمیم گرفته بودم بیام تهران عمل کنم از کلانتر هرمزی هم وقت گرفتم ولی خوب تعریف مجلسی رو زیاد شنیدم،هرمزی 6 می گیره ولی مجلسی 3/5 .حالا بیشتر مطمئن شدم،می شه یک عکس از مماخ خوشگلت برام بفرستی .ممنون
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    خوش به حالت مریم جون،منم تصمیم گرفته بودم بیام تهران عمل کنم از کلانتر هرمزی هم وقت گرفتم ولی خوب تعریف مجلسی رو زیاد شنیدم،هرمزی 6 می گیره ولی مجلسی 3/5 .حالا بیشتر مطمئن شدم،می شه یک عکس از مماخ خوشگلت برام بفرستی .ممنون

آره منم کلانتر هرمزی خواستنم عمل کنم خیلی تعریفشو شنیدم اما اینقدر دیر وقت عمل می داد بعد عروسیم می شد من نمی تونستم صبر کنم چون تا جا بیفته لااقل 6 ماه وقت می بره
    هر کجا هستم ,باشم,آسمان مال من است.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

یک تذکر مهم به همه عزیزان

حتما خودتون برید پی جو بشید چون هر کی یک سلیقه ای داره یکی از دوستام یک دکتر معرفی کرد که به نظرش عالی بود همه فانتری سر بالا من که خوشم نیومد یک جا هم رفتم پیش دکتر که متخصص ***** بود اما بینی هم عمل می کرد همه مریض ها راضی بودن اما اینقدر طبیعی بود که انگار عمل نکرده خوب واسه من مهم بود متخصص گوش و حلق و بینی باشه که اصلا این گزینه رد شد اما علاوه بر اون یک کم خواستم شیک هم بشه خیلی ساده که معلوم نشه خوب بینی خودم بود به هر حال نظر ها فرق می کنه مهم خودتون هستید که راضی باشید .
    بهترین ها رو واستون آرزو میکنم زیبایی حق خانم های ایرانی درسته؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

راستی رویا جون کارهای هرمزی رو دیدی ارزش 2 سال صبر کردن رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

آهو جونم داری ار من سوال می کنی که ارزش داره یا نه؟ یا پیشنهاد میدی که ارزش داره

البته بگم بستگی به بینی داره اگر بینیت استخوانی و کوچیک باشه زیاد کار نداشته باشه به نظرم 6 تومن خیلی زیاده به هر حال کاراش خوبه اما همیشه یکی بهتر از دیگری دیگه این به سلیقه بر می گرده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

رویا جون ، دوست داشتم نظر شما رو بدونم عزیزم .البته تعریف کارهای مجلسی رو خیلی زیاد شنیدم با حرف شما تقریبا مطمئن شدم چون 6 تومن برام زیاده.

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

آره آهو جونم ببین بعضی هاشون خیلی خوبه شیک و طبیعی به هر حال من چند جا رفتم گفتن بینی من زیاد کار نداره اما بگم هرمزی و مجلسی خوب هستن اما بیشتر واسه بینی هایی که مشکل هست مخصوصا اون هایی که انحراف بینی زیاد دارن چند جا برو تا مطمئن بشی واسه من انحراف خیلی کم بود اگر زیاد باشه عمل سختی می شه و بدتر اینکه کج در نیارن که هرمزی در این صورت 6 تومن هم می ارزه

صفحه 8 از 170 نخستنخست ... 56789101118 ... آخرینآخرین