نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree103Likes

موضوع: جراحی زیبایی بینی...

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 1357
صفحه 3 از 170 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    647
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

Re: جراحی زیبایی بینی...

ترانه جون اسم و ادرس و ...دکترت رو لطفا خصوصی بذار برام...ممنونت میشم عزیزم...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    616

دکتر به جای بیهوشی برای من یه سرم زد که گفت سرم خوابه یعنی بعد از عمل اصلا حالم بد نشد و مشکلی نداشتم در مورد آب آناناس حتما خود آناناس رو میکسر کنین و بخورید چون کمپوتها که آب و شکر هستن و آناناس برای خوب شدن سریع زخمها استفاده میشه .
    من فقط بعد از عمل که رفتم پیش دکترم بینیم رو ماساژ داد و اونجا یه مقدار درد داشت و اصلا از عملم هیچی نفهمیدم و خیلی راحت بود .*
    بهترین چیزها زمانی رخ میدهد که انتظارش را نداری .

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    647
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

مامک جون اسم و ادرس و هزینه دکتر لطفا:دی

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    647
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

من معتقدم هر کاری رو به شکل افراطی انجام دادن درست نیست..متاسفانه عده ای فقط برای چشم و همچشمی و...بدون داشتن مشکل واقعی توی ظاهرشون و فقط برای تنوع و..میرن زیر تیغ جراحی که خب!من شخصا اینو نمیپسندم..ولی وقتی مثلا یکی بینی بزرگی داره...یا به صورتش نمیاد و با یه جراحی میتونه ظاهر بسیا زیباتری داشته باشه چرا نه؟!!!

یکی بود بینیش خیلی خوبم بود..اما میگفت دوست دارم شبیه بینی فلانی بشه..به شکل افراطی و وسواس گونه ای چشم و همچشمی داشت با خیلیها....کارش با شوهره کشید به طلاق...چون شوهره پولشو نداشت و خانوم هم دست بردار نبود....خب!مسلما این ادم باید این عکسهارو ببینه شاید ترس باعث بشه بیخیال بشه...ولی شخص دیگه ای که صورت خوبی داره..ولی مثلا یه بینی خیلی بزرگ و قوز دار روی صورتش نشسته..و این توانایی رو هم داره که عمل کنه چرا نباید اینکارو بکنه؟!خودش که قرار نیست به هوش باشه و همه این لحظه هارو ببینه....هر بلایی ام سر بینی بیارن تهش زیبایی و ظاهر بهتری در انتظارشه..پس فکر کنم بیارزه به چند روز سختی کشیدن...

قبلا توی کلاسهای درس ما بعضی استادا میگفتن ادمهایی که اعتماد به نفس ندارن میرن سراغ عمل بینی و..!اونروزها تازه داشت همه گیر میشد و مد!...من همیشه باهاشون مخالف بودم...اول ازشون میپرسیدم به نظر شما اعتماد به نفس من در چه حدیه؟میگفتن:عالی..(من شاگرد اول دانشکده بودم و همه استادها خوب میشناختنم) بعد میگفتم بینی من ایرادی داره..میگفتن:نه!عالی نیست ولی خوبه...میگفتم:من میخوام بینیمو عمل کنم..چون یه کوچولو اگه از این کوچیک تر باشه خیلی چهره ام زیبا تر میشه..چرا نباید اینکارو بکنم؟ایا با اینکار شما میگین در مورد من اشتباه کردین و من اعتماد به نفس نداشتم؟!معلومه که نه....بعضیها کلا ظاهرشون رو دوت ندارن...مدام اینو عمل میکنن..اونو بزرگ میکنن..اینو کوچیک میکنن...اینها بله..حتما تصویر درستی از ظاهرشون ندارن و دارن به شکل افراطی خودشون رو اذیت میکنن...ولی وقتی من حس میکنم توی صورتم فقط یه ایراد کوچیک دارم و میشه با یه عمل اینو برطرف کرد تا هم خودم و هم دیگرون ا دیدن زیبایی بیشتر من لذت ببریم چرا نه؟!این اسمش اصلا نداشتن اعتماد به نفس نیست...بعضیها به شکل بیمارگونه اینکارو میکنن و بهش معتاد میشن..بدون اینکه ذره ای ایراد داشته باشه ظاهرشون تغییرش میدن که خب مساله اینها جداست....

من 4 سال پیش میخواستم عمل کنم...هی مواردی پیش اومد که نشد..اما دیگه تصمیمم جدیه و طی چند ماه اینده اینکارو میکنم..اونجوری حس میکنم خوشحالترم..ولی معنیش این نیست که الان از ظاهرم غمگینم!پس اینکارو میکنم...

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    334
    پسند کرده
    5

به نظر من اگه واقعا یه مشکلی (از نظر ظاهری ) وجود داشته باشه که با عمل زیباتر بشه عمل بینی خوبه ضمن اینکه حتما در این مورد تحقیق کنید و آدمهایی که اون دکتر عمل کرده رو ببینید بعد دست به اینکار بزنید من خودم سال 77 عمل کردم دکترم هم واقعا عالی بود من اصلا هیچ دردی احساس نکردم و مدل بینیم هم خوبه اصلا تاحالا کسی نفهمیده که من عمل کردم (البته کسانی که بعداز عمل با من آشنا شدن) و من کلا راضی هستم از اینکه عمل کردم .
    موفقیت نصیب افراد خواب آلود نمی شود. مثل دانمارکی

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    616

ستاره جان نمیدونم الان چند میگیره فکر کنم بالای 4 تومن بگیره الان مطمئن نیستم ولی اسم دکترم قیصری و مطبش هم ولیعصر روبروی زعفرانیه ساختمان پرشکان . دقیقا بعد از باغ فردوسه . شمارشو ندارم الان ولی از 118 میتونی بگیری.
    امیدوارم تونسته باشم کمک کنم
    بهترین چیزها زمانی رخ میدهد که انتظارش را نداری .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    0

منم دلم میخواد عمل کنم ولی میترسم صاف در نیاد یا بعدش یه مشکلی پیش بیاد مثلا ضربه بخوره یا مشکل تنفسی داشته باشم یا ...
    چون من چشمم رو عمل کرده بودم الان تار میبینم نمیخوام مشکلم دو تا بشه.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    0

واي آلبالو جان پس با هم همدرديم منم سالهاست كه ميخوام بينيم و عمل كنم واما از نتيجه عمل ميترسم اينكه خوب نشه يعني اگر الان مطمئن بودم كه پيش فلان دكتر برم بينيم خوب ميشه همين هفته آينده اين كارو ميكردم اما نميخوام عجله كنم چون منم سال 82 عمل ليزيك كردم اما الان با اينكه چشم راستم طبق معاينه پزشكا هيچ ضعيفي نداره اما تاره و پيش كلي دكتر رفتم كه همگي ميگن عوارض عملته اينم شانس منه و من هميشه خودم و سرزنش ميكنم كه چرا براي عمل چشمم عجله كردم و صبر نكردم يكي 2 سال ديگه بگذره و با تحقيقات بيشتر و زمان بهتر اين كارو انجام بدم
    براي همين الان ديگه نميخوام عجله كنم ضمن اينكه از زماني كه ازدواج كردم آقاي همسر عزيز هم با اين كارم مخالف هستش اينم شده يه مشكل ديگه متاسفانه
    -------------------------------------------------------

همه ما يه جورايي گنهكاريم
    براي كارهاي خوبي كه ميتونستيم انجام بديم اما انجامشون نداديم

صفحه 3 از 170 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین