نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree899Likes

موضوع: ساخت عروسك هاي پارچه اي

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 444
صفحه 1 از 56 123411 ... آخرینآخرین

ساخت عروسك هاي پارچه اي

كاربران محترم

خواهشمند است جهت سهولت استفاده از بخشهاي مختلف انجمن و برقراري امكان دسترسي سريع و آسان به مطالب مورد نظر به نكات زير توجه نماييد:

1- برای ایجاد مبحث جدید، با مدیر انجمن هماهنگ کرده تا در صورت نیاز برای مورد درخواستی شما مبحث جدید باز شود.

2- لطفاً قبل از پرسيدن سوال و ايجاد پست اسپم حتماً كمي جستجو نماييد، ممكن است سوال شما قبلاً مطرح و پاسخ داده شده باشد.

3- كليه پستهاي حاوي پيام تشكر و يا مطالب غير ضروري كه باعث زياد شدن و شلوغ شدن بي مورد تاپيكها می گردد، نيز حذف خواهد شد.

از حضور گرم و تلاش و همكاري صميمانه شما عزيزان سپاسگذارم و خواهشمندم با نظرات سازنده خود ما را در ارتقا انجمن ياري نماييد.
    SADATI, باران67, 3tayesh_t و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

Re: ساخت عروسك هاي پارچه اي

براي اين عروسك از يه بالشت قديمي و روتختي قديمي استفاده شده (بالشت قديمي واسه پر كردن بدن عروسكه ) موها از كاموا و ارايش صورت با ماژيكه

marie, ما نیلی, mamaneshervin و 6 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

عروسك جادوگر
    براي اين عروسك پارچه سفيد 41*41 و براي بيني نوار4*32 و دو مربه 25*25 و بك گوني 8*10 براي دامن و سر جوب جادوگراحتياج دارين يه تيكه پارچه قرمز واسه كلاه و 2تا چوب واسه بدنه و جارو

موش خرما, مامان حدیثه, سمیه 2 و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلامدوستای گل و هنرمند! از این مبحث خیلی خوشم اومد ! یادش بخیر من ده دوازده ساله که بودم خیلی عروسک پارچه ای درست میکردم!!!هی جوونی !!!!! الانم چند تا عکس براتون میذارم ، ببخشید که طرز ساختشونو ندارم ولی میشه ازشون ایده گرفت و فکر میکنم دوستایی که یه بار تجربه ساخت عروسک رو دارن بتونن اینا رو بدرستن!
    ***ماه ریز***

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

***ماه ریز***

[quote=میشا]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ترانه+":3zk0u5w6
    میشا جون می دونی اون عروسکی که کنار بادبادکه مو قرمزیه موهاش به چه صورت درست میشه؟
    اگه کسی میدونه لطفا کمک کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترانه+
    میشا جون ولی من فکر کنم کامو رو از کنار گوشاش داخل پارچه کرده چون کناره ها محکم تر وصله و وسط سر رو فقط با نخ بسته ولی مطمعن نیستم
    [/quote:3zk0u5w6]

Her hair is about twelve inches long. The yarn was sewn with the sewingmachine right down the middle with red thread. Using red thread handstitch hair in place.
    نه ترانه جون همون وسطه(رفتم متن و پيدا كردم )

نقل قول نوشته اصلی توسط mina87
    سلام خانمها می ذونم جای این مبحث اینجا نیست اماراهنمایی می خواستم کسی الگوی درست کردن عروسکهای بره که کارتون آن هم هست کلی گوسفند و یک چوپان و یک سگ هستند این گوسفندها در این کارتون نقشهای قشنگی دارند لطفا هرکسی ساخت این عروسکهای پلیشی مدل این گوسفند را بلده راهنمایی کنه
    سعي مي كنم پيدا كنم مينا جون

پارچه رو 4 لا كنيد و الگو رو كه به شعاع 7 سانت هست روش بزاريم و ببرين.براي پر كردن توش از پنبه مي تونين استفاده كنين

سدی و فرشته .ب این نوشته را پسندیده.

صفحه 1 از 56 123411 ... آخرینآخرین