نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1438Likes

موضوع: تزئینات با هندوانه و خربزه

نمایش نتایج: از 169 به 176 از 490
صفحه 22 از 62 نخستنخست ... 121920212223242532 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    234
    پسند کرده
    3

Re: تزئینات با هندوانه و خربزه

ســـــــــــــــــلام به همه خانم های گل می دونم فصل تابستان است و هندوانه
    با اجازه اساتید بزرگ دوست دارم تمام موارد هندوانه آرایی را آموزش بدهم منتها من دوتا بچه بسیــــــــــــــــــــــ ـــــــار شلوغ دارم که فرصت هر کاری را از من گرفته اند . بخصوص که تعطیلات هم شده. برای همین هم هست که دیر به دیرمی آیم و عکس یا پیغام می گذارم . واقعیتش اینست که حتی هندوانه یا ..... می خریم بدون انکه فرصت تزیین داشته باشم خورده می شود ولی سعی می کنم برگ را اینبار برای ساجده جان بگذارم .

2. بانک بند ناف
    مریم گلی .. آواتار ها
    میزان امتیاز
    53
    پسند شده
    3376
    پسند کرده
    1896

رانیای عزیز خوشحال میشم اینجا به همه یاد بدین و ممنونتون میشیم
    میدونم با دو تا بچه سخته ولی هر موقع فرصت شد زحمت بکشین و اموزش بدین
    بازم ازتون ممنونم
    http://ashpazkhone.blogfa.com

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

[quote="ساجده"]هرکی بخنده .............
    برای اولین بار بود یک هندوانه از وسط نصف کردم که بتونم دوتا کار روش دوتا طرح کا ر کنم
    خواهش می کنم اشکال کارم به من بگید و یکی زحمت بکشه برگ حکاکی کردن برام توضیح بده

http://www.mamipic.com/share-F1D3_4FBB3D77.html

ساجده جون دست گلت درد نکنه خیلی عالی شدن.واقعا آفرین.با چاقوی حکاکی اینکار رو انجام دادی؟برای گلبرگ عکس بالای ذهنی خطها رو کشیدی یا الگو داشتی.ممنون از اینکه از کارت عکس گرفتی.خیلی عکسا کمک میکنه.مرسی دوسی.

quote]
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

judi آواتار ها
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    560
    پسند کرده
    88

رانيا رانيا رانيا رانيا.....
    بيصبرانه منتظر آموزشاي خوبت هستم.

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    211
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رانیا
    ســـــــــــــــــلام به همه خانم های گل می دونم فصل تابستان است و هندوانه
    با اجازه اساتید بزرگ دوست دارم تمام موارد هندوانه آرایی را آموزش بدهم منتها من دوتا بچه بسیــــــــــــــــــــــ ـــــــار شلوغ دارم که فرصت هر کاری را از من گرفته اند . بخصوص که تعطیلات هم شده. برای همین هم هست که دیر به دیرمی آیم و عکس یا پیغام می گذارم . واقعیتش اینست که حتی هندوانه یا ..... می خریم بدون انکه فرصت تزیین داشته باشم خورده می شود ولی سعی می کنم برگ را اینبار برای ساجده جان بگذارم .
    رانیا جون مرسی خیلی لطف می کنید

[quote="نسترن نگارین"][quote="ساجده"]هرکی بخنده .............
    برای اولین بار بود یک هندوانه از وسط نصف کردم که بتونم دوتا کار روش دوتا طرح کا ر کنم
    خواهش می کنم اشکال کارم به من بگید و یکی زحمت بکشه برگ حکاکی کردن برام توضیح بده

http://www.mamipic.com/share-F1D3_4FBB3D77.html

ساجده جون دست گلت درد نکنه خیلی عالی شدن.واقعا آفرین.با چاقوی حکاکی اینکار رو انجام دادی؟برای گلبرگ عکس بالای ذهنی خطها رو کشیدی یا الگو داشتی.ممنون از اینکه از کارت عکس گرفتی.خیلی عکسا کمک میکنه.مرسی دوسی.

قابلی نداشت دوست عزیز

دوست عزیز من به عکس های که دوستان می گذارند نگاه می کنم و از اونجایکه کمی طراحی بلدم اونا را سعی می کنم طراحی می کنم که از این طریق کلی کار کردن برام اسون میشه و من از چاقوی میوه خوری وچاقو لیزری که هنوز خوب نمی توانم کار کنم شروع کردم چاقو باید خیلی تیز باشه اول با چاقو برش می دهم وسعی می کنم با چاقو لیزری نا هنجاری های کار را از بین ببیرم

خوب شکر خدا مشکل اموزش برگ حل شد یکی بیاد برای رضای خدا رز را هم اموزش بده بچها بیاین یکم بخشنده باشین وچیزای که خودتون بلدین در اختیار بقیه دوستان هم بزارین
    صلی علی ال علی
    لعنت به دشمن علی

http://sajede7.blogfa.com/

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    234
    پسند کرده
    3

خانم های محترم سلام - امیدوارم بتوانم آنچه را که بلدم بخوبی در اختیارتان قرار بدهم البته هیچ ادعایی ندارم فقط آنچه را که می دانم را در اختیار شما می گذارم . سعی کردم گام به گام عکس بگیرم تا یادگیری برایتان راحت تر باشد .
    اول از همه موارد مهم که بعد نگید چرا اول نگفتی &&& یکی آنکه چاقوی نوک باریک و خیلی تیز لازم دارید هرچه نوک چاقو باریکتر باشد کارتان ظریفتر می شود &&& دوم آنکه پوست کن خیل تیز چون کندن پوست هندوانه با چاقو بسیار سخت است . &&& سوم آنکه هندوانه ای را خریداری کنید که خیلی رسیده نباشد که تا چاقو بزنید ترک بخورد. &&& چهارم وقتی هندوانه را خریدید اول روی سینی قرار دهید و ببینید کدام قسمت خوب می ایستد چو اگر حواصتان نباشد بعد اتمام کار هیچی دیگه خودتان می دونید چی می شه . &&& مهمتر از همه اینکه اگر غلط املای و تایپی و ... داشتم به بزرگواری خودتان ببخشید و اگر به متنم تا کارم خندیدید انشــــــــــــــــــــــ ــــــــا ا... خداوند به شما هم دوتا بچه مثل من بدهد که روز و شبتان را گم کنید.
    برای شروع کار پوست نصف هندوانه را با پوست کن کنده (قسمتی که بطرف زمین است را پوست نمی کنیم ) بعد قسمت سفیدی هندوانه را هم با پوست کن می بریم آنقدر که حالتی صورتی داشته باشد یعنی فقط یک لایه خیلی نازک سفیدی هندوانه باقی بماند بعد چون پوست کن روی هندوانه خط می اندازد با چاقو این خط ها را از بین ببرید تا یک هندوانه صاف بدست آید.
    nazbanoo این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    234
    پسند کرده
    3

امیدوارم تصاویری را که برایتان می گذارم کاملا گویا باشند .
    1 - یک دایره روی هندوانه بکشید که بزرگی و کوچکی آن سلیقه ایست اگر این دایره بزرگتر باشد در واقع غنچه گل شما بزرگ و اگر کوچک باشد غنچه وسط گل کوچکتر خواهد بود.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    234
    پسند کرده
    3

برای برش دایره بیرونی یا همان فلش سیاه چاقو را کاملا عمو د فرو ببرید به عمق 2 نهایتا 2/5 سانت . ولی دایره داخلی یا فلش سبز را چاقو را اریب (زاویه دار ) قرار داده و برش بزنید همیشه سعی کنید تیکه تیکه برش را بزنید و ضایعات را خارج کنید نه آنکه کل قسمت را ببرید و خارج کنید .
    تبصره - در تمام کارها هر قسمتی را که برش زدیم باید زیرش را برش زده و خارج کنیم تا برجسته دیده شود.

صفحه 22 از 62 نخستنخست ... 121920212223242532 ... آخرینآخرین