نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1438Likes

موضوع: تزئینات با هندوانه و خربزه

نمایش نتایج: از 129 به 136 از 490
صفحه 17 از 62 نخستنخست ... 71415161718192027 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: تزئینات با هندوانه و خربزه

رانیا جون کارت حرف نداره خیلی خوب در آوردی .عزیزم اسم شبکه رو میشه بگی ؟مرسی گلم

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    234
    پسند کرده
    3

خانم های گل من این کار ها را از شبکه ام ای تی وی حدود ساعت دوازده ربع به بعد خانم نرگس مهدی پور که خیلی وقت است آموزش دارند می بینم البته الان سری دوم کارشان را شروع کرده اند ولی تابستان چند مدل تزیین هندوانه را آموزش دادند که من اول می ترسیدم کار را شروع کنم ولی پیش خودم فکر کردم برفرض هم که خراب شود خودمان می خوریم ولی تجربه خوبی بود مخصوصا تابستان که حداقل هفته ای یکبار هندوانه خریده می شود من اول همه را مدل می دادم بعد شب برش می زدم تا هم دستم عادت کند و هم ترسم بریزد . بعد هم چند کتاب در همین زمینه خریدم که آنها هم کمک زیادی کردند از جمله کتاب و سی دی خانم معزز که خیلی خوب در سی دی آموزش داده بودند .
    matinahid این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    234
    پسند کرده
    3

البته اضافه کنم که حتما با ید چاقوی نوک تیز داشته باشید تا کارتان تمیزتر باشد و برای کندن پوست هندوانه هم که سخت است از پوست کن های تیز استفاده کنید. در کل یک چاقوی سفره آرایی و یک پوست کن لازم دارید.

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

نقل قول نوشته اصلی توسط رانیا
    خانم های گل من این کار ها را از شبکه ام ای تی وی حدود ساعت دوازده ربع به بعد خانم نرگس مهدی پور که خیلی وقت است آموزش دارند می بینم البته الان سری دوم کارشان را شروع کرده اند ولی تابستان چند مدل تزیین هندوانه را آموزش دادند که من اول می ترسیدم کار را شروع کنم ولی پیش خودم فکر کردم برفرض هم که خراب شود خودمان می خوریم ولی تجربه خوبی بود مخصوصا تابستان که حداقل هفته ای یکبار هندوانه خریده می شود من اول همه را مدل می دادم بعد شب برش می زدم تا هم دستم عادت کند و هم ترسم بریزد . بعد هم چند کتاب در همین زمینه خریدم که آنها هم کمک زیادی کردند از جمله کتاب و سی دی خانم معزز که خیلی خوب در سی دی آموزش داده بودند .
    رانیا جون میتونم خواهش کنم اون کتابها و سی دی هایی که خریداری کردین در زمینه اموزش میوه و سبزی ارایی اگه با قوانین منافات نداره اطلاعات دقیقش رو تو این تاپیک بذارید استفاده کنیم یا اگه منافات با قوانین سایت داره خصوصی لطفا برام بذاریدشون چون منم خیلی علاقه مند به این کار هستم و کتب یا سی دی اموزشهای زیادیم تو نت هست اما اینکه کاربردی باشه و کدوم بهتراموزش میده نه اگه تجربه خوبی داشتین که از نمونه کاراتون مشخصه اینطور بوده لطفا اطلاعات کتب و سی دی و اینکه چجوری خریداری کردین اگه از سایت خاصی بذارید ممنون میشم عزیزم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    234
    پسند کرده
    3

عزیزم من معمولا اغلب کتب آموزشی هنری را از کوچه رفاهی (پشت کوچه برلن ) که مرکز فروش لوازم تزیینی و سفره عقد است میخرم در آن کوچه فقط یک کتابفرشی است که اغلب سی دی و کتابهای هنری را دارد فقط یادتان باشد که این کتابفروشی شنبه ها تعطیل است جای دیگری را نه بلدم و نه می شناسم که این کتاب را داشته باشند و در ضمن من برای شروع کار این تمرین ها را اول روی کدو و خیار انجام دادم مخصوصا که الان کمتر هندوانه خورده می شود شما هم بهتر است روی کدو یا خیار تمرین کنید تا انشاالله تابستان حسابی دستتان عادت به حکاکی کرده باشد و از روی کتاب و سی دی بتوانید کارهای بهتر و تمیز تر را روی هندوانه انجام دهید.اگر استعداد این کار را داشته باشید من مطمین هستم از روی همین کتاب و سی دی می توانید کار را یاد بگیرید . نام دقیق کتاب هم (گنجینه حکاکی و مدرن سازی میوه ) (مولف خانم ناهید معزز ) می باشد .
    در ضمن تصور نکنید که اینها اولین کارهای من است نه جانم تابستان گذشته حداقل هفته ای یکبار هندوانه می خریدم و تمرین می کردم خوب چون چیزی نبود که خراب کار ی شود نتوان خورد با خیال راحت اینکار را می کردم تا کم کم کارم تمیز شد . این را گفتم که فکر نکنید از اول کارم خوب بوده نه جانم هر چه بیشتر تمرین کنید دستتان مسلط به کار می شود.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    106
    پسند کرده
    5

اینم تزیین هندونه شب یلدا کار خواهرمه (کار اولشه و تاحالام کلاس نرفته)
    سر طاووسو با شلغم درست کرده

nazbanoo این نوشته را پسندیده.
    [HIGHLIGHT=#ffffff]کاش همیشه در کودکی می ماندیم تا به جای دلهایمان سر زانوهایمان زخمی میشد!...[/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    234
    پسند کرده
    3

تداعی جان پیغامت را خواندم ولی نمی دانم باید چطور برایت پیغام بگذارم لطفا راهنماییم کنم یا اگر نه در همین قسمت تا جایی که می توانم کمکت می کنم

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط khanomi22
    اینم تزیین هندونه شب یلدا کار خواهرمه (کار اولشه و تاحالام کلاس نرفته)
    سر طاووسو با شلغم درست کرده

عزیزم خیلی زیباست
    میشه در مورد دم طاووس و بالها کمی توضیح بدی ؟
    پوست هندوانه هستند یا چیز دیگه ؟
    اگر پوست هندوانه هست چطوری برش خورده که تکه های بزرگ جدا شده ؟
    البته ببخشیدا، ممنون میشم از راهنمائیت

صفحه 17 از 62 نخستنخست ... 71415161718192027 ... آخرینآخرین