نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1347Likes

موضوع: مرغ سوخاری (کنتاکی)

نمایش نتایج: از 169 به 176 از 327
صفحه 22 از 41 نخستنخست ... 121920212223242532 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahboub 89 آواتار ها
    میزان امتیاز
    97
    پسند شده
    3682
    پسند کرده
    599

Re: مرغ سوخاری (کنتاکی)

fast-food/topic3276-112.html#p769709
    پودر سوخاری فلفلی هاتی کارا و پودر سوخاری هاتی کارا رو که درشته رو باهم مخلوط کردم و خیلی خوب شد.

آلیفاتیک این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خدمت دوستان
    کسی می دونه برای درست کردن قارچ سوخاری چه باید بکنیم ...فکر کنم موادش مثله همین مرغ باشه؟! پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    زندگی زیباست !!!

چشمی باز کن...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    0

ما همیشه میریم پیتزا دی فیله مرغ اسپایسی میگیریم چون هرچی من درست میکنم همسری میگه مال دی خیلی کریپسی هست .نمیدونم با چی سوخاریش میکنن؟ یه چیزای درشتیه و ترد.شما میدونین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

ئثا
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehraban madar
    ما همیشه میریم پیتزا دی فیله مرغ اسپایسی میگیریم چون هرچی من درست میکنم همسری میگه مال دی خیلی کریپسی هست .نمیدونم با چی سوخاریش میکنن؟ یه چیزای درشتیه و ترد.شما میدونین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    mehraban madar عزیز
    کورن فلکس خرد شده استفاده میکنند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    46
    پسند کرده
    15

مرغ سوخاری به روش هندی

این دستور رو از یه خانم هندی یاد گرفتم... ایشون به این غذا میگفتن "چیکن تیکّا" اما با سرچی که در اینترنت کردم, متوجه شدم "چیکن تیکّا" بعد از مارینِد شدن کباب میشه نه سرخ... پس ایشون اسم رو اشتباهی به من گفته بودن هر قدر هم جستجو کردم نتونستم اسم واقعی این غذا رو بیابم... نتیجه اینکه غذای ما بی اسم موند

مواد لازم:

ران مرغ 3-4 عدد
    دوغ ترش 1 پیمانه
    سرکه سفید 1/2 پیمانه
    خمیر سیر (پوره سیر) 1 قاشق سوپخوری
    خمیر زنجبیل (پوره زنجبیل تازه) 1 قاشق چای خوری
    خمیر فلفل سبز تند 1 قاشق چای خوری
    پودر فلفل قرمز 1 قاشق چای خوری
    ادویه کاری 1 قاشق چای خوری
    پودر فلفل سیاه 1 قاشق چای خوری
    زردچوبه 1 قاشق چای خوری
    برگ بو 3 عدد
    نمک به مقدار لازم

همه مواد فوق الذکر رو با هم مخلوط کرده, ران های مرغ رو به مدت 3-4 روز داخل آن قرار میدهیم... در طی این مدت مواد را در ظرف در بسته و در یخچال نگهداری میکنیم.... هر از گاهی مرغ ها را زیر و رو میکنیم.

بعد از 3-4 روز مرغ ها رو (بدون اینکه خشک کنیم) ابتدا در آرد گندم میغلتونیم... سپس در مخلوط تخم مرغ ( 1 عدد تخم مرغ رو با کمی نمک و 2-3 قاشق شیر مخلوط کرده, با چنگال کمی هم میزنیم)... بعد در پودر سوخاری...

روی مرغ ها رو میپوشونیم... در دمای آشپزخانه ..... تا زمانی که رویه مرغ حالت خمیری پیدا کنه ( رطوبت تخم مرغ در آرد نفوذ کنه)

حالا روغن سرخ کردنی رو در تابه ریخته روی حرارت قرار میدیم.... روغن که داغ شد, مرغ ها رو در اون میچینیم و حرارت رو خیلی کم میکنیم.... اگر حرارت زیاد باشه, مغز ران ها حتما خام میمونه
    میتونیم از سینه مرغ هم استفاده کنیم....که خیلی بهتر میپزه.... اما از نظر ظاهری ران مرغ خوشکلتره خوب....

میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    723
    پسند کرده
    0

مرغ سوخاری

مرغ مزه دار شده رو اول با پیاز و زردچوبه و فلفل سیاه پختم بعد داخل تخم مرغ زدم و در پود سوخاری تند غلطوندم و در روغن کم سرخ کردم+سیب زمینی طعم دار رژیمی

من چقدر خوشبختم

همه چی آرومه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    4

Red face Re: مرغ سوخاری (کنتاکی)

سلام . دوستای خوبم من میخوام برای مهمونی فیله ی مرغ سوخاری و قارچ سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده درست کنم این یکی از غذا هاست . من توی روغن سرخ کن اول سیب زمینی سرخ میکنم بعد مرغ و بعدم قارچ چون سیب اگه آخر سرخ بشه بد رنگ میشه. دوست دارم ترد باشن وقتی میارم سر سفره به نظرتون قبل از اومدن مهمونا سرخ کنم اومدن توفر گرم کنم یا مواد سوخاری رو به مرغ و قارچ بزنم بزارم تو یخچال اومدن بندازم تو سرخ کن تا حالا این کارو نکردم نگرانم از قبل تخم مرغ و آرد بزنم بره یخچال خوب پف نکنه ... ؟؟؟
    هرگز انجام کارهاي فراوان و مهم، عذري براي ترک مسئوليت هاي کوچک تر نخواهد بود. امام علی (ع)

مدیر انجمن
    Behjat آواتار ها
    میزان امتیاز
    944
    پسند شده
    28906
    پسند کرده
    17243

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran6
    سلام . دوستای خوبم من میخوام برای مهمونی فیله ی مرغ سوخاری و قارچ سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده درست کنم این یکی از غذا هاست . من توی روغن سرخ کن اول سیب زمینی سرخ میکنم بعد مرغ و بعدم قارچ چون سیب اگه آخر سرخ بشه بد رنگ میشه. دوست دارم ترد باشن وقتی میارم سر سفره به نظرتون قبل از اومدن مهمونا سرخ کنم اومدن توفر گرم کنم یا مواد سوخاری رو به مرغ و قارچ بزنم بزارم تو یخچال اومدن بندازم تو سرخ کن تا حالا این کارو نکردم نگرانم از قبل تخم مرغ و آرد بزنم بره یخچال خوب پف نکنه ... ؟؟؟
    باران جان من همیشه برای خودمون هم فیله های مرغ رو با موادسوخاری آماده میکنم و 2 تا 3 ساعت تو یخچال میزارم .این طوری مواد خوب جذب فیله ها میشه و تو روغن از فیله جدا نمیشه.قارچ هم همینطور.
    با خیال راحت این کا رو بکن (فیله ها رو اول با آرد سفید بعد تخم مرغ و با آرد سوخاری آغشته کن)
    خداوندا آرامشی عطا فرما
    تا بپذیرم آن چه را نمی توانم تغییر دهم
    شهامتی که تغییر دهم آن چه را که می توانم
    و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
    آمین

صفحه 22 از 41 نخستنخست ... 121920212223242532 ... آخرینآخرین
  • کلمات کلیدی این موضوع