نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 10
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    647
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

اطلاعیه کلی مربوط به مباحث روانشناسی

دوستان عزیز..

با توجه به اینکه مستانه عزیز قبلا اطلاعیه داده و موارد ضروری رو مطرح کرده و اهمیت بخش روانشناسی رو یاد اوری کرده بودن،من نیازی به تکرار ندیدم...ولی مباحث موجود و روند پیش رویشون باعث شد شخصا اطلاعیه بدم و موارد رو مجددا متذکر بشم..

دوستان خوبم درسته که بیشتر بخشهای سایت مربوط به آشپزی و هنر و..هست ولی توجه مدیران اصلی سایت به روانشناسی و ایجاد این مبحث قابل تقدیره و اهمیت این موضوع رو نشون میده..همونطور که میدونین این قسمت با قسمتهای دیگه سایت تا حد زیادی متفاوته...نوشتن چند خط میتونه مسیر زندگی شخصی رو تغییر بده!باز کردن یه مبحث جدید در این بخش مثل باز کردن یه تاپیک جدید غذایی نیست که بد بودن دستورش نهایتا منجر بشه به اینکه چند خانواده شبی رو شام خوشمزه ای نخورن !!بلکه میتونه تاثیر زیاد روی روند زندگی عاطفی کاربران داشته باشه...پس نیاز به فکر و دقت بیشتری داره..ضمن اینکه بعضی مباحث میتونن توی مباحث قبلی گنجونده بشن و نیاز به تاپیک جدید و شلوغ شدن سایت نیست!

بنابراین من با همفکری دوستان خوب دیگه این تصمیم رو گرفتم و میخوام ازتون خواهش کنم با توجه به شرایط ویژه مباحث روانشناسی کاربران عزیز توی قسمت روانشناسی مبحث جدید باز نکنن و اگه احساس کردین جای مبحثی خالیه و نیاز هست در مورد موضوعی صحبت بشه،یه خصوصی به من بدین و عنوان مبحث درخواستی خودتون رو بگین تا من بعد مشورت با مدیران ارشد سایت و سنجیدن جوانبش اون مبحث رو باز کنم و روند پیش روی بحث رو مشخص کنیم با همکاری هم..فکر میکنم با رعایت این موضوع دیگه نیاز زیادی به ویرایش پستها و تذکر و..نباشه و بتونیم از مطالب هم استفاده بیشتری کنیم..اتفاقی که توی روزای اخیر علی رغم میل باطنی من و دوستان دیگه افتاده و ناچارا برخی پستها ویرایش شدن..کاری که هم برای دوستان ناظر و مدیر کار زمان بریه...هم شخصا علاقه به سانسور و...ندارم! اگه از اول حدود بحث مشخص بشه..دیگه نیازی به دخل و تصرف توی نوشته ها و تذکر و..پیش نمیاد!

پیشا پیش از دوستانی که ممکنه پستهاشون حذف بشه یا با پستهای دیگه ادغام بشه،عذر خواهی میکنم....

امیدوارم بتونیم در کنار هم و با سخاوت در سهیم کردن دیگرون در دانسته هامون به همدیگه در بهتر زندگی کردن کمک کنیم..

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    647
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

Re: اطلاعیه کلی مربوط به مباحث روانشناسی

دوستان خوب میتونین اگه پیشنهاد،انتقاد یا هر نظری دارین اینجا بذارین...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

ستاره عزیز مرسی ازتون بابت همه زحمتی که می کشی و وقت می ذاری.

ستاره جان گاهی من در مواردی نظر شخصی خودم رو گفتم به نظرتون اگه جواب غیر کارشناسی ما ممکنه به کسی لطمه بزنه خواهش میکنم بگید تا تکرار نشه.

ستاره جان اصلا مساله دلخوری نیست.

و و و ..... خیلی دوستتون دارم .
    افكار بزرگ داشته باش اما از شادي هاي كوچك لذت ببر

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    647
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نه دلارا جان..بحث کارشناسی بودن و نبودنش نیست اصلا! مدیرای اصلی سایت روی یه سری مسائل و مطرح شدنشون حساسیت های خاصی دارن که البته شخصی نیست و در جهت منافع کلی سایت و کاربران خوبشه!که من و شما هم به عنوان کاربر سایت با رعایت کردنشون میتونیم محیط بهتری رو برای کسب تجربه های خوب فراهم کنیم و اینجوری کمترین کاری رو که میتونیم برای قدردانی ازشون انجام بدیم....

بحث دلخوری و..هم نیست به هیچ عنوان!دلخوی برای چی؟فقط بهتره طبق نظر مدیران ارشد و مامی عزیز برای باز کردن تاپیک های جدید با مدیر هر بخش مشورت بشه تا هم سایت شلوغ نشه و هم اینکه مباحث مفید و خوبی داشته باشیم! این موضوع تو این بخش بیشتر اهمیت پیدا میکنه به دلایلی که بالا گفتم...از توجهت ممنونم عزیزم...

موفق باشی دوست خوبم..

mahsa v0r0jak آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    716
    پسند کرده
    48

ستاره جان بهتره هر کسی که نیاز به تغییر یا ویرایش یا حذف مطلبش هست یه خبری هم به خودش بدین که بدونه مطلبش مشکلی داشته
    فهمیدن عشق راچه مشکل کردند؛ ما را زدرون خویش غافل کردند؛انگارکسی به فکرماهی ها نیست؛ سهراب بیا که آب را گل کردند

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    647
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نظر کاملا درست و خوبیه مهسا جون..حتما..فکر کنم تا اینجا این اتفاق افتاده...ممنون از نظرت گلم..بووووووووس

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    1467
    پسند کرده
    2950

در تایید صحبتهای مهسا و ستاره عزیز من هم رسما اعلام می کنم که هر ویرایشی که صورت گرفته حتما همراه با یک پیغام خصوصی به صاحب اون نوشته بوده ... و دقیقا همین مورد بوده که وقت خیلی زیادی رو از من یا سایر دوستانی که ویرایش می کنند می گیره ! برای همین تو تاپیکهای مختلف روانشناسی از دوستان عزیز خواهش کردم مسایل شخصی رو خیلی عنوان نکنند و گفتگوهاشون رو بصورت کلی پیش ببرند .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    17
    پسند کرده
    0

[JUSTIFY]سلام من یه سوال دارم که فکر میکنم به روانشناسی مربوط میشه و اگه بعد از خوندن این مطلب دید اینجا جاش نیست میشه لطفا راهنماییم کنید کجا سوالمو بپرسم خیلی برام مهمه
    من مدتیه که هر خوابی میبینم خوابم تعبیر میشه مثلا بدون اینکه بدونم کسی حاملست خوابشو میبینم که حاملست و بعد خبرش بهم میرسه یا خواب میبینم یکی مریض شده فرداش زنگ میطنم میبینم طرف بیمارستانه و بعضی موقها دلشوره میگیره منو و بعد میبینم دقیق سر همون ساعت یه اتفاقی حالا شاید کوچیک و بعضی موقهادبزرگ اتفاق افتاده همون موقع یه بار خواب دیدم ماشین شوهرم دنده عقب نمیتونه بره بعد ظهر بهم زنگ زد گفت میدونی ماشینم خراب شده بود دنده عقب نمیرفت من دیگه مونده بودم چی بگم و یه بار خونه همسایه مامانم اتیش گرفته بود و من خوابشو دیده بودم و فراد ش که زنگ زدم پرسیدم یه چیزی شبیه خوابم برام تعریف کرد البته بگم اینا الان حدود 2 ساله که برام پیش میاد و بعضی موقها تا یاد یکی میکنم بهم زنگ میزنه و یا چند بار خواب دوستامو میبینم که مشکلی براشون پیش اومده وقتی تماس میگیرم میبنم درسته در ضمن بگم من اصلا بعضی موقها اصلا به یادشونم نیستم ولی به خوابم میان این موضع چیه تو روانشناسی چه جایگاهی داره چرا روح من اینقدر سرگردون تو مشکلات مردمه چون بیشتر خوابام خوب نیست فکر میکنید چیه اگه کمکم کنید ممنون میشم خیلی کنجکاوم[/JUSTIFY]
    این وبلاگ ارنیکای منه توش پره افکت عکسه به ما سر بزنید
    http://13-88.blogfa.com /

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین