نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree14Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره انواع اتوبرنز

نمایش نتایج: از 57 به 64 از 112
صفحه 8 از 14 نخستنخست ... 567891011 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: معرفی اتوبرنزهای خوب و آموزش برنزه کردن

ممنون از راهنماييتون اما من لباسمو كوتاه گرفتم با اين پاهاي بيريختم چي كار كنم قبل عروسي ميگيرم يه تست ميكنم اما جواب اين سوالمو كه:بخارونم پاك نميشه زير بغل بر اثر تعريق پاك نميشه رو ندادي گلم واينكه گفتيد 12ساعته رنگشو نشون ميده اما دوستمون ميگه هفته ها رنگ وا رنگي چه جورياست

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorob
    ممنون از راهنماييتون اما من لباسمو كوتاه گرفتم با اين پاهاي بيريختم چي كار كنم قبل عروسي ميگيرم يه تست ميكنم اما جواب اين سوالمو كه:بخارونم پاك نميشه زير بغل بر اثر تعريق پاك نميشه رو ندادي گلم واينكه گفتيد 12ساعته رنگشو نشون ميده اما دوستمون ميگه هفته ها رنگ وا رنگي چه جورياست
    اتو برنز رو باید چند روز پشت سر هم و به صورت اصولی که در این تاپیک زیاد توضیح داده شد، استفاده کنید تا رنگ آن روی پوستتون تثبیت بشه

منظور دوستمون از چند هفته، حالت لک لک برای پوست بود، اما اگر پوست شما یکدست رنگ بگیرد و تکه تکه نشود، هربار که حمام کنید یک درجه پوستتان روشنتر میشه دوست عزیز - این هم بخاطر ماهیت پوست بدن هست ،که هرروز و ساعت در حال نوسازی لایه های زیری و پیری و مرده شدن بافت رویی هست که اتفاقا رنگ هم در همون لایه اثر میکنه

میتونید برای تست، دو تا سه روز روی ران پا تست کنید، اگر دیدید رنگ یکدست و خوبی داد به بقیه بدن هم بزنید، و سعی کنید تا روز قبل از عروسی تمدید کنید

اگر پوست شما رنگ بگیره، بعد از شستن کرم، دیگه با خواراندن رنگش نمیره، در ضمن زیر بقل رو هم مثل سایر جاها بزنید و فقط در مدتی که زدید فعالیت زیاد نکنید که کرمها به لباس مالیده بشه یا در اثر عرق کردن جمع بشه..

موفق باشید
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ممنون somiعزيز اميدوارم از دست خنگ بازي هاي من كفري نشي توضيحاتتو خوندم خيلي هم كامل بود حالا با اين توضيحاتي كه دادم از اين پوست داغون تست كردم ج گرفتم. اگه بخوام فقط 1يا 2 درجه تيره بشم به اين شكل كه 2يا 3روز قبل عروسي گفته بودي از ژيلت تو حمام استفاده نشه كل بدنواتو برنز بزنمو تا خود روز عروسي البته 12 ساعت قبلش يه بار ديگه تمديد كنم okاستاد شدم نننننننننننننننننه اون ماركايي كه بقيه معرفي كردن به لباس نميماله درسته؟ شما راه حل ديگه اي نداري برا كسايي مثل من مرسي همين

یه چیزی رو هم من اضافه کنم..احتمال داره که لباستون هم رنگ بگیریه...مخصوصا لباس زیر
    آینده به کسی تعلق دارد که میداند چگونه منتظر نشیند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    4

من از تجربه خودم میگم شاید به دردتون بخوره پوستم سفیده امسال اومدم اتو برنز زدم فرداش رنگ داد نمیدونید چه وضعی شده بود پشت بازوم از روی بازوم تیره تر شده بود پاهام هر کدووم با اوون یکی یکرنگ نبود دوباره زدم یک رنگ شه بدتر شد باور کنید تا یکی 2 هفته هیچ جا نرفتم هر روز میرفتم کیسه میکشیدم که کمرنگ شه خلاصه دیگه پشت دستم رو داغ کردم که اینکار رو نکنم غیرخودم 2 تا از دوستام هم همچین بلایی اومده من خودم فکر میکنم کرم بهتر از اسپری هست هر چتد خودم امتحان نکردم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    94
    پسند کرده
    0

پوستی که با افتاب برنزه شده چه مدت زمانی لازم داره تا به رنگ طبیعی بر گرده و ایا هیچ راه حلی وجود داره که این روند رو تسریع کنه
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسي marjan y

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    4

پیشنهاد من اینه که بری ارایشگاه و دوش برنز بگیری اوون خیلی یکدست و خوب میشه و ریسکی هم نداره

صفحه 8 از 14 نخستنخست ... 567891011 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف