نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree14Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره انواع اتوبرنز

نمایش نتایج: از 49 به 56 از 112
صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 45678910 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: معرفی اتوبرنزهای خوب و آموزش برنزه کردن

کسی هست یه من کمک کنه؟ من اتوبرنزآردن گرفتم زدم روی دستم تا تستش کنم دریغ از یه ذره رنگ سه چهار ساعت بعد دوباره زدم انگار نه انگار حتی یه ذره هم رنگم عوض نشد من پوستم معمولیه نه سفید نه سبزه
    همه دوست دارند به بهشت بروند، ولی نمیدانم چرا هیچکس دوست ندارد بمیرد.

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    375
    پسند کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط arina maman
    کسی هست یه من کمک کنه؟ من اتوبرنزآردن گرفتم زدم روی دستم تا تستش کنم دریغ از یه ذره رنگ سه چهار ساعت بعد دوباره زدم انگار نه انگار حتی یه ذره هم رنگم عوض نشد من پوستم معمولیه نه سفید نه سبزه
    دوست عزيزم من از اتو برنز آردن استفاده کردم و يک ساعت بعد کاملا رنگ پوستم عوض شد.
    اما فقط يه مشکي داشت که به نارنجي ميزد البته اينو بگم که من پوستم سفيده
    رو صورتم هم که ميزدم بعد از يکي دو روز يه قسمت هايش پاک ميشد و خيلي بد ميشد اما خوبي اين اتو برنز اينکه بعد از چهار روز کاملا پاک ميشه
    مترسک انقدر دست هايت را باز نکن...
    کسي تو را در آغوش نمي گيرد...
    ايستادگي هميشه تنهايي دارد.

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186

کمک کمک بچه ها من یه اتو برنزه فرانسوی بنام piz buin گرفتم 3 بار روی دستم تست کردم ولی اصلا رنگ نداده تو رو خدا کمکم کنی تا اگه بدرد نمیخوره زود ببرم برای فروشنده اش بهش بگم آخه 36000 تومن پولش رو دادم
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    کمک کمک بچه ها من یه اتو برنزه فرانسوی بنام piz buin گرفتم 3 بار روی دستم تست کردم ولی اصلا رنگ نداده تو رو خدا کمکم کنی تا اگه بدرد نمیخوره زود ببرم برای فروشنده اش بهش بگم آخه 36000 تومن پولش رو دادم

عزیزم از هموناش که بالاشمیتونی رنگشو انتخاب کنی گرفتی؟؟ اگر آره که رنگ تیره ترشو انتخاب کن و اینکه مقدار بیشتری بزن نمیدونم کلا چقدر مونده رو دستت الان چون چند ساعت مثلا یه شب تا صبح لازمه که رنگ بگیرن این اتوبرنز ها
    پیز بویین مارک خوبیه ولی من امتحانش نکردم
    کلا من زیاد از اتوبرنزها راضی نبودم چون موندگاریشون کمه و چون من پوستم خیلی روشنه مصرفم خیلی بالاست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    4

بچه ها زیاد نزنید این اتو برنزها معمولا یه 12 ساعتی نیاز دارن تا رنگشون معلوم شه زیاد بزنید ممکنه رنگش خیلی بد بشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام به همه دوستان تمام نظريات دوستان رو خوندم من برا عروسي برادرم ميخوام برنز كنم يه مشكلي دارم اينكه:من حساسيت پوستي دارم و اگه اتو برنز رو استفاده كنم مشكلي پيدا نميكنم وپاها و دستام لگه هاي قهوه اي رنگ دارن روي اونها با اتو برنز پوشيده ميشه و اينكه اگه بدنمو بخارونم ودر اثر تعريق زياد بدن رنگ ايجاد شده پاك نميشه واينكه يه مطلبي در مورد سر زانوهاوانگشتان خوندم كه برا اينكه پر رنگ تر نشن از لوسيون استفاده بشه درسته؟ مني كه اولين بارمه ميخوام استفاده كنم تابلو نشم وخيلي سوال دارم اما ممنون ميشم بگيد زير بغل هم خيلي عادي مثل بقيه جاها اتو برنز زده بشه ممنون

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

مونا جان در مورد سوالاتت به نظر من شما وقتی اولین باره میخواهید از اتوبرنز استفاده کنید، بهتره این تست رو در عروسی برادرتون انجام ندید
    گذشته از اینکه تابستان تمام شد و فصل برنزه گذشت، اما با حساسیت پوستی که ذکر میکنید، لکه های پوستی و سایر موارد، حتما باید با پزشکتون مشورت کنید قبل از استفاده، یا حتی اتوبرونز رو ببرید تا ایشون موادشو بررسی کنند و بهتون دقیق آره یا نه استفاده رو بگن

درضمن اتوبرنز ها بسیار بسیار به پوستهای مختلف بستگی دارند، یعنی به جنس و رنگ پوست هر شخصی نتیجه متفاوتی میدهند.. پس بهتره از قبل تست خودتون رو کامل انجام بدید تا خدای ناکرده برای روز به این مهمی استرس و ناراحتی زیادی نداشته باشید
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    4

منم موافقم ریسک بالایی میکنی چون ممکنه یکدست رنگ نگیری خیلی بد میشه بدتر ایته که تا یکی دو هفته رنگوارنگی

صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 45678910 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف