نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree14Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره انواع اتوبرنز

نمایش نتایج: از 73 به 80 از 112
صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 78910111213 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0

Re: معرفی اتوبرنزهای خوب و آموزش برنزه کردن

نه عزيز دلم چه اشكالي داره بپرس با جون و دل اگه چيزي بلد باشم جوابتو ميدم آره گلم طبق همين فرمولي كه خلاصه اش كردي انجام بده جندين بار هر 2 ساعت يكبار بزن اونجوري خيلي خوشرنگ ميشي البته اگه بخواي حسابي تيره شي وگرنه همون 2بار الي 3بار كفايت ميكنه

آره به هيچ عنوان تا خشك نشده نبايد فعاليت زياد داشته باشي خب عرق ميكنه دو رنگ ميشي

گارني اسپري هست مواظب باش گارني مخصوص آفتاب و نخري روش عكس ماه باشه يادم نيست فكر كنم پارسال 17 تومان خريدم اينم عكسش

*عمر دو روزه ی ما ارزش غم نداره*

*باخته کسی که هر روز غم روی غم میذاره*

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

الیشکا جونم یه عالمه مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییی.
    پس بعد اینکه خشک شد دیگه لک نمیشه که؟؟!!
    قربونت برم من که باحوصله جوابمو دادی.فردا میرم میخرم.بوووووووووس

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0

خواهش ميكنم جيگر نه خيلي كم لك ميشه زير بغلت اگه عرق زياد كني خيلي كم به لباست رنگ پس ميده با اين روشي كه گفتم با حوصله انجامش بدي من خودم لباس تمام سپيد پوشيدم باهاش خيلي كم رنگ پس داد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الیشکا
    خواهش ميكنم جيگر نه خيلي كم لك ميشه زير بغلت اگه عرق زياد كني خيلي كم به لباست رنگ پس ميده با اين روشي كه گفتم با حوصله انجامش بدي من خودم لباس تمام سپيد پوشيدم باهاش خيلي كم رنگ پس داد
    میشه یه سوال دیگه؟؟؟
    تو این 5روز از تیغو اپیلیدی نباید استفاده کنم؟یا اپیلاسیون؟؟رنگش میره؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0

[quote=mona_sph1020]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "الیشکا":2tdnchl4
    میشه یه سوال دیگه؟؟؟
    تو این 5روز از تیغو اپیلیدی نباید استفاده کنم؟یا اپیلاسیون؟؟رنگش میره؟؟ [/quote:2tdnchl4]

آره عزيزم نبايد استفاده كني يك روز قبل از اينكه اتو برنز و شروع كني اپيلاسيون كن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    خب دوستان از کرمهای برنزه کننده خیلی گفتید، اگر تجربه ای در برنزه کردن طبیعی با آفتاب و همچنین موادی که برای رنگهای مختلف پوست استفاده کردید دارید بگید..

از نکات آفتاب گرفتن اینکه از اولین روز باید با یک ربع خوابیدن شروع کرد، آفتاب صبح تا 11-12 ظهر رو گرفت و بعد از اون دیگه آفتاب خیلی ضررش زیاد میشه.. بعد از یک هفته از آفتاب گرفتن میشه 45 دقیقه تا یکساعت زیرآفتاب خوابید.

من یکبار با آفتاب و یک کرم ساده ی ضد سوختگی برنزه شدم، تقریبا قهوه ای رنگ شد پوستم، نه به طلایی میخورد نه نارنجی.. اما ماندگاریش دوفصل بود، یعنی دوفصل کامل من برنزه بودم.. تازه پوستم، بعدش شروع به کم رنگ تر شدن کرد

دوستانی هم که با روغن بچه برنزه میکنند، معمولا رنگهای قهوه ای تیره رو به دست میاورند، بسته به مقدار آفتابی که میگیرند..

اما الان دنبال تجربیات دوستان برای رنگ نسکافه ای و طلایی برای پوست هستم.. چه موادی برای اینکار میشه روی پوست استفاده کرد تا هم طبیعی برنزه شد و هم به رنگ دلخواه رسید؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    خب دوستان از کرمهای برنزه کننده خیلی گفتید، اگر تجربه ای در برنزه کردن طبیعی با آفتاب و همچنین موادی که برای رنگهای مختلف پوست استفاده کردید دارید بگید..

از نکات آفتاب گرفتن اینکه از اولین روز باید با یک ربع خوابیدن شروع کرد، آفتاب صبح تا 11-12 ظهر رو گرفت و بعد از اون دیگه آفتاب خیلی ضررش زیاد میشه.. بعد از یک هفته از آفتاب گرفتن میشه 45 دقیقه تا یکساعت زیرآفتاب خوابید.

من یکبار با آفتاب و یک کرم ساده ی ضد سوختگی برنزه شدم، تقریبا قهوه ای رنگ شد پوستم، نه به طلایی میخورد نه نارنجی.. اما ماندگاریش دوفصل بود، یعنی دوفصل کامل من برنزه بودم.. تازه پوستم، بعدش شروع به کم رنگ تر شدن کرد

دوستانی هم که با روغن بچه برنزه میکنند، معمولا رنگهای قهوه ای تیره رو به دست میاورند، بسته به مقدار آفتابی که میگیرند..

اما الان دنبال تجربیات دوستان برای رنگ نسکافه ای و طلایی برای پوست هستم.. چه موادی برای اینکار میشه روی پوست استفاده کرد تا هم طبیعی برنزه شد و هم به رنگ دلخواه رسید؟

alalh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    11

دوستان خواهشن یه کرم پودر و پنکیک معرفی کنید که رنگ برنزه تو مایه های طلایی خوشرنگ داشته باشه برای سه روز دیگه میخوام برم نامزدی فوریییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییی
    خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایت نداری

من چون تویی دارم تو چون خود نداری

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 78910111213 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف