نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree215Likes

موضوع: روز پـــــــــــدر !

نمایش نتایج: از 65 به 72 از 387
صفحه 9 از 49 نخستنخست ... 678910111219 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن

میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    1802
    پسند کرده
    292

Re: روز پـــــــــــدر !

[quote="najma"]

For the french fries:
    1. Preheat broiler. [/*:m:1xmnr5i6]
    2. Trim the darker crusts of the cake away with a bread knife. Cut the pound cake crosswise into ½-inch slices. Cut each slice into ½-inch-thick sticks. [/*:m:1xmnr5i6]
    3. Spread the pound-cake sticks in a single layer on a sheet pan. Place under the broiler for 15 to 30 seconds until the tops are lightly toasted and golden brown. (Watch the pound cake carefully -- it burns easily. Turn the pound-cake sticks and repeat on each side until they are lightly toasted all over. [/*:m:1xmnr5i6]
    4. Arrange the pound-cake sticks on top of the frosted cake to resemble french fries[/*:m:1xmnr5i6]

[/

quote]

For the french fries
    : <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
    preheat broiler
    [list=1][*]

. <o:p></o:p>
    فر از قبل رو گرم کنید

[list=1:1xmnr5i6][*]
    Trim the darker crusts of the cake away with a bread knife. Cut the pound

cake crosswise into ½-inch slices. Cut each slice into ½-inch-thick sticks
    .
    <o:p></o:p>
    با چاقوی مخصوص بریدن نان( احتمالا" منظورش چاقوی اره ای ) قسمتهای تیره تر دور کیک رو مرتب کنید پاند کیک ( کیک مستطیل ) رو از عرض به صورت اسلایس هایی به ضخامت 0.5 اینچ (حدود یک سانت) ببرید. هر کدام از اسلایس ها را نیز به شکل خلال های یاک سانتی برش دهید.<o:p></o:p>
    <o:p></o:p>
    [list=1:1xmnr5i6][*]
    Spread the pound-cake sticks in a single layer on a sheet pan. Place under

the broiler for 15 to 30 seconds until the tops are lightly toasted and golden

brown. (Watch the pound cake carefully -- it burns easily. Turn the pound-cake

sticks and repeat on each side until they are lightly toasted all over<o:p></o:p>
    خلال های پاند کیک رو کف سینی فر یا تابه روی حرارت قرار دهید تا تست شده و طلائی شود . ( خیلی مراقب باشید چون کیکتون سریع می سوزه) همه خلال ها رو برگردونید تا طرف دیگه اش هم تست و طلائی بشه.<o:p></o:p>
    <o:p> </o:p>
    1. Arrange the pound-cake sticks on top of the frosted cake to resemble french

fries<o:p></o:p>
      حالا خلال های پاند کیک رو روی کیکی که با کرم پوشوندین جوری قرار بدی که شبیه سیب زمینی سرخ کرده به نظر بیاد.<o:p></o:p>

[/*:m:1xmnr5i6]
    [/*:m:1xmnr5i6][/list:o:1xmnr5i6][/*:m:1xmnr5i6][/list:o:1xmnr5i6][/*:m:1xmnr5i6][/list:o:1xmnr5i6]
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    1802
    پسند کرده
    292

نقل قول نوشته اصلی توسط najma
    کیک ناگت مرغ و سیب زمینی(مترجمان آنلاین کمک پلیز )

برای درست کردن سیب زمینی سرخ کرده: یدونه کیک صبحانه ( پاند کیک ) رو به اندازه بارک و بلند ببرید ( اندازه سیب زمینی خلال کرده) لبه هاشو هم فرم بدید . بذاریدشون روی کاغذ روغنی و بذارید تو فر ( به نظر من گریل رو روشن کنید فقط) با دقت به تکه های کیک نگاه کنید چون خیلی زود میسوزند. من خودم کنار فر میایستم و تا 10 میشمرم و مرتب تکه کیکها رو چک میکنم چون خیلی زود میسوزه. وقتی یه طرفش طلائی قهوه ای شد برش میگردونم.

برای درست کردن ناگت ها ابتدا کیک رو به شکل مربع عای کوچک ببرید و لیهای مربع رو گرد کنید بهتره که خیلی منظم هم نباشند. کورن فلکس ( برشتوک خودمون یا همون غلات صبحانه ) رو تا اونجائی که میتونید پودر کنید . کرم یا خامه رو روی تکه های کیک بمالید ( البته اینجا از فراستینگ استفاده کرده که تو بلاد کفر به صورت آماده میفروشند گفته تو مایکرو ویو آبش کنید و بمالید روی تکه های کیک) شما از کرم کره ای یا خامه استفاده کنید . بعد اون پودر رو بپاشید روی ناگتها تا کاملا" بهش بچسبه.خوب اطراف تکه های کیک رو هم پوشش بدید. 5 دقیقه در فریزیر قرار بدید تا راحتتر بتونید جابجاش کنید. بعد از اینکه از فریزر دراوردید قسمت زیرش رو هم شکل درست کنید.
    برای کنار هم گذاشتنشون: دوتا دونه ناگت و سیب زمینی سرخ کرده رو بالای کاپ کیکی که کرم مالیدین قرار بدید. با رنگ قرمز روشن کرم یا خامه رو رنگ کنید یه کاپ کیک دیگه رو با اون بپوشونید جوری که شبیه سس کچاپ بشه
    ]

خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

یه ایده چندشششششششششششششش
    مناسب پدران سیگاری ... یا تشویق برای ترک سیگار

سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

[img]http://1.bp.********.com/_Sbcj_QJ5Ax4/SB3Y5p4bkVI/AAAAAAAAAUg/rk_xfc8vGw0/s320/100_6026.JPG[/img]

فوتبال را فراموش کن...مرا دریاب!!

یه پدرانه کامل!!!

صفحه 9 از 49 نخستنخست ... 678910111219 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف