نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree215Likes

موضوع: روز پـــــــــــدر !

نمایش نتایج: از 337 به 344 از 387
صفحه 43 از 49 نخستنخست ... 3340414243444546 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: روز پـــــــــــدر !

سلام زهرا جان
    اسمش قلم قرانی هست..من دارمش...خیلی عالی هست..
    مثلا میخوای سوره یاسین بخونی خودش دفترچه داره و قلم...قلم رو میگیری روی سوره یاسین که گفته خودش شماره میده و....بعد قلم شروع میکنه به خوندن....یا میتونی قلمو روشن کنی و بگیریش رو ایه ها خودش میخونه...میتونی سرعتش رو تند کنی یا کند...ادعیه ها و زیارات رو هم داره...خیلی عالیه واقعا عالیه...فک میکنم هدیه اش باشه 120 هزارتومن...البته فک میکنم...من سال پیش حامله بودم ماه رمضون...با همین قلم قرانی هی قرانو ختم میکردم چون خیلی کمکم میکرد تا راحت بخونم...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط negar_sirish
    مرضیه جون یه عکس دخترتون به همراه پدرش برای کیف پول همسرتون شاید بد نباشه !

ممنون نگار جون...چند روز پیش تولد شوهرم بود...واسش کیف کتی..کیف جیبی..جاکلیدی جا عینکی کیف کهندسی با چرم خیلی خشکل درست کردم واسش...این ایده خوبی که بزارم تو کیف جدیدیش...ولی من جایی زندگی نمیکنم که عکاسی باشو ....کلا اخر دنیاممم....پیشنهادهای دیگه بدید ممنون میشم

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

من امروز برای پدرم یک تی شرت و شلوارک نرم تو خونه ای و یک جفت صندل چرم اونم تو خونه ای گرفتم. راضیم خیالم راحت شد. اینم یه ایده.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    262
    پسند کرده
    0

این متن برگرفته شده از وبلاگ دکتر علی رضا شیری
    به مناسبت روز مرد

کنارت هستم برای روزی که دستان نازنینت را در دستان مضطربم میگذاری و ازم قول میخواهی که تا ابد کنارت بمانم

مردت هستم برای لحظه ای که از بزرگترها اجازه میگیری تا شاهزاده این مملکت بشوی

http://www.mamipic.com/share-7CBA_5199AAB2.html

مردی که پا به پایت در مغازه های شهر می آید تا وسواسهایت را برای خرید یک روسری ساده عاشقانه بپرستد کیست؟منم
    http://www.mamipic.com/share-8E99_5199AAB2.html

برای روزهایی که پدر و مادرمان پیر میشوند و میترسی که دختر خوبی برایشان نبوده باشی، من کنارت هستم تا خدمتشان کنیم و نترسی...

برای ثانیه ای که پدران و مادرانمان به بهشت میروند من کنارتم تا درد یتیمی را کمتر حس کنی
    مردی که اشکهایت را میبوسد و موهای پریشانت را شانه میزند، منم

برا ی ثانیه ای که فرشته ای از بهشت در رحم تو به امانت می آید ، منم که کنارتم و تو در آغوش من هست که می آرامی

در تمام آن ۲۸۹ روز بارداری ، وقتی از قیافه می افتی و شکمت خط خطی میشود و نمیتوانی حتی درست راه بروی ، منم که کنارتم و شبها تن خسته ات را در آغوش میگیرم

مردی که دستانت را در آن لحظات پر درد و امید تولد میگیرد و عرق از پیشانی پر دردت پاک میکند منم

مردی که موهای دخترانت را قبل از خواب شانه میکند و شما را در آغوش مردانه اش در بر میگیرد منم

مردی که شبهای بیخوابی برایت چای گلاب می اورد تا قصه زندگیت را گوش میکند ، منم
    مردی که با دستان خسته اش ،شانه های خسته تر تو از این زندگی سخت را ، هر شب نوازش میکند تا بیارامند کیست؟ منم

تو برف زمستون ، وقتی از خواب پا میشی و میری پشت پنجره ،اونیکه روی بخار شیشه اتاق اسمت را نوشته منم

کسیکه بارها و بارها نازت را میکشد و قهرهایت را خریدار است هنوز ، منم

سالهاست که شب عید میروی سراغ یتیمها تا شادشان کنی ، مردی که تمام این سالها کنارت کادو ها را خریده و روبان زده و همراهت بوده منم.
    تو انگار برای همه گربه های گرسنه زمین ، دلت میسوزد که نصفه شب در پارک ساعی شیر تازه برای بچه گربه ها میبری یا در پاریس غذای خودت را برای گربه ها نگه میداشتی یا در بانکوک همه آنها را دور خودت جمع میکردی که غذای مخصوص بهشون بدی
    وقتی از سر کار میخواهی به خانه بروی ، مردی که پیاده می آید کنارت که تا خانه با هم قدم بزنید ، کسی نیست جز من.

مردی که خسته از کار روزانه به ضریح چشمانت پناه می آورد و تو حاجت روایش میکنی منم
    آهای دختر شبهای پاییز !

اونیکه به خاطرت ، ته اقیانوس وسط تاریکی و خطر میرود تا صدفی به نامت بگشاید و شاید مرواریدی لایقت بیاید ، منم
    اونیکه بعد از سالها همسری ، بدن از تناسب افتاده ات را می بوید و می بوسد منم

روزی که اولین موی سپیدت را در آینه میبینی و تلخ میخندی،، منم که موهایت را در دستان مردانه ام جمع میکنم و در آغوشم سفت میفشارمت و در گوشت زمزمه میکنم که
    « امروز دو برابر عاشقتم ای شراب کهنه »
    روزی که نگران چین و چروکهای تازه از راه رسیده صورت زیبایت میشوی ، منم که بهترین زیبارویان عالم را با ثانیه ای باتو بودن معاوضه نخواهم کرد

http://www.mamipic.com/share-5156_5199AAB2.html

برای روزهایی که فرزندانمان میروند دنبال سرنوشتشان و تو در اتاقهایشان میگریی ، منم مردی که دستانت را میگیرد و تو را شبانه به کنار دریا میبرد تا هر چقدر میخواهی با بیکرانگی آب از دلتنگیهایت بگویی

برای روزهایی که جسمت تغییر میکند و فکر میکنی دیگر زن نیستی و میترسی ؛ منم که بارها و بارها حس زن بودنت را به تک تک سلولهایت یاد آوری میکنم...همان مرد وحشی روزهای اولمان میشوم تا یادت نرود که تویی شاه بیت غزل زندگی من.
    آرزوی من, mahrooz, نازنین زهرا 110 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    پنجره را باز کن
    از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر
    خوشبختانه
    باران ارث پدر هیچ کس نیست

setare2222 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    684

[

راستش منم اطلاعاتم زیاد نیست. یه سری مدل های آلمانی داره که قیمتشون حدود 350- 400 هستش و این چینی ها هم 95- 105 تومنه
    گر چه که فروشنده هه خیلی ازش تعریف کرد و تو اینترنت هم بیشتر تبلیغ چینیه هست تا اون یکی ها ولی من می ترسم که بخرم و زود خراب بشه[/quote]

سلام دوستان
    کسایی که می خوان واسه کادو ماساژور بخرن دقت داشته باشن ماساژورایی که فقط حالت ویبره دارن ارزونتر هستن اما هر کسی از ویبره خوشش نمیاد ماسازوری که حالت غلطکی داره خیلی بهتره که اونم از 300 تومان به بالا هست قیمتش
    بوی حرص و بوی کبر و بوی آز
    در سخن گفتن بیاید چون پیاز

nasimak آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1940
    پسند کرده
    2517

دوستای خوبم
    نظرتون چیه که یه بلیط دهکده آبی پارس بخریم واسه اقاییمون
    ؟
    بعضی ﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺒﺨﺸﯽ ،

ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﺯﻡ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﺑﺎﺷﻦ !

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان یه کمک فوری فوری روز تولد بابام با روز مرد یکی شده حالا می خوایم براش تولد بگیریم البته خودش میدونه حالا برای تزیینش موندم چی کار کنم خیلی هم مشکل پسنده یه چند تا ایده خوب میخوام برا تزییین کسی میدونه چی خوبه برای تزیین ؟ برا کادو دادن روز مردا، زنا چقدر باید سختی بکشن تا بتونن یه چیزی رو برای مردا پیدا کنن و بخرن واقعا شما فکر میکنین کار از این سخت هم هست توی دنیا ؟!!!

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    306
    پسند کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط یوتاب شجاع
    سلام دوستان یه کمک فوری فوری روز تولد بابام با روز مرد یکی شده حالا می خوایم براش تولد بگیریم البته خودش میدونه حالا برای تزیینش موندم چی کار کنم خیلی هم مشکل پسنده یه چند تا ایده خوب میخوام برا تزییین کسی میدونه چی خوبه برای تزیین ؟ برا کادو دادن روز مردا، زنا چقدر باید سختی بکشن تا بتونن یه چیزی رو برای مردا پیدا کنن و بخرن واقعا شما فکر میکنین کار از این سخت هم هست توی دنیا ؟!!!

دوستم ایده زیاد هست
    مثلا میتونید واسش یه سیبیل پارتی بگیرید
    همه چیز مثل ریسه لیبل نوشابه ها تزیینات غذا و خونه و کیک و تزیین کادو به شکل سیبیل باشه یا کروات
    من خودم واسه روز مرد همسرم می خوام ایده ی کروات رو بکار ببرم چون سیبیل نداااااااره

صفحه 43 از 49 نخستنخست ... 3340414243444546 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف