نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree215Likes

موضوع: روز پـــــــــــدر !

نمایش نتایج: از 329 به 336 از 387
صفحه 42 از 49 نخستنخست ... 3239404142434445 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    (ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    469
    پسند شده
    18092
    پسند کرده
    17200

Re: روز پـــــــــــدر !

اينو خريدم روز پدر به همسرم هديه بدم
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

سلام دوستان. امسال اولین سالی هس که می خوام به همسری کادو بدم و یه جشن کوچولو بگیرم.اما چندتا مشکل دارم اول اینکه روز مرد جمعه اس و همسری در منزل و من نمیتونم سورپرایزش کنم و میز بچینم. دوم اینکه ما هنو خونه خودمون نرفتیم و واقعا نمیدونم چیکار کنم. اگه عصر پنج شنبه کادو و بدم و بعد دعوتش کنم به رستوران خوبه؟ یا برای نهار پنجشنبه میز بچینم و غذا درست کنم؟ از صبح که سر کارن وقت دارم تهیه کنم... بگید چیکار کنم که عالی باشه. غذا چی درست کنم؟ پیشاپیش ممنون از ایده هاتون

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    13818
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharina
    سلام دوستان. امسال اولین سالی هس که می خوام به همسری کادو بدم و یه جشن کوچولو بگیرم.اما چندتا مشکل دارم اول اینکه روز مرد جمعه اس و همسری در منزل و من نمیتونم سورپرایزش کنم و میز بچینم. دوم اینکه ما هنو خونه خودمون نرفتیم و واقعا نمیدونم چیکار کنم. اگه عصر پنج شنبه کادو و بدم و بعد دعوتش کنم به رستوران خوبه؟ یا برای نهار پنجشنبه میز بچینم و غذا درست کنم؟ از صبح که سر کارن وقت دارم تهیه کنم... بگید چیکار کنم که عالی باشه. غذا چی درست کنم؟ پیشاپیش ممنون از ایده هاتون
    عزیزم پنجشنبه عالیه. من همیشه هر مناسبتی که باشه، شب قبلش همسری رو سورپرایز می کنم. آخه توی خود روز مرد به هر حال توقع داره که کادو بگیره ولی روز قبلش سورپرایز میشه.
    کاش ساعتی که همسرت می تونه پیش شما باشه رو می گفتی تا بهتر بشه ایده داد.
    من برای اولین سال تولد همسری (که عقد بسته بودیم و هنوز خونه ی خودمون نرفته بودیم) روز قبل از تولدش(چون همیشه روز تولدش رو یادشه) با کمک مامان و برادرم کل خونه رو تزئین کردیم. کیک و الویه و چیپس و پفک و ... هم آماده کردیم.
    بعد هم زنگ زدم به همسری گفتم اول برو خونه دوش بگیر بعد بیا با هم بریم بیرون یه چرخی بزنیم. (می خواستم توی مراسمش خسته و با لباسای کثیف نباشه)
    به مامان همسری هم گفتم که وقتی همسری می خواست بیاد خونه ی ما، اون هم به یه بهانه ای بیاد خونه ی ما
    خلاصه که وقتی در و باز کردم و همسری تزئینات رو دید و اینکه همه با شادی گفتن تولدت مبارک کلی ذوق زده شد.
    شما هم می تونی از خانواده ات کمک بگیری یا اگه خانواده ات خیلی حوصله ی این کارا رو ندارن اتاقت رو تزئین کنی (به صورت کاملا عشقولانه).
    اگه بخوای مراسمتون دو نفره باشه، بهتره شام رو برید یه رستوران دنج
    ولی در صورتی که بخوای خودت غذا درست کنی، مسلما جشنتون بین خانواده تون خواهد بود.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim68
    عزیزم پنجشنبه عالیه. من همیشه هر مناسبتی که باشه، شب قبلش همسری رو سورپرایز می کنم. آخه توی خود روز مرد به هر حال توقع داره که کادو بگیره ولی روز قبلش سورپرایز میشه.
    من برای اولین سال تولد همسری (که عقد بسته بودیم و هنوز خونه ی خودمون نرفته بودیم) روز قبل از تولدش(چون همیشه روز تولدش رو یادشه) با کمک مامان و برادرم کل خونه رو تزئین کردیم. کیک و الویه و چیپس و پفک و ... هم آماده کردیم.
    بعد هم زنگ زدم به همسری گفتم اول برو خونه دوش بگیر بعد بیا با هم بریم بیرون یه چرخی بزنیم. (می خواستم توی مراسمش خسته و با لباسای کثیف نباشه)
    به مامان همسری هم گفتم که وقتی همسری می خواست بیاد خونه ی ما، اون هم به یه بهانه ای بیاد خونه ی ما
    خلاصه که وقتی در و باز کردم و همسری تزئینات رو دید و اینکه همه با شادی گفتن تولدت مبارک کلی ذوق زده شد.
    شما هم می تونی از خانواده ات کمک بگیری یا اگه خانواده ات خیلی حوصله ی این کارا رو ندارن اتاقت رو تزئین کنی (به صورت کاملا عشقولانه).
    ولی در صورتی که بخوای خودت غذا درست کنی، مسلما جشنتون بین خانواده تون خواهد بود.
    فهیم جون نهار میان خونه ما. اما به نظرم ظهر نمیشه جشن گرفت. دوست دارم اتاق و تزیین کنم و بعد غذاها رو بیرون بچینم با پدر و مادرم( برادرم اینجا نیس) اما نمیخوام یه جوری باشه که بابا فکر کنن این مراسم فقط برا همسری هس. شام تو رستوران و دوست دارم اما نمیدونم سورپرایز هس یا نه. اخه اونجوری دیگه من نمیتونم حساب کنم که. خودشون حساب میکنن. برا روز زن رفتیم یه رستوران شیک. دوست دارم خودم غذا بپزم و هزینه نسبتا زیاد رستوران و( بالای60-70) یه تفریح دونفره بریم اما نمیدونم چی.

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    13818
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim68
    فهیم جون نهار میان خونه ما. اما به نظرم ظهر نمیشه جشن گرفت. دوست دارم اتاق و تزیین کنم و بعد غذاها رو بیرون بچینم با پدر و مادرم( برادرم اینجا نیس) اما نمیخوام یه جوری باشه که بابا فکر کنن این مراسم فقط برا همسری هس. شام تو رستوران و دوست دارم اما نمیدونم سورپرایز هس یا نه. اخه اونجوری دیگه من نمیتونم حساب کنم که. خودشون حساب میکنن. برا روز زن رفتیم یه رستوران شیک. دوست دارم خودم غذا بپزم و هزینه نسبتا زیاد رستوران و( بالای60-70) یه تفریح دونفره بریم اما نمیدونم چی.
    دوست خوبم فک می کنم بهتره که هم غذای مورد علاقه ی همسرت رو درست کنی و هم غذای مورد علاقه ی پدرت رو
    به عنوان آخرین سالی که توی خونه ی پدرت هستی هم یه جشن برای ایشون باشه و هم به عنوان اولین سالی که به همسرت هدیه میدی ، برای همسرت هم جشن باشه.
    مرد ها بیشتر دوست دارن دست پخت همسرشون رو بخورن و کلی به به و چه چه کنن
    فک می کنم یه کار عشقولانه، مثل تزئین اتاق یا نوشتن نامه های کوچیک عاشقونه بیش تر از هر چیز دیگه ای برای مرد ها که هیچ موقع به این کارا فکر نمی کنن سورپرایزش بکنه
    یا مثلا غروب که با هم رفتین بیرون، ببریش سینما (اگه دوست داره) یا شهربازی
    نمیدونم این تاپیک رو دیدی یا نه ولی می تونه کمکت کنه برای انجام کار های سورپرایزی در دوران عقد
    http://mamisite.com/forum/family-psy....html#p1777612
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

mahta008 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    78
    پسند کرده
    140

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site
    دوستان تهرانی میشه یه مرکز ماساژ خوب پیشنهاد بدین؟
    mahta جان اگه تهرانین شما پارسال واسه همسرتون از کدوم مرکز وقت گرفتین که همسرتون خوششون اومد؟
    عزیزم من همین الان پستتون رو دیدم . من از نیلوفر آبی گرفته بودم. فکر میکنم نگارا جان کامل براتون توضیح دادن . اگه زنگ بزنید هم خودشون سوالات رو جواب میدن و ماساژی که مناسب باشه رو پیشنهاد میدن. البته من هم ماساژ سوئدی رو گرفته بودم.
    من از آنچه تو میگویی متنفرم اما تا پای جان از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2610
    پسند کرده
    5217

نیلوفر آبی دوشعبه داره
    یکیش تو ولنجکه فک کنم که فقط مردونه اس
    تو شهرک غربش هم خانوم داره هم آقا.
    سایت هم داره توضیح داده
    ماساژهای با روغن رو بگیرین چون برای دفعات اول بهتره واسه بدن
    یکساعتش هم 70 تومن میشه
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    169
    پسند کرده
    121

بچه ها یکی از بچه های سایت راجع به یه قلم هایی برای خوندن قران اشاره کرده بود نمیدونم چی هست میخوام یه اطلاعاتی اگه دارید بدید بهم خیلی عجله دارم
    [HIGHLIGHT=#31859b]حتی در بن بست ها هم راه اسمان باز است باید پروازرا بلد بود![/HIGHLIGHT]

صفحه 42 از 49 نخستنخست ... 3239404142434445 ... آخرینآخرین