نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree215Likes

موضوع: روز پـــــــــــدر !

نمایش نتایج: از 321 به 328 از 387
صفحه 41 از 49 نخستنخست ... 3138394041424344 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    Mahi site آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    1568
    پسند کرده
    1360

Re: روز پـــــــــــدر !

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site
    دوستان تهرانی میشه یه مرکز ماساژ خوب پیشنهاد بدین؟
    mahta جان اگه تهرانین شما پارسال واسه همسرتون از کدوم مرکز وقت گرفتین که همسرتون خوششون اومد؟

ماهی جان من نیلوفر آبی رو هم خودم تست کرده ام هم چند بار کادو داده ام. عالیه.

http://www.niloofarabi.ir/
    ممنون نگارا جون. سایتشو دیدم.
    شما که خودتون امتحان کردی بنظرت کدوم ماساژش واسه ریلکسیشن بهتره و کلا بیشتر حال میده واسه آقایون؟!

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

[quote=Mahi site]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Mahi site":3vlyywym
    mahta جان اگه تهرانین شما پارسال واسه همسرتون از کدوم مرکز وقت گرفتین که همسرتون خوششون اومد؟

شما که خودتون امتحان کردی بنظرت کدوم ماساژش واسه ریلکسیشن بهتره و کلا بیشتر حال میده واسه آقایون؟! [/quote:3vlyywym]

ماهی جان معروفترین ماساژهاش سوئدی و تایلندیه. من سوئدی رو تست کردم و به همه همونو کادو می دم. خیلی ریلکسینگ و لذت بخشه. شنیده ام ماساژ تایلندی همراه با مقادیری مشت و مال جدی و خم و راست کردن دست و پائه که من به عنوان اولین تجربه پیشنهاد نمی کنم. به نظرم 60 یا 90 دقیقه سوئدی بگیر عالیه. راستی شعبه اکسیژن بسیار بسیار خوشگل تر و شیک تر از شعبه اریا است.. اگر فرقی برات نداره اکسیژن رو بگیر. قیمتشون یکیه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

Mahi site آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    1568
    پسند کرده
    1360

[quote=Negara]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Mahi site":6qs6duyv

شما که خودتون امتحان کردی بنظرت کدوم ماساژش واسه ریلکسیشن بهتره و کلا بیشتر حال میده واسه آقایون؟!

ماهی جان معروفترین ماساژهاش سوئدی و تایلندیه. من سوئدی رو تست کردم و به همه همونو کادو می دم. خیلی ریلکسینگ و لذت بخشه. شنیده ام ماساژ تایلندی همراه با مقادیری مشت و مال جدی و خم و راست کردن دست و پائه که من به عنوان اولین تجربه پیشنهاد نمی کنم. به نظرم 60 یا 90 دقیقه سوئدی بگیر عالیه. راستی شعبه اکسیژن بسیار بسیار خوشگل تر و شیک تر از شعبه اریا است.. اگر فرقی برات نداره اکسیژن رو بگیر. قیمتشون یکیه.[/quote:6qs6duyv]

خیلی ممنون از راهنمایی های خوبت عزیزم
    یه سوال دیگه.شوهر من یکم کم حوصلست. شاید یه ساعت ماساژ حوصلشو سر ببره.بنظرت اگه نیم ساعته بگیرم ماساژ خوبی از آب درمیاد و اثر میذاره یا تایمش باید یه ساعت به بالا باشه که موثر باشه؟

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

[quote=Mahi site][quote=Negara]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Mahi site":2oikpgre
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Mahi site":2oikpgre

ماهی جان معروفترین ماساژهاش سوئدی و تایلندیه. من سوئدی رو تست کردم و به همه همونو کادو می دم. خیلی ریلکسینگ و لذت بخشه. شنیده ام ماساژ تایلندی همراه با مقادیری مشت و مال جدی و خم و راست کردن دست و پائه که من به عنوان اولین تجربه پیشنهاد نمی کنم. به نظرم 60 یا 90 دقیقه سوئدی بگیر عالیه. راستی شعبه اکسیژن بسیار بسیار خوشگل تر و شیک تر از شعبه اریا است.. اگر فرقی برات نداره اکسیژن رو بگیر. قیمتشون یکیه.[/quote:2oikpgre]

یه سوال دیگه.شوهر من یکم کم حوصلست. شاید یه ساعت ماساژ حوصلشو سر ببره.بنظرت اگه نیم ساعته بگیرم ماساژ خوبی از آب درمیاد و اثر میذاره یا تایمش باید یه ساعت به بالا باشه که موثر باشه؟[/quote:2oikpgre]

خواهش می کنم. عزیزم زیر یک ساعت بی فایده است چون یک ساعت یک کار نمی کنند که برنامه متنوعه و اولش فقط ماهیچه ها رو گرم می کنند و... نیم ساعته تا شروع شه تموم می شه. در ضمن در این مدت به قسمتهای مختلف بدن ماساژ می دن و خودش تنوعه. اما اگر همسرت واقعا بی حوصله هستن شاید این کادور مناسبی نباشه چون برای کسیه که علاقه داشته باشه و قدرش رو بدونه. مثلا من خودم در تمام طول یک ساعت غصه می خوردم که الان تموم می شه. به همین دلیل آخرین بار یک ساعت و نیم گرفتم که نگران نباشم. شک نکن یک ساعتش کاملا مناسبه.

موزیک ملایم و نور بسیار کم و بوی عود و دکور زیبای آسیای شرقی هم به راهه.

راستی بدشون نمیاد از اینکه کسی به بدنشون دست بزنه؟ چون شخصی که ماساژ می ده تقریبا به تمام نقاط پشت بدن دست می زنه ممکنه بعضی مردا بدشون بیاد. لباس رو هم باید کامل دربیاری و یک لباس زیر یکبار مصرف بپوشی. البته روی پشتت حوله می اندازند و فقط بخشی از حوله رو که لازمه کنار می زنند.

اینم برخی از معایبش.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050

معذرت میخوام که این سوالو میپرسم.در خارج از کشور مراکز ماساژی هستش که تمام قسمتهای بدن رو ماساژ میدن!!و اینکه بدون لباس هستی .اینجا به چه صورته نگارا جون درست متوجه شدم که گفتی فقط به پشت میخوابن؟

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط romina joon
    معذرت میخوام که این سوالو میپرسم.در خارج از کشور مراکز ماساژی هستش که تمام قسمتهای بدن رو ماساژ میدن!!و اینکه بدون لباس هستی .اینجا به چه صورته نگارا جون درست متوجه شدم که گفتی فقط به پشت میخوابن؟

رومینا جان ماساژ سوئدی رو من فقط تجربه کرده ام. در این ماساژ 95 درصد به پشت می خوابید و 5 دقیقه آخر طاقباز می شید (حوله روی شکم به پایین رو می پوشونه) برای ماساژ عضلات سینه و شکم که اصلا هم چیز جالبی نیست و من از دفعه دوم به بعد ازشون خواستم حذفش کنند. شما می تونید ازشون بخواین که یه بخشی از بدن رو روش بیشتر یا کمتر کار کنند.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

سلام خانمای عزیز...دخترم سارا 9ماهشه...دوست دارم یه هدیه از طرف سارا هم به باباش بدم ولی نمیدونم چی بدم...شماها نظری ندارید؟

Mahi site آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    1568
    پسند کرده
    1360

[quote=Negara][quote=Mahi site]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Mahi site":2c6t0h3c
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Mahi site":2c6t0h3c

ماهی جان معروفترین ماساژهاش سوئدی و تایلندیه. من سوئدی رو تست کردم و به همه همونو کادو می دم. خیلی ریلکسینگ و لذت بخشه. شنیده ام ماساژ تایلندی همراه با مقادیری مشت و مال جدی و خم و راست کردن دست و پائه که من به عنوان اولین تجربه پیشنهاد نمی کنم. به نظرم 60 یا 90 دقیقه سوئدی بگیر عالیه. راستی شعبه اکسیژن بسیار بسیار خوشگل تر و شیک تر از شعبه اریا است.. اگر فرقی برات نداره اکسیژن رو بگیر. قیمتشون یکیه.
    یه سوال دیگه.شوهر من یکم کم حوصلست. شاید یه ساعت ماساژ حوصلشو سر ببره.بنظرت اگه نیم ساعته بگیرم ماساژ خوبی از آب درمیاد و اثر میذاره یا تایمش باید یه ساعت به بالا باشه که موثر باشه؟[/quote:2c6t0h3c]

خواهش می کنم. عزیزم زیر یک ساعت بی فایده است چون یک ساعت یک کار نمی کنند که برنامه متنوعه و اولش فقط ماهیچه ها رو گرم می کنند و... نیم ساعته تا شروع شه تموم می شه. در ضمن در این مدت به قسمتهای مختلف بدن ماساژ می دن و خودش تنوعه. اما اگر همسرت واقعا بی حوصله هستن شاید این کادور مناسبی نباشه چون برای کسیه که علاقه داشته باشه و قدرش رو بدونه. مثلا من خودم در تمام طول یک ساعت غصه می خوردم که الان تموم می شه. به همین دلیل آخرین بار یک ساعت و نیم گرفتم که نگران نباشم. شک نکن یک ساعتش کاملا مناسبه.

موزیک ملایم و نور بسیار کم و بوی عود و دکور زیبای آسیای شرقی هم به راهه.

راستی بدشون نمیاد از اینکه کسی به بدنشون دست بزنه؟ چون شخصی که ماساژ می ده تقریبا به تمام نقاط پشت بدن دست می زنه ممکنه بعضی مردا بدشون بیاد. لباس رو هم باید کامل دربیاری و یک لباس زیر یکبار مصرف بپوشی. البته روی پشتت حوله می اندازند و فقط بخشی از حوله رو که لازمه کنار می زنند.

اینم برخی از معایبش. [/quote:2c6t0h3c]

خیلی راهنمایی های خوبی بود .ممنونم
    کم حوصله هست تو بعضی زمینه ها ولی عاشق ماساژه. هم ماساژ دادن هم ماساژ گرفتن! واسه همین بنظرم خیلی ایده جالبی اومد
    نه خدا رو شکر از این حساسیت ها رو نداره تا جایی که من می دونم. بازم سپاس دوست گلم

صفحه 41 از 49 نخستنخست ... 3138394041424344 ... آخرینآخرین