نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree215Likes

موضوع: روز پـــــــــــدر !

نمایش نتایج: از 313 به 320 از 387
صفحه 40 از 49 نخستنخست ... 3037383940414243 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    (ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    473
    پسند شده
    18106
    پسند کرده
    17214

Re: روز پـــــــــــدر !

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira.t
    دوستای گلم بابای من مریضه و بیرون نمیره. همیشه براش لباس و کفش خریدیم که همشون نو مونده. پس این گزینه ها حذف میشه. به خاطر مشکل ریه ادکلن هم نمیشه خرید.
    من خودم قصد دارم 2-3تا از عکساشو ببرم روی تابلوهای چوبی چاپ کنن برام. نمیدونیم کنارش چی بخریم! قصدمون خرید تبلت بود که گرون شد و 1.5-2 تومنه! الان اون مقدار دستمون نیست.
    المیراجون به حق این شب عزیز انشاءالله خدا پدرتون رو شفا بده
    اگه تبلت حرفه ای نمیخواین و فقط برای وبگردی و سرگرمی بخوای استفاده کنید تبلت های ایرانی دیمو به خوبی جواب میده زیاد هم گرون نیست
    گزینه دیگه برای هدیه هم اینه که اگه پدرتون اهل مطالعه هستن کتابهای خوب براشون بخرید
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

2. بانک بند ناف
    ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50200
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

دوستان این نامه های شکلاتی خیلی ایده جالبیه برای هدیه دادن به شوهرامون من حتما روی کادویی که براش میخرم یکی ازین نامه ها درست میکنم

جاهاییکه توی نامه روش شکلات چسبیده شده روی جلد شکلات کلمه ای هست که متن نامه رو کامل میکنه . فکر میکنم بشه با شکلاتهای ایرانی هم این کارو کرد
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50200
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

برای بانوی زمستان

.............

باران67 این نوشته را پسندیده.

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

دوستای گلم می خوام یه ایده بهتون بدم برای هدیه روز پدر و روز مادر که البته گذشته.
    به جای خرید هدیه برای پدر مادرها می تونید شرایطی رو براشون فراهم کنید که یه کم تفریح کنن. چون پدر مادرهای ما اینقدر درگیر مسائل ما و خودشون هستند که تفریح تقریبا یادشون رفته. مثلا براشون بلیط تور بگیرید از یک روزه تا چند روزه. یا بلیط ماساژ- استخر- بازدید از برج میلاد- سینما - تاتر کمدی یا جدی- رزرو یه رستوران شیک. این جوری مجبورن از هدیشون استفاده کنن و شاید تفریح کردن دوباره یادشون بیاد.
    من امسال روز مادر به پدر مادرم سفر گلاب گیری کاشان با تور یک روزه هدیه دادم برای روز پدر هم بلیط بازدید از برج میلاد رو گرفتم. اولی که خیلی بهشون چسبید امیدوارم با دومی هم بهشون خوش بگذره. برای همسرم هم امسال یا کارت عضویت باشگاه ****** رو می گیرم یا بلیط یک ساعت و نیمه ماساژ تو یه مرکز خوب.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    155
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshood
    دوستای گلم می خوام یه ایده بهتون بدم برای هدیه روز پدر و روز مادر که البته گذشته.
    به جای خرید هدیه برای پدر مادرها می تونید شرایطی رو براشون فراهم کنید که یه کم تفریح کنن. چون پدر مادرهای ما اینقدر درگیر مسائل ما و خودشون هستند که تفریح تقریبا یادشون رفته. مثلا براشون بلیط تور بگیرید از یک روزه تا چند روزه. یا بلیط ماساژ- استخر- بازدید از برج میلاد- سینما - تاتر کمدی یا جدی- رزرو یه رستوران شیک. این جوری مجبورن از هدیشون استفاده کنن و شاید تفریح کردن دوباره یادشون بیاد.
    من امسال روز مادر به پدر مادرم سفر گلاب گیری کاشان با تور یک روزه هدیه دادم برای روز پدر هم بلیط بازدید از برج میلاد رو گرفتم. اولی که خیلی بهشون چسبید امیدوارم با دومی هم بهشون خوش بگذره. برای همسرم هم امسال یا کارت عضویت باشگاه ان - قلاب رو می گیرم یا بلیط یک ساعت و نیمه ماساژ تو یه مرکز خوب.
    دوست خوبم!
    ما هم برا مامانم همین کارو کردیم. بلیط برای سمنان , شهر خواهرم گرفتیم تا مامان برن اونجا چند روزی.
    خـــداروشـــــــکر چقدر همه چیز خوب و آرومه.
    خـــداروشـــــــکر چقدر خوشبختم.
    خـــداروشـــــــکر....

mahta008 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    78
    پسند کرده
    140

نقل قول نوشته اصلی توسط بانوی زمستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahshood
    من امسال روز مادر به پدر مادرم سفر گلاب گیری کاشان با تور یک روزه هدیه دادم برای روز پدر هم بلیط بازدید از برج میلاد رو گرفتم. اولی که خیلی بهشون چسبید امیدوارم با دومی هم بهشون خوش بگذره. برای همسرم هم امسال یا کارت عضویت باشگاه ان - قلاب رو می گیرم یا بلیط یک ساعت و نیمه ماساژ تو یه مرکز خوب.
    دوست خوبم!
    ما هم برا مامانم همین کارو کردیم. بلیط برای سمنان , شهر خواهرم گرفتیم تا مامان برن اونجا چند روزی.
    منم کاملا با شما موافقم ! من هم برای پدرم بلیط مشهد گرفتم ( البته برای مامان هم گرفتم چون مطمئنم پدرم تنهایی نمیرن) روز تولد حضرت علی مشهد خواهند بود و مطمئنم که این بیشتر از هر کادوی دیگه ای خوشحالشون میکنه هرچند که دلم میخواست روز پدر اینجا باشن تا برم دیدنشون ولی...
    پارسال هم برای همسرم بلیط ماساژ گرفتم که اون هم خیلی خوشش اومد
    من از آنچه تو میگویی متنفرم اما تا پای جان از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

Mahi site آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    1575
    پسند کرده
    1362

دوستان تهرانی میشه یه مرکز ماساژ خوب پیشنهاد بدین؟
    mahta جان اگه تهرانین شما پارسال واسه همسرتون از کدوم مرکز وقت گرفتین که همسرتون خوششون اومد؟

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site
    دوستان تهرانی میشه یه مرکز ماساژ خوب پیشنهاد بدین؟
    mahta جان اگه تهرانین شما پارسال واسه همسرتون از کدوم مرکز وقت گرفتین که همسرتون خوششون اومد؟

ماهی جان من نیلوفر آبی رو هم خودم تست کرده ام هم چند بار کادو داده ام. عالیه.

http://www.niloofarabi.ir/
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

صفحه 40 از 49 نخستنخست ... 3037383940414243 ... آخرینآخرین