نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree215Likes

موضوع: روز پـــــــــــدر !

نمایش نتایج: از 249 به 256 از 387
صفحه 32 از 49 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    123
    پسند کرده
    10

Re: روز پـــــــــــدر !

وقتی قصد دارید برای صرف شام بیرون بروید یک شام پر ماچرا را پیشنهاد بدهید. ببیند چگونه؟ تایمر ساعت را روی ۲۰ دقیقه تنظیم کنید بعد از او بخواهید یک شماره بین ۵ تا ۱۰ انتخاب کند. فرض کنیم او عدد ۷ را انتخاب می کند. به او یک سکه بدهید و بگویید بعد از هر ۷ تقاطع او باید سکه را در هوا بچرخاند. اگر شیر آمد به چپ بپیچید و اگر خط آمد به راست. وقتی که تایمر ساعت استاد هر دو به دنبال نزدیک ترین محل برای صرف غذا بگردید.
    گاهی نعمت های خدا با شکستن تمام شیشه ها وارد می شوند.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3n
    یک بقچه پر از خوراکی های کودکانه (پفک ، آدامس و …) حداقل بیست قلم چیزهای ارزان و متفاوت.
    من قبلا اینکارو کردم اما به جای بقچه ، جعبه بود ، خیلی جالب بود و روش نوشتم جعبه نجات هستی
    واسم دعا کنید دوستای مای سایتی گلم .....

mahta008 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    78
    پسند کرده
    140

من برای همسرم یه بلیط ماساژ از نیلوفر آبی گرفتم و فکر می کنم که خیلی سورپرایز بشه. به نظرم با این استرس های کاری و مالی که آقایون دارن یه ماساژ خوب میتونه خیلی ریلکسشون بکنه و به روحیه شون کمک کنه . تازه قیمتشم مناسبته!
    من از آنچه تو میگویی متنفرم اما تا پای جان از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

و اما اینم کادوهایی که واسه عشقولی واسه روز مرد گرفتم ، واسه بابایی جونمم شنبه با مامانی میرم میخرم

این نمای کلی از کادوها
    >

اون استوانه گفتم که اسپری آب معدنی اوریاژ ، اون پیراهن بزرگه شارژر مسافرتی و کوچیکه هم جوراب ( نماد روز مرد )

اون جعبه هم در واقع پاکت نامس که اون شکلی درست کردم و میخوام توش قلب بریزم

>

عکس پایین :اینم همون شارژر

>

اینم عکس از پاکت نامه شکل باکس البته هنوز توش چیزی ننوشتم

>

دوست داشتم خیلی چیزا بخرم اما بودجم کم بود همهی اینارو میذارم تو یه ساک دستی که الآن میخوام برم بخرم
    واسم دعا کنید دوستای مای سایتی گلم .....

coffee آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    1457
    پسند کرده
    940

[quote="Negara"]بچه ها این ایمیل رو یکی از دوستان با موضوع : قبل از روز پدر برام فرستاده بود. براتون می ذارم در ارتباط با پست قبلیم. اگر جاش اینجا نیست عذر می خوام. ولی فکر می کنم خیلی برای اینکه یادمون باشه روز پدر چی رو می خوایم به بابامون بگیم کمک کنه.
    ------------------------------

وای نگار عزیز ممنونم از شما............................................ .................................

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاجر
    بچه ها من امروز رفتم چند تا دفتر اسناد رسمی سرزدم.آخه تو فکرم بود که مهریه ام رو به همسرم ببخشم.منتها هیچ کدوم از دفاتر قبول نکردند برا این کار سند بزنند.گرچه منع قانونی نداره ولی به خاطر مشکلات بعدیش کسی این کاررو قبول نمیکنه.بعدش رفتم با دوتا وکیل صحبت کردم اونا هم پیشنهاد دادند ازفکرش بیام بیرون وبه فکر یه هدیه دیگه باشم.چون میگفتند چند تا مورد بوده که بعد ازاین کار همسرشون به راحتی تونسته اونا رو طلاق بده.البته من که بعد از15 سال دیگه رو شوهرم شناخت پیدا کردم و دلم میخواد تصمیمم رو عملی کنم ولی راستش حسابی با این حرفها مردد شدم.یعنی میشه بعد از بخشش مهریه زن رو طلاق داد؟فقط مهریه این وسط مشکله؟اگه کسی بخواد زنش رو طلاق بده با مهریه هم میتونه .مگه نه؟خانمای باتجربه تو این تصممیم منو راهنمایی کنید .اگه راهی به نظرتون میرسه لطفا بگید.

دوست عزیز
    اگه براتون امکان داره برید یه محضر ازدواج بهتر راهنماییتون می کنن. دوتا از آشناهای ما مهریه هاشونو بخشیده ان. اونا تو همون دفتر اسناد رسمی ثبت کردن و یه برگه بزرگ مثل سایز برگه معامله ملکی بهشون دادن به اسم اقرار نامه که این توش ثبت شده.
    از نظر اینکه کلا کار درستیه یا نه ، اگه بگین مقدارش چقدره شاید بهتر بتونیم نظر بدیم ولی کلا مردی که بخواد طلاق بده می تونه حتی غیابی طلاق بده اما باید اقلا 100 سکه اش رو نقد داشته باشه. بعد هم شما این کار رو تو شرایطی بکنین که 100 در 100 مطمئن باشین شوهرتون موندنیه و اگر هم نخواد بمونه یا یه پشتوانه ای از املاک مشترکتون مثل بخشی از خونه یا ماشین و... به نامتون باشه. اگه کل مایملک قانونی تون تو دنیا این مهریه است ، به هیچ وجه نبخشین چون آینده رو نمی شه پیش بینی کرد. مهریه حتی در مورد خدای نکرده دور از شما فوت همسر هم سر جای خودش هست و اولین چیزی که از اموالش حساب می شه مهریه زنشه. روی هم رفته حرکت قشنگیه اما به شرط اینکه پشتوانه دیگه ملی ای وجود داشته باشه.
    ببخشید میدونم اینجا جاش نیست اما چون دوستان مجرد داریم اینو میگم مهریه عامل نگه داریه مرد نیست مردی که واسه این چیزا بمونه دیگه مرد زندگی نیست من خودم مهریم خیلی کمه ۱۴ تا سکه چون اصلا بهش اعتقاد نداشتم جماعت مردان همون قدر که خیلی مهربون و زن دوستن میتونن خیلیم آزار دهنده باشن جون ادمو بالا میارن تا مهرتو ببخشی یا ماهی یه سکه میخوان بندازن جلوت ارزش زن تو جامعه ما انقدر اومده پایین !
    من کلا با بخششم مشکل دارم یه سنته پس باید باشه
    الان تو قانون ازدواج هستش که کلیه اموالی که پس از ازدواج کسب میشه به صورت ۵۰ ۵۰ بین زن و مرد تقسیم میشه اگه مرد اونو امضا کنه
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

یک هدیه خوب تقدیم به پدر عزیزم به مناسبت روز پدر که چند روز دیگه است :

[HIGHLIGHT=#ffffff] اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم [/HIGHLIGHT]

و همچنین برای سلامتی همه باباهای دنیا

و شادی روح بابا هایی که نیستند اما یادشون همیشه زنده است.

... عجب صبری خدا دارد ؟! ....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    562

سلام دوستان
    من می خوام واسه روز پدر یک ماساژور پا بخرم. می شه راهنماییم کنید چه مارکی خوبه؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ اصلا بدرد بخور هست و یا فقط بیشتر جنبه تبلیغاتی داره؟

مرسی

صفحه 32 از 49 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین