نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree215Likes

موضوع: روز پـــــــــــدر !

نمایش نتایج: از 225 به 232 از 387
صفحه 29 از 49 نخستنخست ... 192627282930313239 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: روز پـــــــــــدر !

[quote=narjes_69][quote="پاييز٥٦":1385qnit]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "narjes_69":1385qnit
    من معرق و کا ر با چوب کار میکنم مخوام یک شعر یا یه متن خوشکل و با مفهوم پیدا کنم و با چوب نارنج در بیارم و مخمل مشکی بکشم رو چوب و متنمو که با چوب نارنج در اوردم بچسبونم روش و بدم برا قاب ، قابشم شمشاش چرمی باشی و پهن بنظرتون چطوره ،اولین هدیه روزه مرد هست که به شوهری مخوام بدم چون گفتم که سه هفتس علوسی کردیم
    خيلى عالى عروس خانم هنرمند (در ضمن عروسيتونم مبارك) بستگى به علائق همسرت داره بعضى مردها كلى از اين جور كارها ذوق ميكنن بعضيها هم نه
    ولى فكرت عالى [/quote:1385qnit] مرسیییییییییییییییی عزیزم
    اره عاشق صنایع دستی هست
    بازم مرسی که جوابم دادی بوس بوووووووووووووس[/quote:1385qnit]

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    خیلی برام عجیبه که برا کادوی روز مرد میاین مهریه می بخشین. که چی ؟ کادو باید چیزی باشه طرف رو خوشحال کنه. یعنی شوهر شما با بخشیدن مهره خوشحال میشه ؟؟
    چرا نمی یان مثلا برا روز زن مهریه تون رو 2 برابر کنن ؟؟
    عجب ب ب ب ب
    خدایا شکرت

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    13819
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط هاجر
    بچه ها من امروز رفتم چند تا دفتر اسناد رسمی سرزدم.آخه تو فکرم بود که مهریه ام رو به همسرم ببخشم.منتها هیچ کدوم از دفاتر قبول نکردند برا این کار سند بزنند.گرچه منع قانونی نداره ولی به خاطر مشکلات بعدیش کسی این کاررو قبول نمیکنه.بعدش رفتم با دوتا وکیل صحبت کردم اونا هم پیشنهاد دادند ازفکرش بیام بیرون وبه فکر یه هدیه دیگه باشم.چون میگفتند چند تا مورد بوده که بعد ازاین کار همسرشون به راحتی تونسته اونا رو طلاق بده.البته من که بعد از15 سال دیگه رو شوهرم شناخت پیدا کردم و دلم میخواد تصمیمم رو عملی کنم ولی راستش حسابی با این حرفها مردد شدم.یعنی میشه بعد از بخشش مهریه زن رو طلاق داد؟فقط مهریه این وسط مشکله؟اگه کسی بخواد زنش رو طلاق بده با مهریه هم میتونه .مگه نه؟خانمای باتجربه تو این تصممیم منو راهنمایی کنید .اگه راهی به نظرتون میرسه لطفا بگید.
    عزیزم اینکه همسرت اینقد خوب و مطمئنه که تو به فکر بخشیدن مهریه انداخته خیلی خوبه و بهت تبریک می گم. تو درست می گی بخشیدن مهریه توی زندگی هایی که به خوشی و خرمی میگذره نمیتونه باعث طلاق بشه اما اگه خدای نکرده روزی زندگی به جایی برسه که کارد به استخوون برسه، مهریه عامل بازدارنده ای میشه که مرد از روی احساساتش تصمیم به طلاق دادن همسرش نگیره.
    به نظرم کادوهای خیلی قشنگتری وجود داره که می تونی به عنوان هدیه به همسرت بدی. اینطوری بهتر میتونی عشقت رو به همسرت نشون دادی.
    خیلی کم پیش میاد که زنی بدون اینکه حرفی از طلاق و قهر و ... باشه بخواد مهریه شو بذاره اجرا.بنابراین به صورت غیر رسمی اکثر زنا مهریه شونو بخشیدن و تا اخر عمرشون بدون دریافت مهریه با همسرشون به خوبی و خوشی زندگی میکنن. شما چند نفر رو سراغ داری که زندگی عاشقانه ای داشته باشن و مهریه شونو هم از شوهرشون گرفته باشن؟؟؟
    به نظر من یه کادو که خودت درستش کرده باشی بیشتر همسرت رو خوشحال میکنه. مرد ها عاشق اینن که بدونن توسط همسرانشون مورد توجه واقع شده اند. حالا هر جور این توجه رو نشون بدی خیلی فرقی نمیکنه.
    بازم تصمیم باخودته. موفق باشی عزیزم
    (البته ببخشید که فضولی کردم. اخه من تجربه ام زیاد نیست. ولی مطالعه زیاد می کنم)
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    17
    پسند کرده
    0

سلام مامي سايتي هاي عسيسم
    من امروز رفتم واسه عشقولي يه بازي دارت گرفتم و يه عينك شنا همراه با بليط شنا يكي از استخراي خوب شهرمون بنظرتون خوفههههه؟؟؟؟؟؟
    خداوندا جاي سوره اي به نام [HIGHLIGHT=#ffffff]عشق[/HIGHLIGHT] در قرآن تو خاليست كه اينگونه اغاز شود:و قسم به روزي كه دلت را ميشكنند و جز خدايت مرهمي نخواهي يافت

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8117
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط هاجر
    بچه ها من امروز رفتم چند تا دفتر اسناد رسمی سرزدم.آخه تو فکرم بود که مهریه ام رو به همسرم ببخشم.منتها هیچ کدوم از دفاتر قبول نکردند برا این کار سند بزنند.گرچه منع قانونی نداره ولی به خاطر مشکلات بعدیش کسی این کاررو قبول نمیکنه.بعدش رفتم با دوتا وکیل صحبت کردم اونا هم پیشنهاد دادند ازفکرش بیام بیرون وبه فکر یه هدیه دیگه باشم.چون میگفتند چند تا مورد بوده که بعد ازاین کار همسرشون به راحتی تونسته اونا رو طلاق بده.البته من که بعد از15 سال دیگه رو شوهرم شناخت پیدا کردم و دلم میخواد تصمیمم رو عملی کنم ولی راستش حسابی با این حرفها مردد شدم.یعنی میشه بعد از بخشش مهریه زن رو طلاق داد؟فقط مهریه این وسط مشکله؟اگه کسی بخواد زنش رو طلاق بده با مهریه هم میتونه .مگه نه؟خانمای باتجربه تو این تصممیم منو راهنمایی کنید .اگه راهی به نظرتون میرسه لطفا بگید.

دوست عزیز
    اگه براتون امکان داره برید یه محضر ازدواج بهتر راهنماییتون می کنن. دوتا از آشناهای ما مهریه هاشونو بخشیده ان. اونا تو همون دفتر اسناد رسمی ثبت کردن و یه برگه بزرگ مثل سایز برگه معامله ملکی بهشون دادن به اسم اقرار نامه که این توش ثبت شده.
    از نظر اینکه کلا کار درستیه یا نه ، اگه بگین مقدارش چقدره شاید بهتر بتونیم نظر بدیم ولی کلا مردی که بخواد طلاق بده می تونه حتی غیابی طلاق بده اما باید اقلا 100 سکه اش رو نقد داشته باشه. بعد هم شما این کار رو تو شرایطی بکنین که 100 در 100 مطمئن باشین شوهرتون موندنیه و اگر هم نخواد بمونه یا یه پشتوانه ای از املاک مشترکتون مثل بخشی از خونه یا ماشین و... به نامتون باشه. اگه کل مایملک قانونی تون تو دنیا این مهریه است ، به هیچ وجه نبخشین چون آینده رو نمی شه پیش بینی کرد. مهریه حتی در مورد خدای نکرده دور از شما فوت همسر هم سر جای خودش هست و اولین چیزی که از اموالش حساب می شه مهریه زنشه. روی هم رفته حرکت قشنگیه اما به شرط اینکه پشتوانه دیگه ملی ای وجود داشته باشه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

بچه ها کسی نظر برای کادو کردن سوپرایزی ریش تراش نداره؟
    تو را دارم و اینگونه خوشبختم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

بچه ها کسی نظر برای کادو کردن سوپرایزی ریش تراش نداره؟
    تو را دارم و اینگونه خوشبختم

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    160
    پسند کرده
    123

قيمت يک ادکلن خوب چنده؟

صفحه 29 از 49 نخستنخست ... 192627282930313239 ... آخرینآخرین