نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree215Likes

موضوع: روز پـــــــــــدر !

نمایش نتایج: از 217 به 224 از 387
صفحه 28 از 49 نخستنخست ... 182526272829303138 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

Re: روز پـــــــــــدر !

واقعا با خوندن این جملات دلم شکست 1000 کیلومترازپدر و مادرم دورم چه قدر دلم برشون تنگ شد دلم میخواد تا صبح گریه کنم
    ایجاد "تغییرات" بزرگ در زندگی گاهی ترسناک است ؛

اما میدانی ترسناک تر از آن چیست ؟

"حسرت"

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    398
    پسند کرده
    729

بچه ها من امروز رفتم چند تا دفتر اسناد رسمی سرزدم.آخه تو فکرم بود که مهریه ام رو به همسرم ببخشم.منتها هیچ کدوم از دفاتر قبول نکردند برا این کار سند بزنند.گرچه منع قانونی نداره ولی به خاطر مشکلات بعدیش کسی این کاررو قبول نمیکنه.بعدش رفتم با دوتا وکیل صحبت کردم اونا هم پیشنهاد دادند ازفکرش بیام بیرون وبه فکر یه هدیه دیگه باشم.چون میگفتند چند تا مورد بوده که بعد ازاین کار همسرشون به راحتی تونسته اونا رو طلاق بده.البته من که بعد از15 سال دیگه رو شوهرم شناخت پیدا کردم و دلم میخواد تصمیمم رو عملی کنم ولی راستش حسابی با این حرفها مردد شدم.یعنی میشه بعد از بخشش مهریه زن رو طلاق داد؟فقط مهریه این وسط مشکله؟اگه کسی بخواد زنش رو طلاق بده با مهریه هم میتونه .مگه نه؟خانمای باتجربه تو این تصممیم منو راهنمایی کنید .اگه راهی به نظرتون میرسه لطفا بگید.
    سلام حضرت دلبر
    سلام قرص قمر
    زمین که لطف ندارد
    از آسمان چه خبر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

انگاری هیچکی به من اهمیت نمیده
    چون تازه واردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خدایا شکرت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هاجر
    بچه ها من امروز رفتم چند تا دفتر اسناد رسمی سرزدم.آخه تو فکرم بود که مهریه ام رو به همسرم ببخشم.منتها هیچ کدوم از دفاتر قبول نکردند برا این کار سند بزنند.گرچه منع قانونی نداره ولی به خاطر مشکلات بعدیش کسی این کاررو قبول نمیکنه.بعدش رفتم با دوتا وکیل صحبت کردم اونا هم پیشنهاد دادند ازفکرش بیام بیرون وبه فکر یه هدیه دیگه باشم.چون میگفتند چند تا مورد بوده که بعد ازاین کار همسرشون به راحتی تونسته اونا رو طلاق بده.البته من که بعد از15 سال دیگه رو شوهرم شناخت پیدا کردم و دلم میخواد تصمیمم رو عملی کنم ولی راستش حسابی با این حرفها مردد شدم.یعنی میشه بعد از بخشش مهریه زن رو طلاق داد؟فقط مهریه این وسط مشکله؟اگه کسی بخواد زنش رو طلاق بده با مهریه هم میتونه .مگه نه؟خانمای باتجربه تو این تصممیم منو راهنمایی کنید .اگه راهی به نظرتون میرسه لطفا بگید.
    چراعاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی
    خوب مهریه یه محافظ برا زنه میتونی این هدیه رو به یه مناسبت دیگه که خیلی مهمتره بهش بدی ،اما اگر واقعا از شوهرتون مطمینی خیلی هم خوبه دوست من مهریش هزارویکی بود شب عروسیش جلو همه مهمونا هزارتاشو بخشید به شوهرش
    خدایا شکرت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

دوستان من برای روز پدر برای پدر مریخی پیراهن مردونه گرفتم اما برای پدرم نمی دونم چی بگیرم پارسال کمربند چرمی گرفتم که خیلیم خوشحال شد مشکلم اینه هرچه قدر پدر مریخی اهمیتی به پوشش نمیده پدر من برعکسه منم مبلغ زیادی نمی خوام هزینه کنم پیشنهاد بدین چی بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط narjes_69
    من معرق و کا ر با چوب کار میکنم مخوام یک شعر یا یه متن خوشکل و با مفهوم پیدا کنم و با چوب نارنج در بیارم و مخمل مشکی بکشم رو چوب و متنمو که با چوب نارنج در اوردم بچسبونم روش و بدم برا قاب ، قابشم شمشاش چرمی باشی و پهن بنظرتون چطوره ،اولین هدیه روزه مرد هست که به شوهری مخوام بدم چون گفتم که سه هفتس علوسی کردیم
    خيلى عالى عروس خانم هنرمند (در ضمن عروسيتونم مبارك) بستگى به علائق همسرت داره بعضى مردها كلى از اين جور كارها ذوق ميكنن بعضيها هم نه
    ولى فكرت عالى

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

خیلی برام عجیبه که برا کادوی روز مرد میاین مهریه می بخشین. که چی ؟ کادو باید چیزی باشه طرف رو خوشحال کنه. یعنی شوهر شما با بخشیدن مهره خوشحال میشه ؟؟
    چرا نمی یان مثلا برا روز زن مهریه تون رو 2 برابر کنن ؟؟
    عجب ب ب ب ب
    fateme.asqari این نوشته را پسندیده.
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

[quote=پاييز٥٦]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "narjes_69":1ih4rb98
    من معرق و کا ر با چوب کار میکنم مخوام یک شعر یا یه متن خوشکل و با مفهوم پیدا کنم و با چوب نارنج در بیارم و مخمل مشکی بکشم رو چوب و متنمو که با چوب نارنج در اوردم بچسبونم روش و بدم برا قاب ، قابشم شمشاش چرمی باشی و پهن بنظرتون چطوره ،اولین هدیه روزه مرد هست که به شوهری مخوام بدم چون گفتم که سه هفتس علوسی کردیم
    خيلى عالى عروس خانم هنرمند (در ضمن عروسيتونم مبارك) بستگى به علائق همسرت داره بعضى مردها كلى از اين جور كارها ذوق ميكنن بعضيها هم نه
    ولى فكرت عالى [/quote:1ih4rb98] مرسیییییییییییییییی عزیزم
    اره عاشق صنایع دستی هست
    بازم مرسی که جوابم دادی بوس بوووووووووووووس
    خدایا شکرت

صفحه 28 از 49 نخستنخست ... 182526272829303138 ... آخرینآخرین