نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree91Likes

موضوع: تست کاپ

نمایش نتایج: از 49 به 56 از 62
صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    28

Re: تست کاپ

مریم جان نوش جونتون خیلی خوشگل شدن به نظر من هم اگه قبلا سالاد را بریزی نرم میشه . به نظرم می تونی موادشو آماده کنی یک نیم ساعت مونده به اومدن مهمونات نوناهاشو آماده کنی .و بعد توشون پر کنی چون سالاد الویه سرده اگه نونهات گرم باشه خوشمزه نمیشه حتما" باید خنک باشه نونهات . یا می تونی آماده اشون کنی و مثل پیتزا پر کنی و موقع اومدن مهمونات یک ذره روش پنیر پیتزا بریزی و بزاری تو فر
    باران67 این نوشته را پسندیده.
    گر نگهدار من آنست که من میدانم
    شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

2. بانک بند ناف
    MARYAM.E آواتار ها
    میزان امتیاز
    127
    پسند شده
    5330
    پسند کرده
    4197

مشکل من اینه که چون دست تنهام نمی تونم یک ساعت قبل از اومدن مهمونا نونها رو درست کنم. اون موقع پس کی به خودم برسم ؟یعنی وقتی واسه آرایش و ... نمی مونه. مگر اینکه هم الویه و هم نونها رو از قبل درست کنم و قبل از اومدن مهمونا فقط نونها رو پر کنم و تزئینشون کنم. فقط نمی دونم نونها اگه از قبل درست بشه مثلاً از صبح همون روز بیات و کهنه میشن؟
    به کسی اعتماد کن که بتواند اندوه پنهان شده در لبخندت،عشق پنهان شده در عصبانیتت و معنای حقیقی سکوتت را تشخیص دهد.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    0

نمیدونم جاش درسته یا نه اگه نه بی زحمت جابه جاش کنید
    تو قالب کیک یزدی نون لواش گذاشتم و 5 دقیقه تو هواپز رفت تا خشک شد.یه بسته ماکارانی ستاره ای که تو سوپ میریزن داشتم نصف بسته کمتر رو ریختم تو اب جوش و بعد چند مین ابکش کردم قارچ و سویا دودی رو تفت دادم بهش اویشن و فلفل و کمی زردچوبه و نمک زدم ریختم رو نونا شکیل و خوش طعم شده بود پنیر پیتزا نداشتم اگه روش میریختم بهتر میشد

parinazz, قانع و باران67 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Food Lover
    نقل قول نوشته اصلی توسط mana_64
    من اولین باری بود که از مامی سایت چیزی درست کردم. معرکه بود. دستتون درد نکنه. البته من با یک چهارم نون توست درست کردم که خوب نیاز به گاز زدن نداشته باش و خونه کثیف نشه. برا توشم تن ماهی، تخم مرغ، خیارشور، مایونز، خردل. عالی بود. آهان راستی من چون قالب نداشتم توی فویل درست کردم
    میشه توضیح بدید بدون قالب چطور به صورت کاپ درش آوردید ؟؟
    من دولایه فویل رو گذشتم توی فنجون و تست رو گذشتم توش، بعدش فویل رو از فنجون دراوردم. چون فویل تغییر شکل داده و دیگه وا نمیره نون هم همون شکلی توش می مونه، بعدش فویل ها رو چیدم توی فر
    ویرایش توسط heaven : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ در ساعت ۱۱:۲۲ بعد از ظهر

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    0

بازم تست کاپ خوشمزه و پر طرفدار فیلینگش مرغ و سیب زمینیه با سس تار تار

sany_h آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    593
    پسند کرده
    131

تست کاپ مرغ
    فیله مرغ رو توی مایه جوجه کباب خوابونده بودم بعد تکه تکه کردم و تفت دادم بهش سویا سس و کنجد و پیاز داغ و فلفل دلمه ای و کمی سس خردل اضافه کردم.توی نون ها ریختم و کمی پنیر گذاشتم روش به نظر من و همسری طعمش خوب بود
    Elsanaa, m1361 و باران67 این نوشته را پسندیده.

MARYAM.E آواتار ها
    میزان امتیاز
    127
    پسند شده
    5330
    پسند کرده
    4197

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    دوستان یه سوال
    من تا حالا درست نکرده ام ولی احساس می کنم مثلا تو قالب مافین نون تست فرو کنم جای مواد داخلش کم میشه و نسبت نون به مواد داخلش خیلی زیاد می شه. اینجوری نیست؟ مثلا چند قاشق غذاخوری مواد توش جا میشه؟
    عزیزم حدود3-2 قاشق مواد جا میشه البته سر پر وگرنه یک قاشق . ولی بد نیست به عنوان پیش غذا یا عصرانه خوبه.اگه بخواین مواد بیشتری توش بریزین باید قالبتون یه کم بزرگتر باشه هرچند که چندان فرق زیادی نخواهد کرد.
    به کسی اعتماد کن که بتواند اندوه پنهان شده در لبخندت،عشق پنهان شده در عصبانیتت و معنای حقیقی سکوتت را تشخیص دهد.

MARYAM.E آواتار ها
    میزان امتیاز
    127
    پسند شده
    5330
    پسند کرده
    4197

بچه ها من دیروز مهمون داشتم خیر سرم می خواستم تست کاپ درست کنم . قبلاً درست کرده بودم خوب شده بود ولی دیروز هر کاری کردم نونهام پاره پوره شد نمی شد گذاشت توی قالب مافین از وسط جر میخورد. خلاصه نشد که نشد. پروژه ام شکست خورد و هر چی برنامه ریزی کرده بودم ریخت به هم. اعصابم کلی خراب شد که نتونستم درست کنم. به نظرتون مشکل کارم چی می تونه باشه. دفعه قبل من نونهامو از فریزر درآورده بودم ولی این دفعه نونهام تازه بود. می تونه علت پاره شدنش تازگی نونهام باشه؟ روغن هم زدم با آب پاش هم آب پاشیدم بدون روغن و بدون آب هم امتحان کردم ولی در هر صورت موقع وردنه کردن یا گذاشتن توی قالب پاره می شد.

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین