نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree30Likes

موضوع: جشن تولد در مهدكودك

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 26
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    83
    پسند کرده
    93

جشن تولد در مهدكودك

ماماناي كلي كه تجربه گرفتن تولد در مهدكودك داشتين . ميشه لطفا تجربيات تون رو در اختيار بقيه بزارين ؟
    1- به نظرتون تولد در مهدكودك براي چه سن يا چه سنيني ميتونه جالب باشه ؟
    2- برنامه ريزي براي تولد به عهده مهده يا مادر ؟ كه مثلا چي كار كنند چي بازي كنند ؟
    3- به غير از مادر چه كساني ميتونن تو جشن شركت كنند ؟
    4-خوراكي با كيه ؟ بايد مادر تهيه كند يا خودشون ميدن ؟
    5- موزيك چي بايد سي دي ببريم يا عمو موسيقي مياد ؟
    6- فيلمبرداري و عكس با مادره يا با مهد ؟
    7- بايد براي بقيه بچه ها كادو تهيه كرد ؟
    8- مدتش چقدر طول ميكشه ؟
    9- ............
    barankhanoom.blogfa.com

azy آواتار ها
    میزان امتیاز
    85
    پسند شده
    3431
    پسند کرده
    1700

Re: جشن تولد در مهدكودك

خانمی بستگی به مهد داره.
    ولی به نظر من برای بچه های 4-5ساله تولد تو مهد بهتره اخه یه کمی بزرگ شدن و کمتر خرابکاری !!!!!میکنن و بیشتر توی ذهنشون میمونه.
    من خودم برا پسرم 5 سالگیشو تو مهد گرفتم و با اجازه مسئول مهد خودم و خواهرم تو جشنش بودیم.همه چی هم خودم تهیه کردم.
    چون پسرم هله هوله نمیخوره منم چیپس و پفک نگرفتم و به جاش از این ظرفای یکبار مصرف دردار گرفتم و توش یه آبمیوه و یه شکلات و موز و سیب گذاشتم با یه دستمال که عکسای بچه گونه داشت. کیک هم 7-8 کیلویی سفارش دادم و به بچه های کلاس خودشون و به همه مربیا دادم.
    فیلم برداری هم با خودمون بود ولی سی دی موزیک رو تو مهد داشتند و اون روز هم به قول بچه ها عمو ارگی روز کارش بود و منم یه پولی به ایشون دادم و برا بچه ها آهنگ تولدت مبارک و یکی دوتا دیگه خوند که اونا هم رقصیدن و کلی ذوق کردند.
    تقریبا دو ساعت زمان برد بدون رفت . آمدی که برا گرفتن کیک صرف شد.
    من برا همه مدعوین جشن یه پازل گرفتم البته یه جور که دعواشون نشه. بشقابای کیک هم از این کاغذی ها گرفتم و هم خوشگل بود و هم دردسر نداشت.

البته کارتای تولدشم خودم درست کردم و از چند روز قبل به مربیا دادم تا تو کیف بچه ها بزارن.

امیدوارم کمکت کرده باشم ولی بازم باید با مدیر مهد هماهنگ کنی چون هرجا یه قانونی داره.
    اینم عکس میز.ببخشید دیگه عکس بچه ها رو نذاشتم گفتم شاید راضی نباشن!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

اين عكس پسر من در تولد چهار سالگي توي مهدكودكشه . مال 4 سال پيشه . عكس بهتري نداشتم اينو از روي عكس اسكن كردم .

http://picasion.com/

بنظر من تولد توي خونه با دعوت كردن كلي مهمون بزرگ كه مادر همش بخواد حواسش به اين و اون باشه كه ميوه و كيك و ... بخورن و بهشون خوش بگذره با اون صداي موسيقي بلند كه بچه ها رو كلافه مي كنه فايده زيادي نداره چون اگر دقت كنيد تمام عكساي تولد اون روزا بچه ها يا در حال گريه و اخم هستن يا زوركي ميخندن .. روز تولد بايد مادر و پدر دربست در اختيار بچه باشن وببينن اون چي ميخواد . تولد توي مهد كودك اعتماد بنفس بچه رو بالا ميبره چون ميون دوستاش احساس خوبي بهش دست ميده و جشن فقط براي بچه ها ميشه . من براي تولد پسرم كيك و ميوه و پفك و لوازم يكبار مصرف رو بردم مهد و خودشون براي بچه ها سرو كردن (خود مسئولين مهد گفتن و مقدارشم بنا به نظر خودشون ) نفري يك پازل هم بهشون هديه دادم . الان پسرم ميگه اون سال بهترين تولدش رو داشته . البته بعدشم يه مهموني كوچيك توي خونه داشتيم كه فقط خانواده درجه يك من و همسرم بودن .
    زندگی یک هدیه است که باید ازش لذت برد نه مشکلی که باید حلش کرد.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

راستي يادم رفت بگم . روز تولدش من و خواهر و خواهر شوهرم هم توي مهد بوديم بعلاوه 2 تا از بچه هاي فاميل .موسيقي هم خودشون گذاشته بودن و بچه ها كلي خنديدن و رقصيدن و بازي كردن . كلي به پسرم و دوستاش خوش گذشت.
    زندگی یک هدیه است که باید ازش لذت برد نه مشکلی که باید حلش کرد.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    55
    پسند کرده
    0

دوست جونام من میخوام تولد پسرمو توی مهد بگیرم به نظرتون چه غذاهایی درست کنم که بچه ها خوششون بیاد ممنونم
    [HIGHLIGHT=#dbeef3][HIGHLIGHT=#ccc1d9][HIGHLIGHT=#b8cce4]عشق کوچه باغیست که از خواب خدا سبزتر است و در ان عشق به اندازه پرهای صداقت آبیست [/HIGHLIGHT] [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    139
    پسند کرده
    0

من پارسال برای تولد دختر جاریم که تو مهد گرفته بود ژله رولی و اسنک گوشت و قارچ درست کردم . سالاد الویه رو هم پیشنهاد میدم ولی کلا بچه با کیک یه دونه اسنک که خوردن سیر شدن .
    آنکه زیبا سخن میگوید کسی است که زیباتر هم می اندیشد ....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ُلام سلام... من تفلده دخترم رو امسال توي مهد گرفتم

سره فرصت عكسها رو براتون مي زارم

براي همه دخترها.. دامنه توتو صورتي درست كردم
    براي همه بچه ها.... 2 ورق نقاشي پرينت كردم براي رنگ آميزي... و با گلهاي پارچه اي صورتي تزئنشون كردم
    براي دخترها تاج صورتي با كلمه پرنسس و پسرها تاجه آبي با كلمه پرنس.. درستيدم...
    براي دخترها بادكنك صورتي با روبان صورتي و نقره اي و پسرها آبي با روبان آبي و نقره اي
    پذيرايي هم خوده مهد گفته بود فقط كيك و آبميوه

بر مي گردم با عكسها

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام به دوستان نازنین.
    من میخوام برای پسرم تو مهد تولد بگیرم ،چه غذا و دسری میتونم براشون آماده کنم ،با توجه به اینکه مهونا بچه اند و معده های گنجیشکی دارند.
    برای کارت دعوت که بتونم خودم درست کنم چه ایدهای دارید؟
    منتظر نظرات قشنگتون هستم.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین