نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree29Likes

موضوع: دير حرف آمدن كودك

نمایش نتایج: از 137 به 141 از 141
صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 815161718
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mitra libra آواتار ها
    میترا
    میزان امتیاز
    156
    پسند شده
    4313
    پسند کرده
    4102
    سلام دوستای عزیزم من پسرم دو سال و یک ماهشه اونم فقط کلمه میگفت تا یه مدت پیش، خیلی باهاش حرف زدم و باهاش کار کردم کتاب خوندن خیلی تاثیر داره وقتی براش کتاب می خونین ازش بخواین کلمه آخر شعر رو بگه چند بار که یه کتاب رو براش بخونین یاد میگیره اولش کلمات نامفهومی میگه ولی چند بار که تکرار کردین راه میوفته هر چی که می خواد اگه با اشاره میگه آب شما اسمه اونو چند بار تکرار کنید کم کم راه میوفته،ولی اگه کودکتون از لحاظ هوشی مشکلی نداره نگران نباشید کارتهایی که عکس اشیاء یا میوه ها هم روشونه خیلی تاثیر داره باید وقت بزارین حداقل روزی یکی دو ساعت.یکی از اقواممون پسرش تا 3.5 حرف نمی زد بعد یهو شروع به حرف زدن کرد.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    156
    پسند کرده
    425
    دختر من 23 ماهشه فقط 9 تا کلمه بلده همه اشیا و افراد رو با کلمه < نی > صدا میکنه دکترش گفت اشکال نداره. خیلی باهوشه .تو کتاب قصه هاش به اسم حیوون و اشیا که میگم اشاره میکنه. بازیهارو خوب انجام میده ولی ...
    سپردم دست خدا. واسش زیاد شعر و قصه میگم ولی ایشالا که زودتری به حرف بیاد
    خوروش لوبیاسبز

دختربهار آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0
    سلام

پسرعموی منم تا سه سال و نیمگی حرف نیمزد!!
    خیلی هم باهاش تمرین می شد...
    میخوام بگم گران نباش الان که پانزده سالشه در مدرسه تیزهوشان درس میخونه و مث بلبل حرف می زنه!

- - - Updated - - -

منظورم نگرانه!!!!
    شویدپلوماهی

مامان الهه 91 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    156
    پسند کرده
    425
    نقل قول نوشته اصلی توسط دختربهار نمایش پست ها
    سلام

پسرعموی منم تا سه سال و نیمگی حرف نیمزد!!
    خیلی هم باهاش تمرین می شد...
    میخوام بگم گران نباش الان که پانزده سالشه در مدرسه تیزهوشان درس میخونه و مث بلبل حرف می زنه!سلام ممنون خانمی یکی از دوستام هم دوتا بچه داره اونام تا چهارسالگی حتی یک کلمه هم نگفتن الان هردوشون مدرسه ی تیزهوشان هستن

- - - Updated - - -

منظورم نگرانه!!!!
    خوروش لوبیاسبز

فقط بیان کردن مسئله درست در مکانی درست هنر نیست بلکه خودداری از بیان مطلب مسئله ساز در موقعیت های نادرست هم هنر بزرگی است.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    9
    سلام نازی جان .تا صفحه شانزدهو تونستم بخونم اولین پیامتو ک خوندم شوک شدم گفتم این ک عین حرفای دل منه پسرم امیر رضا اسمشه تازه رفته تو چهار سال خیلی هم لوسش کردم بیشتر کاراشو با اشاره یا بزبون خودش میگه اونم فقط من میتونم ترجمه کنم .امیررضا اصلا اهل داستانو کتاب نیست یعنی بهم زیاد گوش نمیده فقط عاشق بازبه از صبح تا شب باهاش بازی کنی خسته نمبشه تو خونه زیاد باهاش حرف میزنم مدتیه بهتر شده خداروشکر من پیش خانواده شوهرم زندگی میکنم یه خانواده شلوغ ولی رو حرف زدن پسرم تاثیرنداشت .و یه چیز دیگه ک احساس میکنم بزرگترین اشتباهم بود این بود ک ما خودمون کوردی صحبت میکنیم ولی بنا ب دلایلی مجبور شدم باهاش فارسی حرف بزنم الان همه حرفاشو کوردی میگه خانواده همسرم بدشون میاد ولی من از خوشحالی بیستر کوردی باهاش حرف میزنم و ب نظرم بهتر شده .ب امید روزی ک دیگه کسی دلمونو نسوزونه و بچه هامون عالی صحبت کنن و .ببخشید زیاد نوشتم

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 815161718