نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2008Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 3599
صفحه 1 از 450 123411 ... آخرینآخرین
    مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

Unhappy سوالات کاربران در مورد مامی سایت

با سلام و خیر مقدم حضور تمامی کاربران

کاربران گرامی....

در این بخش شما میتوانید سوالات خود را با مدیران مامی سایت در میان بگذارید.
    pooneh 007, *Afsaneh*, *مهری و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    کاربران عزیز لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط در انجمنها خودداری کنید.

Re: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

آیدا خانوم گل
    راستش خیلی از این عکس ها عکس هاییه که من به دلیل علاقه قبلا توی اینترنت سرچ کردم و تو آرشیوم نگه داشتم به همین دلیل پیدا کردن منابعشون اگه غیر ممکن نباشه سخت و وقت گیره.
    و اما در مورد درج مامی سایت بر روی عکس ها دلیل اصلیش اینه که متاسفانه هستند دوستانی که ننتایج جستجوها و زحمات رو با یه کپی پیست ناقابل به سایت های دیگه منتقل می کنند.شاید این جوری شخص بیننده متوجه بشه که برای سرچ آپلود و انتقال اون مطالب یه بنده خدایی یه جای دیگه زحمت کشیده

و اما فکر می کنم اگه بخوایم کپی رایت رو واقعا رعایت کنیم اول باید از ویندوزی که رو کامپیوتر خونه داریم شروع کنیم و....
    درج منابع داخلی کمترین کاریه که تو این زمان برای رعایت حق هم وطنانمون انجام می دیم.امیدوارم روزی برسه که بتونیم حق همه رو رعایت کنیم
    خود من حساسیت زیادی روی درج منابع دارم و سعی می کنم اگه موردی رو تو مجله خاص یا برنامه تلویزیونی خاص دیدم ذکر کنم چون فکر می کنم علاوه بر ادای دین ،اعتبار سایت هم بیشتر می شه و کسانی که می خوان از اون دستور استفاده کنند هم با خوندن منبع می تونند نتیجه کار رو تو حدودی پیش بینی کنند.جالب اینکه بعد از ذکر منبع اون دستورها رو با انشای و تذکرات خودم در سایت های دیگه می بینم البته با ذکر منبع!!!
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

من دلم می خواهد
    خانه ای داشته باشم پر دوست
    کنج هر دیوارش
    دوستهایم بنشینند آرام
    گل بگو گل بشنو
    هر کسی می خواهد
    وارد خانه پر عشق و صفایم گردد
    یک سبد بوی گل سرخ
    به من هدیه کند
    شرط وارد گشتن
    شست و شوی دلهاست
    شرط آن داشتن
    یک دل بی رنگ و ریاست
    بر درش برگ گلی می کوبم
    روی آن با قلم سبز بهار
    می نویسم ای یار
    خانة ما اینجاست
    تا که سهراب نپرسد دیگر
    خانة دوست کجاست؟

چند ماهی ست که "خانه ما اینجاست" خانه ای که توسط (mami) عزیز ساخته شد.به همت (heaven) عزیز و همسر گرامیشون آب و جارو شد و به لطف مدیران و کاربران عزیز رونق گرفت و اکثر ما ساعاتی از روز با هم هم خونه ایم.
    برای این که این هم خونه بودن برای همه ما لذت بخش باشه و ساعات خوبی رو با هم بگذرونیم لازمه که چند تا نکته رو متذکر بشم:

* این سایت یه سایت شخصیه که متاسفانه یا خوشبختانه از طرف نهاد خاصی ساپورت نمی شه.تمام مدیرانی که در این سایت زحمت می کشند و سعی می کنند نظم و انضباط رو (با وجود مشغله های شخصی ) توی سایت برقرار کنند و اطلاعات خودشون رو در اختیار کاربران قرار بدهند بدون هیچ گونه چشم داشتی این کار رو انجام می دهند. خیلی از دوستان از مطالب این سایت استفاده می کنند. کمترین کاری که در ازای زحمت این عزیزان می شه انجام داد اینه که اگه از مطالب استفاده کردید و رضایت داشتید ( یا حتی رضایت نداشتید و به مشکل برخوردید) با خود این عزیزان در میان بگذارید.مطمئنا دوستانی که با سخاوت دانسته های خودشون رو آزادانه توی نت می ذارن،مشکلی با مطرح شدن این دستورات در جاهای دیگه ندارند .اما ذکر نام این عزیزان و یا دیدن به کار گیری دستورات ارائه شده توسط ایشان ، باعث دلگرمی آنها و تشویق شدن به ارائه مطالب بیشتر و بهتر می شه.
    (این مطلب رو به این دلیل تذکر دادم که بارها مشاهده کردم دوستان عزیز در به اشتراک گذاشتن مطالب انجمن ، به ذکر: منبع مامی سایت!!! بسنده می کنند و لزومی نمی بینند که از صاحب اثر نامی ببرند و یا با نمایش کارهای زیبای خودشون باعث تشویق و دلگرمی عزیزان شوند !!!!!)

*مطلب دیگه ای که مدتیه فکر مدیران و کاربران رو مشغول کرده و باعث اعتراض بعضی از دوستان شده ،سرعت سایت و مشکلاتی که در هنگام ارسال پست برای کاربران به وجود میاد ، هست.
    به غیر از ایراداتی که بعضی مواقع مصداق مثل "عروس بلد نبود برقصه می گفت زمین کجه" هست و تنها توضیحم در موردشون اینه که تو این انجمن هنوز آموزش هنر رقص نداریم!
    خیلی از دوستان این نکته رو به روش های گوناگون متذکر شدند( دوستانه خصمانه و...) و از طرف مدیریت سایت هم توضیح داده شد.با این حال بهتر دیدم مطلب رو کاملا باز کنم:
    شاعر در این رابطه می گه"و تنهایی من ،شبیخون حجم تو را پیش بینی نمی کرد!"
    نه ...کامل تر بگم.شاعر می گه"بیا تا برایت بگویم چه اندازه تنهایی من بزرگست./ و تنهایی من شبیخون حجم تو را پیشبینی نمیکرد./ و خاصیت عشق این است."
    حضور همه شما در این جمع از خاصیت های عشقه!! با اینکه در ابتدا سعی کردیم بهترین رو فراهم کنیم،باز هم در مقابل لطف و خوبی شما کم آوردیم...همین!
    خوب حالا چاره چیه؟؟؟در حال حاضر نزدیک ترین و ساده ترین راه حل تعویض سرور سایت هست (که در صدد هستیم در صورت ادامه پیدا کردن مشکلات این کار رو انجام بدیم)
    همین جا از دوستانی که با پیغام های خصوصی و عمومی سعی در رفع این مشکل داشتند تشکر می کنم.مطمئن باشید رفع اشتیاق ما برای رفع این مشکل از شما کمتر نیست!!!

*و اما در مورد حذف یا ویرایش پست ها....
    لزومی نمی بینم که دلایل کوچ از سایت های دیگه رو مجددا توضیح بدم. اما لازم می دونم یادآوری کنم ما کوچ کردیم ،نه مهاجرت!!این یعنی این که ما هنوز در ایران عزیز به سر می بریم.نمی خوام شما رو در گیر "نقش ایوان "کنم که شما بهتر از من می دونید "خانه از پای بست ویران است".
    اونچه که باعث اعتراض و کوچ ما شد برخورد سلیقه ای با رفتار و گفتار ما بود ، که سعی کردیم تو این سایت انجام نگیره!(سعی کردیم....امیدوارم موفق هم بشویم!)
    ویرایش در پست ها!!(به گفته دوستان) به این دلیل صورت می گیره(به صورت خودکار و توسط سایت) که اولا با سرچ بعضی کلمه ها پای افراد بیمار به سایت باز نشه(شاید باور نکنید که چند روز پیش لینک متولدین بهمن رو توی چه سایتی دیدم!!) و در ثانی گاهی همین واژه ها باعث بسته شدن سایت و وبلاگ می شه
    فکر نکنم برای شما مهم باشه که توی پستی که می ذارید حروف ل - خ - ت به هم چسبیده باشه یا از هم جدا باشه!؟!؟؟!!؟

در مورد حذف برخی پست ها ( به غیر از پست های تشکر و سوالات مشابه و ...) انجام این کار علاوه بر کمک به حفظ و امنیت سایت ، برای حفظ امنیت کاربران نیز واجب و ضروری ست.
    من به عنوان مدیر سایت ،شاید با حذف پست شما به هدف خودم برسم(به نظردوستانی که فکر می کنند هدف ما فقط حفظ سایت هست)، اما هستند کسانی که برای رسیدن به مقصود و هدف خود حاضرند شما را از صفحه روزگار حذف کنند!!!!
    یکی از دلایلی که سعی نکردیم مباحثی که به گپ و گفت روزانه دوستان مربوط می شدند،همچنان فعال مانده و به فعالیت روزانه ادامه دهند0تا قبل از راه اندازی کلوب های خصوصی در سایت) همین مساله بود.(ترس از اینکه روند گزارش های روزانه به مدیران سایت ادامه پیدا کنه وبه جاهای باریک برسه)
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو به طور واضح بیان کنم و دوستانی که از این بابت رنجیده خاطر شدند توجیه شده باشند.

* خواهش دیگه ای که از دوستان دارم ذکر منبع دراطلاعات ارسالی به سایت می باشد،به چند دلیل:
    1. ذکر منبع مثل ارائه بلیط می مونه... چرا؟؟؟ چون نشانه شخصیت شماست.
    2.با ذکر منبع علاوه بر احترام به حق صاحب اثر، وی راتشویق به ارائه هر چه بهتر و بیشتر مطالب و تجارب می کنید و این در نهایت به نفع شماست.
    3.با دیدن اسم صاحب اثر تا حد زیادی می شه نتیجه کار رو حدس زد!
    4.با این کار اعتبار سایت بالا می ره و حساب این سایت از بقیه سایت هایی که مسوولیتی در قبال مطالب ارائه شده احساس نمی کنند جدا می شه.
    5.با این کار باعث ترویج رعایت حق دیگران شده و خود نیز از مزایای آن بهره مند می شوید.شاید دیگران نیز از ما بیاموزند!

*از ابتدای به وجود آمدن مامی سایت همکاری و همراهی ما و انتخاب مدیران سایت بر اساس رفاقت و اعتماد متقابل صورت گرفته. اما از اونجایی که در حال حاضر سایت پتانسیل تبدیل شدن به یک سایت حرفه ای و موفق رو داره ، از این به بعد انتخاب مدیران بر اساس ضوابطی صورت می گیره که این ضوابط و شرایط بعد از رفع اشکالات سایت اعلام می شه.مدیران انتخاب شده در آینده از تسهیلاتی بر خوردار خواهند بود که آن هم متعاقبا اعلام می شه.
    آنچه که الان می خوام بگم این که همه ما داریم تلاش می کنیم سایت رو به جایی برسونیم که مدیریت مباحث سایت در آینده برای همه ما باعث افتخار و مباهات باشه. از تمام مدیران و کاربرانی که تا اینجا با مهر و محبت از ما حمایت کردند تشکر می کنم و امید دارم در آینده ای نه چندان دور بتونیم محبت هاشون رو جبران کنیم.به زودی شاهد رفع اشکالات سایت خواهید بود.انشاا... به کمک شما به اهدافی که مد نظرمون هست دست پیدا کنیم. بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات ،پیشنهادات و انتقادات شما هستم

شاد باشید
    http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=2192
    مامان فرشاد این نوشته را پسندیده.

سلام بر دوستان و همراهان همیشگی

دوستان گلم انشاا... تا آخر این هفته تا حد امکان مشکلات سایت مرتفع خواهد شد و با انرژی مضاعف پاسخگوی سوالات شما خواهم بود.

مشت مي کوبم بر در
    پنجه مي سايم بر پنجره ها

من دچار خفقانم
    خفقان

من به تنگ آمده ام از همه چيز

بگذاريد هواري بزنم ، آي
    آي با شما هستم اين درها را باز کنيد

من به دنبال فضائي مي گردم
    لب بامي ...
    سر کوهي....
    دل صحرائي ...

که در آنجا نفسي تازه کنم

مي خواهم فرياد بلندي بکشم
    که صدايم به شما هم برسد
    من هوارم را سر خواهم داد
    چاره ي درد مرا بايد اين داد کند
    از شما خفته ي چند
    چه کسي مي آيد با من فرياد کند

viewtopic.php?f=33&t=2192
    sarazahedi این نوشته را پسندیده.

مدیر بازنشسته
    εїз Taraneh εїз آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2443
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آيسان60
    اطفا يكي به من كمك كنه من آواتار ندارم ميرم توي كنترل پنل كاربري قسمت ويرايش آواتار از توي سيستم عكس مورد نظرو جستجو ميكن open ميكنم و بعد ارسال اما هيچ اتفاقي نميوفته من آواتار ميخوام آخه حالا چيكار كنم لطفا بدادم برسيد در ضمن در پايين صفحه من نوشته شما نميتوانيد فايل پيوست ارسال كنيد آخه چرا مگه من چيكار كردم

آیسان جان

طبق مربع آبی عکس زیر حجم فايل آواتار بايد بين 0 و 58 کیلوبایت باشه و اندازه عکست هم باید بین 20 در 20 پیکسل و 130 در 130 پیکسل باشه.

در این انجمن هم فقط مدیران سایت میتونن فایل پیوست ارسال کنن.

مامان حدیثه این نوشته را پسندیده.
    تا مدتی نمیتونم مثل قبل، حضور فعالی داشته باشم
    در صورت بروز مشکل، با دیگر ناظران کیفی مکاتبه نمایید

مدیر بازنشسته
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2443
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

واي قربونت برم ترانه جونم كه جواب دادي حالا ميشه 1 سوال ديگه بپرسم ببخشيدا 1 كم بيسوادم عزيزم حجم فايلم كمتر از 58 kb اما نميدونم پيكسل ميكسلشو از كجا متوجه بشم بهم ميگي لطفا

خواهش میکنم

اگه نشانه گر موس را روی عکس مورد نظر کمی نگه داری یک صفحه کوچک باز میشه که اطلاعات عکس نوشته شده.

خط چهارم اندازه عکس به پیکسل هست و خط پنجم هم حجم عکس...

مدیر بازنشسته
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2443
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

واي ترانه جونم قربونت برم كه اينقدر صبوري و دعوام نميكني ببين آواتار گذاشتم ميشه برات تعريف كنم چطوري رفتماز توي ياهو كپي كردم توي كامپيوتر از اونجا گذاشتم اما دوسشندارم عكسايي كه من دوسشون دارم اندازشون بيشتر از 130 پيكسله نميشه 1 جوري كوچيكشون كرد ؟ تورو خدا ببخشيدا من يكم هولم از اونمومقع تا حالا دارم خودم و ميكشم تا تونستم اين و بذارم ميخوام عكس 1ني ني خوشگل بذارم

خواهش میکنم...

برای تغییر اندازه در برنامه فوتوشاپ هم از منوی Image گزینه Resize را انتخاب کنید و توی تنظیماتی که نشانه گر موسم روشه Pixels را انتخاب کن و اندازه ها رو که وارد کردید ok بزن.

در برنامه Pait هم به همین صورته...
    البته اینطوری یکم از کیفیت عکس کم میشه!!

مامان حدیثه این نوشته را پسندیده.

مدیر بازنشسته
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2443
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

از این روش هم میشه برای کوچک کردن عکس استفاده کرد.

به اینصورت که ابزار Crop Tool را انتخاب کنید و قسمتی از عکس را مثل عکس زیر انتخاب کنید و روی آن دابل کلیک کنید.

اینطوری از کیفیت عکس کم نمیشه

صفحه 1 از 450 123411 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف