نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1992Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 3,457 به 3,464 از 3586
    مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1660
    پسند کرده
    102
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohei59 نمایش پست ها
    سلام
    صبح بخیر دوستان
    من نمی تونم وارد قسمت آپلود عکس بشم.چند بار هم پسووردم رو تغییر دادم ولی خطا می ده .مشکل از کجاست کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    سلام
    اگر پسورد مورد استفاده شما فارسی میباشد آن را به لاتین تغییر دهید. متاسفانه بخش مربوطه با پسورد فارسی مشکل دارد که هنوز موفق به رفع آن نشده ایم.
    باران67 و زهرا س.پ این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1660
    پسند کرده
    102
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاجر نمایش پست ها
    سلام.یه سوال داشتم: وقتی وارد حساب کاربریم میشم مدام بعد از یکی دو صفحه خارج میشم طوریکه هربار بعد از خوندن یکی دوصفحه میام پست بزارم یا پستی رو لایک کنم پیغام میده که شما باید مجددا وارد حسا ب کاربری بشی و دوباره صفحه رو از اول اجرا کنی... بعضی مواقع کلی متن رو تایپ میکنم یا عکس میزارم و بعدش که میخوام ارسال کنم پیام میده دوباره از اول صفحه رو اجرا کن و وارد حساب شو و پست ارسال کن که گاها کلا بیخیالش میشم...میشه بگید ایراد کار کجاست؟
    سلام
    در کنار کادر نام کاربری و کلمه عبور گزینه "ذخیره" وجود دارد که اگر آن را تیک نزده و لاگین کنید بطور اتوماتیک بعد از چند لحظه خارج میشوید.
    این امکان تنها به لحاظ امنیتی نام کاربری وجود دارد. اگر از سیستم شخصی استفاده میکنید قبل از لاگین تیک مربوطه را بزنید.

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1660
    پسند کرده
    102
    نقل قول نوشته اصلی توسط تارا16 نمایش پست ها
    سلام یکی از دوستانم دیروز عضو سایت شده اما با اینکه سایت ایشونو می شناسه ولی تاپیکای خصوصی براشون باز نشده و در ضمن نمی تونه پست هم بذاره چرا؟
    بنده خدا با کلی ذوق و شوق ثبت نام کرد اما الان...
    اگه ممکنه راهنماییم کنین که مشکلش حل بشه
    یه دنیا ممنون
    سلام
    هر کاربری که فرم عضویت را پر میکند و به جمع خانواده مامی سایت میپیوندد میتواند با نام کاربری خود لاگین کند اما تا بر روی لینک فعال سازی حساب کاربری که از طریق ایمیل ارسال میشود کلیک نکند وضعیت کاربری او در حالت معلق است. و زیر نام کاربری او گزینه "عضو خانواده بزرگ مامی سایت" وجود ندارد. در چنین شرایطی تمامی امکانات سایت برای ایشان فعال نیست.

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1660
    پسند کرده
    102
    نقل قول نوشته اصلی توسط kati a نمایش پست ها
    سلام دوستان .چطوری میتونم پسوردم رو تغییر بدم؟
    ازطریق لینک زیر
    http://mamisite.com/forum/profile.php?do=editprofile

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1660
    پسند کرده
    102
    نقل قول نوشته اصلی توسط محیا خانوم نمایش پست ها
    مدیران عزیز

دو سال و نیمه که اینجا عضوم و در روز بارها به سایت سر میزنم.... و علی رغم اینکه مشکلات و ناراحتی هایی هم داشتم

اما کلامی به شکوه و شکایت به زبانم نیامده و همیشه سعی کردم به دور از حاشیه باشم...

ولی واقعا به نظر خودتون اینکه کاربری مشکل داشته باشه و محترمانه درخواست رفع مشکلش رو داشته باشه و بعد از

گذشت چند روز کوچکترین جوابی دریافت نکنه بی احترامی نیست؟؟؟

درسته این انجمن بسیار مفید هست و البته که خود من بسیار مدیون اینجا هستم و خواهم بود , اما منکر این نشوید که کلیک ساده ی کاربرها و ورود به انجمن برای شما مهم نیست , که بقای یک انجمن اینترنتی به همون کلیک های روزانه هست....

کمی فکر کنید؛ شاید دلیل عدم حضور پررنگ بسیاری از کاربران قدیمی (که ممکنه شما از آنها بیخبر باشید ولی ما با هم در ارتباطیم ),خودتان باشید!!!

کمی به هم احترام بگذاریم !!!!حداقل اگر مشکلی مطرح میشود اگر یک جمله بنویسید نمیشود همینی که هست!!! به مراتب محترمانه تر از بی جواب گذاشتن است.

صراحت بیانم رو ببخشید ؛پایدار باشید....

سلام
    ابتدا پوزش میخواهم از اینکه به دلیل مشغله های فراوان نتوانستم در خدمتتان باشم. البته مشغله های شخصی که مدتهاست فراموش شده و تمام هم و غم بنده پایداری و به روز شدن یا پابرجا بودن فضای حال حاضر است. بگذریم...

گزینه امتیاز در مرورگر های مختلف تحت ویندوز به درستی کار میکند و اگر کاربری در فضای ویندوز با آن مشکل دارد باید مرورگر خود را به روز نموده و کش مرورگر را پاک کند.
    اما در سیستمهای اندرویدی که جدیدا استفاده کننده های آن رو به افزایش است با مشکل مربوطه برخورد کرده ایم که پنجره در محل خود باز نشده و یا به طور کامل نمایش نمی آبد. تنها راه کار حال حاضر من برای استفاده از امکان امتیاز دادن این است که کلید را در صفحه جدید باز کنید تا بتوانید امتیاز خود را ثبت کنید. در این حالت میتوانید از امکان امتیاز استفاده کنید. البته به زودی امکان بررسی و رفع مشکل را نداریم چرا که در این چند ماهه اخیر در حال تغییر قالب پرتال و افزودن برخی امکانات به آن هستیم و امیدوارم بعد از آن بتوانیم برخی به روز رسانی ها یا تغییرات را در قالب انجمن انجام دهیم.

ضمناً امکان استفاده از امتیاز در سیستم های ios بدون مشکل وجود دارد.
    *شمیم*, محیا خانوم, زهرا س.پ و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715
    ادمین عزیز
    خسته نباشید
    من هم مشکل دوستان رو در مورد امتیاز دادن دارم. بنا به گفته ی شما مرورگر رو هم عوض کردم. تو سه تا مرورگر مختلف امتحان کردم .کش مرورگر رو هم پاک کردم ولی همچنان قادر به امتیاز دادن نیستم !!!!
    ممنون میشم بدونم ایراد از کجاست....
    من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1660
    پسند کرده
    102
    نقل قول نوشته اصلی توسط gandom نمایش پست ها
    ادمین عزیز
    خسته نباشید
    من هم مشکل دوستان رو در مورد امتیاز دادن دارم. بنا به گفته ی شما مرورگر رو هم عوض کردم. تو سه تا مرورگر مختلف امتحان کردم .کش مرورگر رو هم پاک کردم ولی همچنان قادر به امتیاز دادن نیستم !!!!
    ممنون میشم بدونم ایراد از کجاست....
    سلام
    لطفاً در صورت امکان، از طریق پیغام خصوصی کلمه عبورتان را برایم ارسال کنید تا بررسی کنم.
    باران67, gandom و maman_mahya این نوشته را پسندیده.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    131
    پسند شده
    1723
    پسند کرده
    1609
    سلام ببخشید ی سوال داشتم اما بهم نخندینا اخه اصلا با قوانین مامی سایت اشنایی ندارم فقط می یام عکس غذاهارو می زارم و می رم تازه همین چند روز پیش به طور اتفاقی رفتم تو پروفایلم دیدم چند تا از دوستان برام پیغام گذوشتن حالا سوالم این که امتیاز و نوشته که کنار مشخصات همه هست ینی چی؟؟؟؟ بعدش امتیاز چطوری به دست می یاد ؟؟؟؟ن
    خورشت هویج