نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2010Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 2,881 به 2,888 از 3599
    مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط monajoon نمایش پست ها
    سلام مدیرای مامی سایت من خیلی از دست تون ناراحتم هرچند که فکر میکنم زیاد واستون مهم نباشه ولی من تقریبا هر روز به مامی سایت سر میزنم و تقریبا یه جوری معتادشم

حدود 5 یا 6 ماه پیش با عوض شدن سرور مامی سایت یه بار پیغام گذاشتم که تعداد تشکر کرده ها و شده ها و تعداد پستای من کم شده و مرتب بعد وارد شدن بیرون پرت میشم در حالی که با هیچ سایت دیگه ای این مشکلات رو ندارم ولی کسی توجه نکرد و فقط یکی از مدیرا گفت مرورگرتون رو عوض کنید و مشکل در حال بررسیه!!!

الان این همه مدت گذشته من مرورگرم رو عوض کردم ولی مشکل حل نشد و واسه هر پستی که بخوام بزارم چند بار باید دوباره وارد بشم خوب چرا اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سرعت اینترنتم واسه همه سایتا خوبه فقط با مامی مشکل دارم پس مشکل از سرعت من نیست از سایت مامی سایته وامروز هم دیدم نه تنها تعداد پستام کم شده بازم تعداد تشکرا کمتر شده !!!
    خوب یعنی چی؟چرا فقط این اتفاق واسه بعضی کاربرا می افته ؟؟؟؟ چرا کسی رسیدگی نمیکنه ؟؟// اگه این تعداد پستا و تشکرا مهم نیست واسه چی پایین اسم کاربریمون هست؟ خوب ادم ناراحت میشه دیگه

کاربر گرامی monajoon

هدف از ایجاد این سایت، آموزش، در کنار ایجاد فضایی دوستانه و آرامش بخش برای کاربران بوده است. شما اگر جزء آن دسته از اعضایی باشید که روزانه به مامی سایت سر میزنند باید بهتر از هر کاربر دیگری بتوانید از امکانات آن اسفاده کنید و حتی در پاره ای از مواقع ، کمک حال تیم مدیریتی مامی سایت در راهنمایی سایر اعضاء این خانواده بزرگ باشید.
    در شهریور ماه سال گذشته مامی سایت سرور عوض نکرد بلکه ساختار برنامه نویسی انجمن های تخصصی آن بطور کامل تغییر نمود و بواسطه این تغییر ساختار کد نویسی، ما نتوانستیم برخی از اطلاعات ذخیره شده در بانک اطلاعاتی قبلی را به این بانک اطلاعاتی جدید منتقل کنیم. تشکر ها یکی از این موارد بود. که بارها در همان اوایل انتقال در همین بخش توسط مدیران مختلف و کاربران بسیاری در مقابل پرسش دوستان گفته شده است.

در خصوص کم شدن یا شمرده نشدن پستها، مکرراً توضیح داده شده است و من به شخصه نمیتوانم درک کنم که چرا این پرسش بطور مداوم در مقاطع زمانی مختلف توسط اعضاء قدیمی و جدید تکرار میگردد.
    اگر مدیران انجمن ها (همکاران عزیز من) تاپیکها را پاک سازی نکنند و موارد غیر ضروری را حذف یا ادغام نکنند، دوستان بسیاری اعتراض دارند که مدیران، تاپیکها را به حال خود رها کرده اند و برای به نتیجه رسیدن ، باید صفحات بسیاری را بررسی کنند. اگر هم پاک سازی صورت گیرد که دوستانی مانند شما ناراحت از کم شدن شماره تعداد پست خود میشوند.
    از آنجا که کیفیت تاپیکها و رضایت اکثریت کاربران برای ما ارجحیت بسیار دارد، لذا با کمال تاسف هر از گاهی برخی از دوستان باید شاهد کم شدن تعداد پستهای خود باشند.
    وقتی هم که پستی حذف شود به تبع آن تشکرهای آن پست نیز حذف میگردد و حذف شدن تشکر برابر است با کم شدن شماره تشکر در آماری که مشاهده میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط heaven نمایش پست ها

چرا من اتوماتيک Log out (از سايت خارج) مي شوم؟

اگر شما ويژگي مرا به خاطر داشته باش (Log me automatically) در هنگام ورود به سايت (Login کردن) انتخاب نکرده باشيد ، سايت شما را فقط براي مدت خاصي Login نگه مي دارد. اين ويژگي ، استفاده ديگران از اکانت شما را غيرممکن مي کند. براي اينکه هميشه به حالت Login باشيد ، ويژگي فوق را انتخاب کنيد. اين مورد براي افرادي که از کامپيوترهاي عمومي استفاده مي کنند اصلا توصيه نمي شود. براي نمونه کامپيوترهاي کتابخانه ها ، کافي نت ، دانشگاه و ... .

در خصوص لاگ اوت شدن مداوم شما یا شاید برخی از دوستان، پیرو توضیحات هیون عزیز، سیستم بگونه ای تنظیم شده است که اگر تیک ذخیره را در هنگام وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور نزده باشید. بعد از مدت چند دقیقه کوتاه از سیستم بطور اتوماتیک خارج میشوید. این مهم تنها بمنظور حفظ امنیت نام کاربری و کلمه عبور شما در مواقعی ایست که از طریق سیستم شخصی خود لاگین نکرده اید. اما اگر تیک را بزنید، تا زمانی که خودتان شخصاً بر روی گزینه خروج کلیک نکنید ، هر زمان و هر روزی که سایت را با همان سیستم باز کنید لاگین هستید. چرا که با تیک بر روی گزینه ذخیره یک کوکی برای مرورگر شما ایجاد و در سیستمتان ذخیره میگردد.
    بخدا ما هم از طریق کامپیوتر وارد مامی سایت میشویم و سیستم خاصی نداریم.

اما مشکل کوچکی که انجمن با آن رو به رو است و مدتهاست در حال بررسی آن هستیم و به اطلاع کاربران عزیز نیز رسیده است.
    آدرس مامی سایت با WWW شروع نشده باشد. اگر ابتدای آدرس WWW باشد شما انجمن را مشاهده میکنید و میتوانید صفحات آن را ببینید اما بعد از لاگین و نمایش پیغام خوش آمدید دوباره در وضعیت لاگ اوت نمایش میآبید. تا رفع این مشکل حتماً دقت فرمایید ابتدای آدرس WWW نباشد.

اما سرعت لود مامی سایت
    ما سعی کرده ایم بهترین و با کیفیت ترین سرور را برای شما عزیزان در اختیار بگیریم.
    در بررسی دوره ای که از سایتهای معتبر در خصوص لود صفحات مامی سایت داریم ، ادعای شما برای ما قابل هضم نیست. قصد این را ندارم که بگویم ما بی نقص هستیم. اما لطفاً نام چند سایتی را که عنوان میکنید با سرعت آنها مشکل ندارید را از طریق پیغام خصوصی برای من بفرستید تا بعد از بررسی ادعای شما پاسخ لازم را بدهم.
    khale leila, * الهه *, samir و 7 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    47
    پسند شده
    2763
    پسند کرده
    1822
    نقل قول نوشته اصلی توسط heaven نمایش پست ها
    ج1- رزولوشن مانیتور یا ویندوز خود را تنظیم کنید.
    ج2- این مشکل به هنگام افت سرعت اینترنت یا سرور، در ساعات اوج ترافیک سایت و یا شبکه اینترنت ایجاد میشود.
    ج3- مشکلتان با قسمت جستجوی کاربران چیست؟
    ادمین عزیز اولا ممنون از توضیحاتتون
    من تو صفحات قبل در مورد بیرون شدنای مکررم پرسیده بودم که یکی از مدیرا در جوابم این پست هیون جون رو ص 168 که کاربر negart2002سوال منو رو پرسیده بود گذاشتن و هیون جون تو گزیته دوم گفتن این مشکل در زمان افت سرعت اینترنت........... پیش میادهمونطور که در بالا پستشون رو گذاشتم

واسه همین من گفتم که من با سایتای دیگه همچین مشکلی ندارم و فقط تو مامی سایت دچار مشکل میشم نه اینکه سرعت لود مامی سایت پایین باشه
    فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید
    در باره کم شدن تعداد پستها و تشکر ها بگم که من از اخرین باری که پستام حذف شد بیشترین فعالیتم تو تاپیکهایی بود که نیاز به حذف شدن نداشت مثلا مثل شکم گردی که پستم حتما با عکس مربوطه همراه بوده من از حذف پستای غیر ضروری اطلاع دارم واسه همین دیگه وارد تاپیک های اینچنینی نمیشم ونشدم . حالا اگرم پستی بوده که باید حذف میشده تعداد حذف شدن پستای من شاید 20تا باشه ولی تشکرها 500 تا حذف شده و درست سری قبل هم این اتفاق افتاد که یادمه مدیرا گفتن بعد تغییرات در مامی سایت این اتفاق واسه بعضی کاربرا افتاده ولی چون امروزم یه دفعه دیدم

تعداد تشکرا 500 تا کم شد و پستام حدود 20 تا تعجب کردم !!!!!!!!!!!!وگفتم حتما باز طی تغییرات سایت فقط تشکرای تعدادی کاربر بدشانس مثل من پاک شده ومجدد مطرح کردم .

@آرزو@ آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    1226
    پسند کرده
    379
    سلام دوستان چطور امتیاز ها زیاد میشه؟ دیگه خبری از امتیاز نیس!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من arezoo sh هستم

*شمیم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    3164
    پسند کرده
    17098
    نقل قول نوشته اصلی توسط @آرزو@ نمایش پست ها
    سلام دوستان چطور امتیاز ها زیاد میشه؟ دیگه خبری از امتیاز نیس!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ارزو جان اون موقع که امتیاز دهی برای همه آزاد بود به طور موقت و امتحانی مدیرا ن این اجازه رو به همه کاربر ها دادند
    ولی الان مدیران انجمن ها و کاربرانی که امتیازاتشون بالای 50 باشه میتونند به کاربرانی که پست هاشون بار آموزشی برای سایت داره امتیاز بدهند
    khale leila, elmira.t, باران67 و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
    که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است

@آرزو@ آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    1226
    پسند کرده
    379
    واقعااااااااااااااااااااا !!!

مرسی بابت جواب
    من arezoo sh هستم

tarlan22 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    99
    پسند کرده
    94

Unhappy

خسته نباشید مدیران زحمت کش
    میگم من بعضی وقتا چندتا پست میزارم ولی اصلا به تعداد نوشته هام اضافه نمیشه. چرا؟؟؟؟
    مثلا من 75 تا نوشته داشتم الان بعد از 3 یا 4 تا پست تازه شده 76!!!
    "مادرمـــــــــ" پاییز شد تا مرا بهاری کند،خدایا،حال و هوای هیچ خانه ای را زمستانی نکنــــــــــ

مدیر انجمن
    shiriin آواتار ها
    شیرین
    نوشته های وبلاگ
    8
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    265
    پسند شده
    15551
    پسند کرده
    12208

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tarlan22 نمایش پست ها
    خسته نباشید مدیران زحمت کش
    میگم من بعضی وقتا چندتا پست میزارم ولی اصلا به تعداد نوشته هام اضافه نمیشه. چرا؟؟؟؟
    مثلا من 75 تا نوشته داشتم الان بعد از 3 یا 4 تا پست تازه شده 76!!!
    پستهای توی بعضی تاپیکها (تاپیکهای عمومی ، همشهری ها و ..) شمرده نمیشن
    زهرا س.پ این نوشته را پسندیده.
    Dualar eder insan, mutlu bir ömür için
    Sen varsan her yer huzur, huzurla yanar içim
    Çok şükür bin şükür seni bana verene
    مسابقه عکاسی

پنجه طلایی آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    218
    پسند شده
    5974
    پسند کرده
    3913
    من ص قبل پرسیده بودم چرا پسند شده هام کم شده؟حدود 100 تا پسند شدم کم شده چرا کسی جواب نمیده؟
    قورمه سبزی