نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2008Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 2,793 به 2,800 از 3599
    مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    در مامی سایت همواره سعی بر ارائه بهترینها برای دوستان و کاربران بوده و هست.
    برخی از امکانات به دلایل خاصی ایجاد شده اند، ولی چون با هدف ما فاصله داشت در لیست تصمیم گیری قرار گرفته اند.
    هر امکان یا تغییری در ساختار یا ظاهر امکانات انجمن، روزها وقت و انرژی بسیاری میگیرد. این به این معنی نیست که خدای ناکرده بخواهیم منتی بر کسی داشته باشیم. چرا که انجام تمامی این کارها با عشق و علاقه انجام میشود و اگر اینگونه نبود، مطمئن باشید خیلی پیش تر ها خسته شده و رها میکردیم.

کلوب:
    اما هدف از ایجاد کلوب ها که پیشنهاد کاربران بسیاری بود، هدایت انجمنهای عمومی به این بخش است. چرا که تصور میکنیم کاربران در گفتگوهای عمومی خود در این فضا که ساده تر از بخش تبادل نظر ( تاپیکهای انجمن ) طراحی شده، میتوانستند راحتر باشند. در کنار آن بر روی کلوب های خصوصی هم ایده پردازی شده و کار اجرایی آن به پایان رسیده است. اما به دلیل عدم استقبال عموم کاربران از کلوب ها این امکان در حال حاضر در مرحله تصمیم گیری قرار گرفت. ایده ای که مدتها وقت و هزینه و انرژی بسیار برد و در هیچ انجمن مشابهی با ساختار ویبولتین وجود ندارد و به صورت اختصاصی برنامه نویسی شده است. اما متاسفانه به همان دلیل عدم استقبال که عنوان کردم، هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته است.
    در قوانین کلوب ها هم ذکر شده که دوستان از ایجاد گفتگوهای تخصصی و آموزشی خودداری کنند. چرا که محتوای گفتگوهای کلوب ها به صورت دوره ای پاک سازی شده و مانند انجمن ها ماندگاری ندارند! اما از آنجا که اختیار ثبت مطلب با کاربران کلوب و ایجاد کننده کلوب است، ما با موضوعات ایجاد شده کاری نداریم و حتماً این دوستان هم با پاک شدن دوره ای آن مشکلی ندارند!

وبلاگ:
    وبلاگها ویژه کاربرانی است که امتیاز آنها بیش از 50 است یعنی کاربرانی که فعالیتها و دستورات آموزشی آنها مورد تایید مدیران قرار گرفته و برای سایرین مفید بوده است!
    این کاربران میتوانند آموزشهای خود را در این وبلاگها جمع آوری کنند تا دسترسی خودشان و سایرین به مطالب آموزشی شان راحتر باشد. اگر در دسته بندی های وبلاگها نیز توجه کرده باشید دسته بندی های عمومی در آنها وجود ندارد و ایجاد کنندگان آن هم اجازه ایجاد یا ثبت مطالب عمومی را نخواهند داشت.

غذای امروز من:
    امکان غذای روز هم به دلیل ایده گرفتن کاربران دیگر از عنوان غذایی سایر کاربران برای منوی روزانه خود بوده و همچنین کاربران با مراجعه به صفحه پروفایل خود به دلیل بایگانی این غذا ها میتوانند از برنامه های غذایی خود در طی هفته ها و ماههای گذشته آگاه شده و در صورت نیاز باز هم ایده ای باشد برای روزهای آینده شان. ( مشکلی که یکی از دغدغه های ذهنی همیشگی ما خانم ها هست ( چی بپزم؟! )

سیستم آپلود عکس:
    با وجود اینکه سیستم آپلود عکس در انجمن وجود دارد و کاربران به راحتی میتوانستند از آن استفاده کنند، آپلود سنتر ساده تری صرفاً برای استفاده کاربران تازه کار و بعضاً غیرحرفه ای، که حرمت و ارزش حضورشان در مامی سایت بسیار زیاد است، ایجاد نمودیم؛ تا برای آپلود تصاویر هنرهای زیبای خود مشکلات کمتری داشته باشند.

تغییر نام کاربری:
    امکاناتی مانند تغییر در نام کابری هم آماده بهره برداری است و به دلیل وجود مشکل کوچکی که در زمان انتقال ساختار انجمن از سیستم قبلی داشتیم و داریم هنوز این امکان برای استفاده کاربران فعال نشده و پس از رفع مشکل مربوطه این امکان فعال خواهد شد.

جستجو:
    از بعد از انتقال مشکلاتی داشته و داریم که کماکان با آن درگیریم مانند جستجوی انجمن که در برخی از قسمتها رفع شده و در بسیاری از آنها هنوز پابرجاست و امیدواریم به زودی نوبت به آن هم برسد!

لینکها:
    در خصوص لینکها نیز در حال تلاش هستیم تا رفع گردند. بخش شیرینی های نوروز بدلیل نیاز کاربران به این بخش در بهمن ماه و اسفند ماه بصورت شبانه روزی مورد بازنگری اینجانب قرار گرفت. (هر چند ظاهراً کاربران متوجه نشده اند)
    بهر حال من به شخصه روزانه بطور متوسط از 24 ساعت ، نزدیک به 18 ساعت درگیر مشکلات ، امکانات، پاک سازی، نصب، حذف و .... هستم. منتی هم بر سر هیچ کسی ندارم و افتخار میکنم که زحمات ناچیز من و همکارانم مورد استفاده تمامی بانوان عزیز واقع میگردد.
    Behjat, somayeh-b, نیکی گل و 34 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    .

در این راستا حداقل انتظار کمکی که از کاربران داشته و داریم این است که همکاریهای لازم را برای جلوگیری از بروز تنش و مشکلات احتمالی در تاپیکهای عمومی و مشاجره های غیرضروری که به طور حتم جایی در محیط صمیمانه و دوستانه مامی سایت ندارد، داشته باشند. با این کار نه تنها به آرامش خود و دوستانشان کمک خواهند کرد، بلکه این فرصت را به ما خواهند داد تا وقت و انرژی بیشتری برای رفع مشکلات اساسی، پویایی و مفید بودن هر چه بیشتر مامی سایت صرف کنیم.

و مامی سایت همان مامی سایتی باشد که دلخواه همه ماست!
    نیکی گل, fahim68, زهرا س.پ و 26 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1
    ببخشيد ميشه بگيد اين تاپيک جهيزيه کجاست

مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    2970
    پسند کرده
    6618
    نقل قول نوشته اصلی توسط atiyejoon نمایش پست ها
    ببخشيد ميشه بگيد اين تاپيک جهيزيه کجاست
    http://mamisite.com/forum/family-celebrations/
    *شمیم* این نوشته را پسندیده.

از اینکه خودم هستم خوشحالم. شاید کامل نباشم اما صادق، دوست داشتنی و خوشبختم.

sOhEiLa71 آواتار ها
    سهیلا
    میزان امتیاز
    389
    پسند شده
    13822
    پسند کرده
    29758
    سلام
    خسته نباشید
    می خواستم بپرسم که چرا وقتی یکی از من نقل قولی میکنه به من از طریق پیام خصوصی چیزی نمیرسه؟ در حالیکه من از بین اون سه گزینه گزارش نقل قول رو از طریق پیام خصوصی انتخاب کردم
    ممنونم ازتون

دائماً یکسان نباشد حال دوران، غم مخور

مدیر انجمن
    باران67 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    914
    میزان امتیاز
    2026
    پسند شده
    86624
    پسند کرده
    75986

ویترین مدال ها

سلام
    میخاستم بدونم چرا رتبه هایی که دوستان بهم میدن شمرده نمیشه
    در واقع حدود 5 یا 6 تا رتبه خاکستری دارم و فقط 2 تاش سبزه که جزء رتبه هام شمرده شده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242
    سلام میخواستم بدونم چرا پست هایی که مینویسم عوض اینکه تعدادش زیادبشه هردفعه کمتراز دفعه پیش نمایش داده میشه؟درواقع بعضی ازتاپیکها مثل انجمن همشهریها برام نمایش داده نمیشه تو صفحه اول. بعدم گهگاه بااینکه نام کاربری و پسورد رو وارد کردم و وارد سایت شدم ولی شده تا یه پست بنویسم درعرض کمتراز دودقیقه سایت ارور میده که شما برای پست گذاشتن باید وارد سایت بشین و به اینصورت گاهی باید تا چندبار نام کاربری و پسوردمو وارد کنم و واردسایت بشم تابتونم پست بذارم
    راستی موقع خارج شدن ازسایت هم گزینه خروج برام نمایش داده نمیشه تابدینوسیله ازسایت خارج بشم .ممنون اگه رسیدگی بشه.

نیلوفران آبی آواتار ها
    نیلوفر(لوتوس)
    کالاهای من
    5
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1782
    پسند کرده
    679
    نقل قول نوشته اصلی توسط talia نمایش پست ها
    سلام گهگاه بااینکه نام کاربری و پسورد رو وارد کردم و وارد سایت شدم

راستی موقع خارج شدن ازسایت هم گزینه خروج برام نمایش داده نمیشه تابدینوسیله ازسایت خارج بشم .ممنون اگه رسیدگی بشه.
    سلام دوستم اگه از کامپیوتر شخصی استفاده میکنید تیک ذخیره رو بزنید تا مجبور نباشید هر سری بزنید بعدم اینکه من تو سوابق اکسپلوررم سیو میکنم درنتیجه هروقت که کانکت هستم رو اکسپلورر کلیک راست میکنم و وارد صفحه اشتراک هام یا دریافتی هام میشم اینجوری هم زودتر وارد سایت میشم هم مجبور نیستم هی نام کاربریمو وارد کنم برای خروج هم کلا ضربدر اون صفحه رو میزنم
    امیدوارم منظورمو رسونده باشم

• بانک بند ناف