نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2008Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 2,729 به 2,736 از 3599
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامی رضا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    12
    میزان امتیاز
    351
    پسند شده
    9440
    پسند کرده
    9732

ویترین مدال ها

با تشکر از مدیر کل سایت ، امروز که مثل هر روز صبحم رو با مامی سایت شروع کردم دیدم دو تا اتفاق مهم افتاده ،یکی پاسخ به سوال کم شدن پسندها ودومی که مهم تر بود پیگیری رامین ،یا.....آرمین
    فقط سوال من اینه که میشه ایشون رو بعد پیگیری به کاربرا معرفی کنید .چون گمان من وشاید خیلی های دیگه اینه که ایشون خانم بودن وفقط برای ایجاد کردن جو نا امن در سایت با کاربری دیگه ثبت نام کرده بودن.
    اگه ممکنه بعد پیگیری معرفی بشن .پیشاپیش متشکریم
    سوال دومم این هست که چرا یک کاربر با وجود اخراج شدن دوباره می تونه در تایپیک ها پست بگذاره.
    ویرایش توسط مامی رضا : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ در ساعت ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
    fahim68, paria27, radman و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    ازحضرت علي (ع): "نعمتان مجهولتان، الصحة و الأمان" يعني دو نعمت ناشناخته است: سلامتي و امنيت"

**ashna** آواتار ها
    آشنا
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    90
    پسند شده
    8525
    پسند کرده
    4117
    سلام میشه این حکایت امتیاز ها رو هم یه ما توضیح بدید ؟؟؟؟؟؟آخه یه روز به همون یه امتیاز میدید همه میشیم 1 امتیازی یه هفته بعد ازمون می گیرید همه میشن صفر امتیازی

این امتیاز ها چه مزیتی داره ؟؟؟؟؟؟؟
    چطوریه که بعضیها تو مشخصات شخصیشون که میریم گزینه ی امتیاز دارن و چند تا امتیاز دارن مثلا 5 امتیازین ؟؟؟؟
    Parya1363 این نوشته را پسندیده.
    آرامش چیست؟
    نگاه به گذشته وشکر خدا
    نگاه به آینده و اعتماد به خدا
    نگاه به اطراف و جستجوی خدا
    نگاه به درون ودیدن خدا ........

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    دوست عزیز
    تاپیک قبلی اعتراف را به خاطر دارید؟
    همان تاپیک 2 صفحه ای که شامل حدود 200000 هزار پسند بود!!!
    امروز طی پاکسازی تاپیک مذکور، حذف شد! و به طبع آن پسند شده ها و پسند کرده های آن تاپیک که مربوط به پستهای همان تاپیک میشد، حذف گردید!
    کم شدن پسندهای شما و دیگر دوستان نیز به همین دلیل بوده است.
    در ضمن تاپیک اعتراف، تاپیکهای انجمن همشهری ها و دیگر تاپیکهای عمومی نیز طی چند روز آینده پاکسازی کلی خواهد شد، پس منتظر کم شدن دوباره پسندهایی که در آن تاپیکها داشته اید باشید!

و اگر اعتراضی به این نوع حذف پسند دارید، به راحتی میتوان از این پس سیستم لایک یا پسند را برای انجمنهای عمومی غیر فعال کرد، تا در آن بخشها پسندی در کار نباشد که با پاکسازی تاپیکهای غیرآموزشی و گپ و گفت، علامت سوالی در ذهنتان ایجاد شود.
    شما اینجا جواب این دوستمون رو دادین ولی من تمام پسندام حذف شده من فقط تو تاپیکهای عمومی پسند انجام نداده بودم یهو وقتی داشتم تو تاپیکهای دیگه پست میذاشتم دیدم پسندهام شده 1 یعنی چرا؟تازه من موقعی که بعد از ده دوازده روز میام به سایت سر میزنم میبینم حدود 100 تا از پستهای من حذف شده باور کنین من اصلا وقت نداشتم که 100 تا پست تو بخشهای عمومی بذارم این مسئله تا حالا دو بار برام تکرار شده .ممنون میشم راهنماییم کنین.
    .............

Shiva Sh این نوشته را پسندیده.
    خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامی رضا نمایش پست ها
    با تشکر از مدیر کل سایت ، امروز که مثل هر روز صبحم رو با مامی سایت شروع کردم دیدم دو تا اتفاق مهم افتاده ،یکی پاسخ به سوال کم شدن پسندها ودومی که مهم تر بود پیگیری رامین ،یا.....آرمین
    فقط سوال من اینه که میشه ایشون رو بعد پیگیری به کاربرا معرفی کنید .چون گمان من وشاید خیلی های دیگه اینه که ایشون خانم بودن وفقط برای ایجاد کردن جو نا امن در سایت با کاربری دیگه ثبت نام کرده بودن.
    اگه ممکنه بعد پیگیری معرفی بشن .پیشاپیش متشکریم
    سوال دومم این هست که چرا یک کاربر با وجود اخراج شدن دوباره می تونه در تایپیک ها پست بگذاره.
    کاربر گرامی
    اطمینان داشته باشید ما هم کمتر از شما نگران جو سایت نیستیم و هر کاری لازم باشد برای حفظ امنیت این محیط انجام خواهیم داد.

ایشان آقا هستند و اقدامات لازم انجام شد.
    مامی رضا, *ARMITA*, زهرا س.پ و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط **ashna** نمایش پست ها
    سلام میشه این حکایت امتیاز ها رو هم یه ما توضیح بدید ؟؟؟؟؟؟آخه یه روز به همون یه امتیاز میدید همه میشیم 1 امتیازی یه هفته بعد ازمون می گیرید همه میشن صفر امتیازی

این امتیاز ها چه مزیتی داره ؟؟؟؟؟؟؟
    چطوریه که بعضیها تو مشخصات شخصیشون که میریم گزینه ی امتیاز دارن و چند تا امتیاز دارن مثلا 5 امتیازین ؟؟؟؟
    در تاریخ 16 اسفند ماه توضیحات لازم توسط مدیر ارشد سایت در لینک زیر درج شده است.

^^ وبلاگهای مامی سایت ^^
    (ziba) و زهرا س.پ این نوشته را پسندیده.

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط نسترن نگارین نمایش پست ها
    شما اینجا جواب این دوستمون رو دادین ولی من تمام پسندام حذف شده من فقط تو تاپیکهای عمومی پسند انجام نداده بودم یهو وقتی داشتم تو تاپیکهای دیگه پست میذاشتم دیدم پسندهام شده 1 یعنی چرا؟تازه من موقعی که بعد از ده دوازده روز میام به سایت سر میزنم میبینم حدود 100 تا از پستهای من حذف شده باور کنین من اصلا وقت نداشتم که 100 تا پست تو بخشهای عمومی بذارم این مسئله تا حالا دو بار برام تکرار شده .ممنون میشم راهنماییم کنین.
    لطفاً لینک زیر را مطالعه فرمایید

پاکسازی و اطلاع رسانی

در ضمن توضیح عرض میکنم که اگر عمری باقی باشد، همیشه سعی خواهیم کرد تا طول تاپیکهای آموزشی را تا حد امکان کم کنیم تا رسیدن به جواب سوالات برای کاربران راحت تر باشد.

شما حتماً نباید در قسمت عمومی پست گذاشته باشید که منتظر کم شدن تعداد پست هایتان باشید!!!
    گاهی در بخشهای تخصصی سوالی میپرسید و پاسخ دهنده، پست شما را نقل قول میکند و پاسخ میدهد. آیا نیازی هست که همچنان پست شما در آن تاپیک باقی بماند و صفحات را زیاد کند در شرایطی که سوال شما در پست شخص پاسخ دهنده آمده است؟!

و گاهی هم برعکس اتفاق میافتد، مدیر انجمن آموزشی مربوطه تمام جوابهایی را که به یک سوال داده شده است را به صورت نقل قول داخل پست شخص سوال کننده میاورد و تمام پستهای جواب را حذف میکند. تا سوال و تمام جوابهای آن در یک پست خلاصه شود.

فکر میکنید تعداد شمارش پستهای کاربر مهم تر است یا مفیدتر بودن و راحت تر بودن استفاده از سایت؟
    نسترن نگارین, DARYA DEL, مامی رضا و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

DARYA DEL آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    47
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    13934
    پسند کرده
    4737
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران عزیز و تبریک سال نو میخواستم بدونم این که امکانات تغییر رنگ و سایز فونت رو ندارم و یا امکان استفاده از شکلکها برایم مقدور نیست " مشکل مربوط به سایت برای برخی از کاربران هست ؟ و آیا مدیران عزیز در جریان این مشکل قرار دارند ؟ پیشاپیش ممنون
    هدف زندگی "
    زندگی بخشیدن به هدف هاست.....

مدیر کل سایت
    admin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1670
    پسند کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARYA DEL نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران عزیز و تبریک سال نو میخواستم بدونم این که امکانات تغییر رنگ و سایز فونت رو ندارم و یا امکان استفاده از شکلکها برایم مقدور نیست " مشکل مربوط به سایت برای برخی از کاربران هست ؟ و آیا مدیران عزیز در جریان این مشکل قرار دارند ؟ پیشاپیش ممنون
    سلام
    مرورگرتون رو به روز کنید یا با مرورگر دیگری امتحان کنید. مشکل از سایت نیست!
    DARYA DEL و fahim68 این نوشته را پسندیده.

• بانک بند ناف