نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2001Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 2,257 به 2,264 از 3595
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    Zarzare babaee آواتار ها
    زرزر بابا
    نوشته های وبلاگ
    11
    میزان امتیاز
    121
    پسند شده
    2251
    پسند کرده
    1714

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط adriana نمایش پست ها
    یه موضوع دیگه راهنمای ایکونای سایت خوانده شده ونشده جابجا هستن.پاکت باز نوشته خوانده نشده بسته خوانده شده
    منم موافقم مديراي گل لفاً اين رو هم ويرايش كنيد . ممنون
    بهترين چيزها در زماني اتفاق مي افتد كه انتظارش را نداري . (( گابريل گارسيا ماركز ))

2. بانک بند ناف
    Zarzare babaee آواتار ها
    زرزر بابا
    نوشته های وبلاگ
    11
    میزان امتیاز
    121
    پسند شده
    2251
    پسند کرده
    1714

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Zarzare babaee نمایش پست ها
    دوست جوني ها يه سوالي برام پيش اومده!!! ميخواستم از نجما جون بپرسم ولي گفتم شايد سرش شلوغ باشه ،كه ديگه اينجا مطرح كردم شايد شما جوابش رو بدونيد :
    من قبلا توي تاپيك غذاهاي دريايي قسمت انواع خوراك با ماهي و ميگو و سبزيجات پست گذاشته بودم ولي الان هر چي ميگردم قسمت انواع خوراك با ماهي و ميگو و سبزيجات رو پيدا نميكنم . كسي ميدونه اين قسمت كجا رفته ؟؟؟
    مديراي گل يا دوست هاي پاسخ دهنده، جواب منم بديد، گناه دارم بخداااا
    بهترين چيزها در زماني اتفاق مي افتد كه انتظارش را نداري . (( گابريل گارسيا ماركز ))

مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1153
    پسند شده
    56350
    پسند کرده
    62669

ویترین مدال ها

سلام گلی منم امروز که رفتم انواع خورش فقط قیمه وتاریخچه قیمه بود یعنی فقط یه تایپیک
    تایپیک مربوط ب سوسیس هم نبود
    ظاهرن پاکسازی شدن
    mami zahra و Zarzare babaee این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    166
    پسند شده
    2643
    پسند کرده
    1264
    سلام
    امیدوارم این دفعه بتونم پست بذارم و درد دلم رو بگم . واقعا دلم برای مامی سایت تنگ شده بود . وقتی دیدم سایت دوباره راه اندازی شده خیلی خوشحال شدم و با چند ساعت تلاش بالاخره موفق شدم رمز جدید بگیرم و وارد بشم و یه پست هم همین قسمت گذاشتم . اما بعدش تا نیم ساعت پیش به هیچ عنوان موفق نمیشدم وارد بشوم . مامی سایت دیگه رمز رو نمیشناخت و اجازه ورود نمیداد. مجبور شدم دوباره با گزینه فراموشی رمز یه رمز جدید گرفتم ولی فقط یکبار تونستم باهاش وارد بشم و خواستم همینجا پست بذارم و بگم ولی در حین پست گذاشتن سه بار پیام داد که شما اجازه گذاشتن پست رو ندارین و پستم رو پست نکرد !!!!!!
    خیلی ناراحت شدم چون متوجه شدم دیگه نمیتونم وارد مامی سایت بشم و از هیچ طریقی هم نمیتونم این مشکلم رو به مدیران سایت منتقل کنم . ولی خوشبختانه امشب رمز رو شناخت و فعلا اجازه ورود داده . حالا چند تا سوال و مشکل دارم
    _ اگه دوباره سیستم رمز رو نشناخت و اجازه ورود نداد باید چه کار کنم ؟ مگه چند بار میتونم دوباره رمز بگیرم و این همه معطل بشم ؟
    _ دفعه قبل وقتی پست گذاشتم باید پست رو ویرایش میکردم ولی وقتی خواستم پست رو ویرایش کنم با صفحه ای مواجه شدم که از من دلیل برای ویرایش میخواست و باید یه فرم رو پر میکردم و با کلی تلاش و مصیبت تونستم پست ویرایش شده رو ارسال کنم . میخواستم بگم ارتقاء سایت باید باعث راحتی کاربران و سهولت کار با سایت بشه نه اینکه برای ویرایش یه پست باید کلی معطل شویم و وقت بذاریم .
    _ میخواستم بگم که ما ایرانی هستیم و تاریخ داریم و به نظرم دون شان و عزتمون هست که از تاریخ میلادی برای ثبت کارهامون استفاده کنیم و خوشبختانه دیدم تاریخ تعویض شده و پستهامون با تاریخ کشور خودمون ثبت میشه . ممنون از مدیران سایت
    _ آیا به طور کلی نمیتونیم بیشتر از 50 تا پیام رو در صندوقمان داشته باشیم ؟ دو گزینه برای سیو پیامهای مهم ایجاد شده آیا پیامهای سیو شده در آنها هم جزء همان 50 پیام است ؟
    _ در صفحه اول انجمن قسمت جدید ترین پستهای ارسال شده که قبلا کوچیک بود و خیلی خوشگل توی صفحه میرفت حالا طولش زیاد شده و تمام عرض صفحه را میگیره در حالیکه کار آیی نداره و بیشترش خالیه . به نظرم قبلا بهتر و قشنگتر بود و رنگ بندی اون هم با قالب جدید سایت تناسب و هماهنگی نداره .
    _ در قسمت تازه چه خبر تعداد زیادی پست هست که به جای نام تاپیکشون لینک اون اومده و باید حتما روی گزینه مشاهده بیشتر کلیک کنم تا متوجه بشیم مربوط به چه تاپیکی هست اگه به جای لینک نام تاپیک باشه کار اعضای عزیز مامی سایت راحتتره
    _ برای یادگیری کار با سایت باید ساعتها توی سایت بچرخیم و بخونیم و یاد بگیریم و امیدوارم باز هم بتونم وارد بشم و اگه نتونستم حلالم کنید .
    _ برای همه مدیران و اعضای عزیز مامی سایت سلامتی و موفقیت و شادی آرزومندم
    مامان غزل و مامان پریا نازی این نوشته را پسندیده.
    هر کس که در دعایش یادی کند ز یاران
    شیرینتر از عسل باد کامش به روزگاران

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10413
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

اندکی صبر.....
    mami zahra, زهرا س.پ, εїз Taraneh εїз و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

نیلوفران آبی آواتار ها
    نیلوفر(لوتوس)
    کالاهای من
    5
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1782
    پسند کرده
    679
    بچه ها شما با چه آپلود سنتری عکسهاتونو آپلود میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    3819
    پسند کرده
    2794
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان غزل نمایش پست ها
    سلام گلی منم امروز که رفتم انواع خورش فقط قیمه وتاریخچه قیمه بود یعنی فقط یه تایپیک
    تایپیک مربوط ب سوسیس هم نبود
    ظاهرن پاکسازی شدن

نوشته اصلی توسط Zarzare babaee
    دوست جوني ها يه سوالي برام پيش اومده!!! ميخواستم از نجما جون بپرسم ولي گفتم شايد سرش شلوغ باشه ،كه ديگه اينجا مطرح كردم شايد شما جوابش رو بدونيد :
    من قبلا توي تاپيك غذاهاي دريايي قسمت انواع خوراك با ماهي و ميگو و سبزيجات پست گذاشته بودم ولي الان هر چي ميگردم قسمت انواع خوراك با ماهي و ميگو و سبزيجات رو پيدا نميكنم . كسي ميدونه اين قسمت كجا رفته ؟؟؟
    مديراي گل يا دوست هاي پاسخ دهنده، جواب منم بديد، گناه دارم بخداااا

دوستان دقیقا 3 تا پست بالاتر ترانه ی عزیز مشابه سوال شما رو جواب دادن

http://mamisite.com/forum/forum16/th...tml#post574631
    باقالی پلو با
    مرغ

ویرایش توسط زهرا س.پ : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸ در ساعت ۰۱:۱۱ قبل از ظهر
    εїз Taraneh εїз این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    3819
    پسند کرده
    2794
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفران آبی نمایش پست ها
    بچه ها شما با چه آپلود سنتری عکسهاتونو آپلود میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در انجمن های تخصصی و آموزشی با مامی پیک و در انجمن های عمومی منجمله جمعه بازار آپلودسنترهای متفرقه ی معتبر
    باقالی پلو با
    مرغ

εїз Taraneh εїз این نوشته را پسندیده.