نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2010Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 2,025 به 2,032 از 3599
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    خاله ی یونا آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    109
    پسند شده
    2645
    پسند کرده
    4007
    هانی جون عزیزم ببخشدا!!!! خانومی چطور میتونم عکسهامو بزرگ اپلود کنم؟ اخه واسه من سایزش کوچیکه در حالی ک دوستان سایز عکساشون بزرگه؟ کاش هیون عزیز ی پست میذاشتن و تمام توضیحات مربوط ب سایتو میذاشتن تا ماها تو چهره جدید سایت گم نشیم و دستو پامونو گم کنیم:d
    نگران فردایت نباش،خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست.ما اولین بار است که بندگی میکنیم اما او قرن ها و قرن هاست که خدایی میکند.

زینب20 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    1
    تو رو خدا یکی جواب منو بده...من ایمیلم رو که باهاش تو سایت ثبت نام کردم رو یادم رفته.چطور میتونم دوباره با نام کاربری قدیمی خودم که فاطیما 20 بود دوباره بیام تو سایت.مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم.کسی اینجوری منو نمیشناسه.یکی به دادم برسه.
    toppnotch این نوشته را پسندیده.

azy آواتار ها
    میزان امتیاز
    76
    پسند شده
    3388
    پسند کرده
    1700
    نقل قول نوشته اصلی توسط زینب20 نمایش پست ها
    تو رو خدا یکی جواب منو بده...من ایمیلم رو که باهاش تو سایت ثبت نام کردم رو یادم رفته.چطور میتونم دوباره با نام کاربری قدیمی خودم که فاطیما 20 بود دوباره بیام تو سایت.مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم.کسی اینجوری منو نمیشناسه.یکی به دادم برسه.
    عزیزم فک کنم طبق گفته هیون جون نشه کاریش کرد
    "عزیزانی که به هر دلیل دسترسی به ایمیل هنگام ثبت نام خودشون ندارن ورودشون به سایت منوط به شناخته شدنشون هست. چون به ما هم حق بدین که صرف یک ادعا نمیتونیم حساب کاربری رو در اختیار کاربر دیگه ای قرار بدیم، تنها راه ارتباطی ما و تنها عنصر شناسایی کاربران همین آدرس ایمیلی هست که در هنگام ثبت نام وارد میکنند )"
    http://mamisite.com/forum/forum15/th...tml#post553768

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    97
    سلام

من قبلا با نام كاربري topnotch عضو بودم. و ايميلي كه قبلا باهاش ثبت نام كرده بودم رو هم دارم، ولي الان سايت ميگه كه ايميل شما شناسايي نشد.
    پس ايراد از ديتابيس هست. قسمت ارتباط با مدير سايت هم اين مشكل رو ارسال كردم. فكر كنم اين مشكل براي خيلي ها بوجود اومده، ولي بجاي اطلاع دادن فقط دوباره ثبت نام كردند.
    لطفا اگر امكان حل اين مشكل هست بفرماييد، چون با اين وضع من به پيغام هايي كه داشتم دسترسي ندارم!!!!!

بانـــو آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1218
    پسند کرده
    319
    سلام و تشکر خدمت مدیران اینجا

سایت کلی تغییر کرده و کسایی که عادت به قالب قبل داشتن خیلی مشکل پیدا کردن

سه تا نکته که کاش درست بشه ارسالهای جدید تو قالب قبلی اون بالا سمت چپ بود خیلی خوب و در دسترس بود

و یه نکته قالب قبل تو جستجو یه کلمه هم که میزدی کلی سرچ میکرد و کمک میکرد تو زمان کمتری به جواب سوالاات برسی الان که اصلا کار نمیکنه
    یه نکته هم این که یه گزینه بود اشتراک در مبحث که پست جدید رو اطلاع میداد به ایمیل این هم فعال نیست
    ویرایش توسط بانـــو : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸ در ساعت ۰۹:۱۷ قبل از ظهر
    bibi و toppnotch این نوشته را پسندیده.
    نگاهم به آسمان است...

bibi آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    480
    من نمیتونم با موبایل از مامی سایت مدل جدید استفاده کنم چکار باید بکنم.خیلی سخته مدام با لپ تاپ تو خونه بچرخم.با موبایل خیلی راحترم.....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    11
    سلام.من با کاربری قبلیم نتونستم وارد شم.واقعا ناراحت کننده است:mad:

ایمیل قبلی که باهاش عضو شدمو دارم و میدونم ولی شناسایی نمیشه.مجبور شدم علی رغم میل باطنی یه کاربری جدید بسازم:mad:

خوب من کلی پیغام خصوصی تو کاربری قبلیم داشتم و میخوام چکشون کنم.خواهشا رسیدگی کنید
    نیوشا* و toppnotch این نوشته را پسندیده.

شاپرک( مامی آزی) آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    598
    پسند کرده
    199
    سلام دوستای گلم میشه بگین چطوری میشه عکس آپلودکرد، آخه قبلا بالای صفحه آپلودعکس زده بود ولی الان هرچی میگردم نمیبینم یه سوال دیگه من تازه یادگرفته بودم که لینک بذارم الان چه جوری لینک بذارم آهاراستی چراعکس آواتارم نیست؟
    ویرایش توسط شاپرک( مامی آزی) : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸ در ساعت ۰۹:۵۶ قبل از ظهر دلیل: اضافه کردن مطلب

• بانک بند ناف