نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2010Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 1,409 به 1,416 از 3599
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

Re: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمی دونم چرا این سه روز نمیشد وارد سایت شد ؟؟؟ آخر مجبور شدم گوگل کروم را دانلود کنم و با آن وارد بشم !!!!!
    چرا سایت این جوری شده؟؟؟ این هم از اثرات عوض شدن قالب سایت است ؟؟؟ جرا یکی از مدیران ارشد ،اطلاع رسانی نمی کنه که جریان چیه؟؟ من از طریق بچه های فیس بوک متوجه شدم با گوگل کروم میشه وارد شد!!!!!!
    آیا کسی می یاد برای رفع این مشکل؟؟ آیا مدیران ارشد اطلاع دارند از این معضل؟؟

2. بانک بند ناف
    مدیر کل سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    20

کاربران گرامی
    سایت در سه روز گذشته مشکلی نداشته و فعال بوده است.
    اینکه در سه روز گذشته تعدادی از کاربران امکان دسترسی به سایت را نداشته اند تنها به دلیل کَش شدن یک لحظه خطای سایت در مرورگر سیستم خودشان یا توسط آی اس پی ارائه دهنده خدمات اینترنتی شان بوده است. مطمئن باشید با زدن کلیدهای ترکیبی ( ctrl+F5 ) به طور همزمان، این مشکل برایتان رفع میشده است. دلیل اینکه دوستان با مرورگر دیگری توانسته اند به سایت دسترسی داشته باشند تنها همین موضوع است.
    این پاسخ در چند روز گذشته به کاربرانی که از طریق ایمیل با ما در ارتباط بوده اند اطلاع داده شده بود. در صورت بروز چنین مشکلاتی با ایمیل admin@mamisite.com در تماس باشید.
    کاربران عزیز لطفا از ارسال مطالب غیر مرتبط در انجمنها خودداری کنید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من به تازگی به عضویت مامی سایت در اومدم . موقع ورود اگر تیک "مرا به خاطر داشته باش رو بزنم " سیستم خطای کلی میده که پیغامش هم نشون میدا که مشکل دیتا بیسیه . خواستم ببینم این مشکل مربوط به اطلاعات منه یا اینکه کلا سایت این مشکل رو داره .

مامان پریا نازی آواتار ها
    وجیهه سادات
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1065
    پسند کرده
    911

نقل قول نوشته اصلی توسط sara313
    سلام من به تازگی به عضویت مامی سایت در اومدم . موقع ورود اگر تیک "مرا به خاطر داشته باش رو بزنم " سیستم خطای کلی میده که پیغامش هم نشون میدا که مشکل دیتا بیسیه . خواستم ببینم این مشکل مربوط به اطلاعات منه یا اینکه کلا سایت این مشکل رو داره .
    منم همین مشکل رو دارم نمیدونم چرا و اینکه سه روز بود که نمیتونستم بیام سایت همش ارور میداد داشتم دیونه میشدم حالا هم این مشکل رو دارم.خواهش میکنم رسیدگی کنید ممنونم ازتون
    به خدا نگوییم مشکلات بزرگی دارم به مشکلات بگوییم خدای بزرگی دارم

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط mami
    کاربران گرامی
    سایت در سه روز گذشته مشکلی نداشته و فعال بوده است.
    اینکه در سه روز گذشته تعدادی از کاربران امکان دسترسی به سایت را نداشته اند تنها به دلیل کَش شدن یک لحظه خطای سایت در مرورگر سیستم خودشان یا توسط آی اس پی ارائه دهنده خدمات اینترنتی شان بوده است. مطمئن باشید با زدن کلیدهای ترکیبی ( ctrl+F5 ) به طور همزمان، این مشکل برایتان رفع میشده است. دلیل اینکه دوستان با مرورگر دیگری توانسته اند به سایت دسترسی داشته باشند تنها همین موضوع است.
    این پاسخ در چند روز گذشته به کاربرانی که از طریق ایمیل با ما در ارتباط بوده اند اطلاع داده شده بود. در صورت بروز چنین مشکلاتی با ایمیل admin@mamisite.com در تماس باشید.

مامی عزیز و گرامی سلام و عرض ادب
    خسته نباشید به خاطر تمام زحمت هایی که می کشید.
    دوست عزیز با نهایت احترام ، اگر تاپیک های مختلف به خصوص عمومی رو بگردید پر هست از تجربه های کاربرها و حتی مدیرها از اینکه چند روز اخیر مشکل لاگین داشته اند. من فکر می کنم تجربه مشابهی که دهها کاربر به صورت همزمان داشته اند بیشتر نشون می ده که در چند روز اخیر سایت به شکلی با مشکلی مواجه بوده (و هنوز هست) ، تا اینکه دال بر این باشه این تعداد بالا کامپیوتر مشکل از خودشون هست. اصلا قصد جسارت ندارم فقط خواستم عرض کنم که تعداد افرادی که مشکل داشتند با این قضیه ، چندین برابر این تعدادی هست که اینجا پست گذاشته اند.

same-city-clubs/topic755-1736.html#p1535151

photography-contest/topic5715-496.html#p1535006

biography/topic5614-7336.html#p1534887

photography-contest/topic5715-480.html

با تشکر از همه چیز.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

deli50 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    481
    پسند کرده
    158

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh
    سلام خوبین ؟

میخواستم بگم من سه روزه که نتونستم وارد سایت بشم .آدرس سایت تو فووریت مرورگرم که اینترنت اکسپلورر هست وهرروز از همون طریق وارد میشدم. اما الان سه روزه که برام ارور جنرال میده ونمیدونم این به چه معنیه چند بار با فیل - تر شکن خواستم وارد شم که بعد از زدن یوزر پسورد مثل سری قبل (چندهفته پیش)ارور خطای کلی میده .با مرورگر فایر فاکس هم مامی برام باز میشه اما یوزر وپسورد خطای کلی میده تااین که الان از طریق پرتال سایت یوزر پسورد دادم وتونستم وارد بشم. لطفا وخواهشا به این موضوع رسیدگی کنین .

با تشکر

درسای شرقی آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    262
    پسند کرده
    328

سلام دوستان منم در راستای ارور دادن سایت فکر میکردم که مشکل از سیستم من باشه اخه چند روز پشت هم یکم عجیبه بعدم فکر کردم شاید مدیران دارن از سایت بک اپ میگیرن ولی الان که با اکسپلورر لاک پشت اومدم اینجا دیدم نه اشتباه کردم لطفا این مسئله رو رفع کنین واسه ماهایی که مامی سایت شده خونه دوممون یکم سخته
    ممنون از توجهتون
    چشمانت زمین سبز محبت است و من قانون جاذبه اش را وقتی سیب سرخ دلم افتاد فهمیدم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

من هم مثل بقیه دوستان مشکل ارور داشتم و دیگه اینکه تعداد پستهای من 370 تا بود حالا بعد چند روز که وصل شدم میبینم شده 222تا چه جوریاست ؟
    همین از تمام جهان کافیه
    همین که کنارت نفس میکشم
    تقدیم به پسرای گلم شهروز و شایان