نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2002Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 1,225 به 1,232 از 3595
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    25
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar oo
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم ازوقتی که سایت عوض شده لیست ارسالها برای من ناقص میاد یعنی فقط نصف سمت چپ میاد و نصف سمت راست اون کادری میاد که نوشته (به قالب جدید مامی سایت خوش امدید) میشه بپرسم چرا اینجوری شده با تشکر از همه زحماتتان
    سلام، منم همین مشکلی* که دوستمون داره رو دارم، اون کادری که توش ارسالهای جدید انجمنها میاد، نوشته هاش نصفه میاد.
    لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. " سهراب سپهری"

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

مدير جون خيييييييييييييليييييييييي خوش اومدين.
    از همتون ممنون براي زحماتون.
    ولي من هنوز همون مشكلات قبلي را دارم!!
    1-اگه تو تاپيك همشهريها مشترك بشم .اگه تو روز صد تا پست جديد بياد .براي من تو ايميلم حداقل 80 تا خبررساني اون تاپيك مياد!!!! اين مشكل را براي خيلي از تاپيكهاي ديگه دارم.اخه اگه ميخواستم به اون تاپيك سر بزنم كه با همون يه دونه ايميل ميرفتم نگاه ميكردم نياز به چند تا چند تا نيست كه!!! كار من شده وقتي ايميلم را باز ميكنم اول 10-15 تا از اين صفحه هاي اعلام جديد را پاك كنم بعد شروع كنم به كار!!!
    ميدونم كه اگه پستي ويرايش بشه هم اين ايميل مياد اما در 99 درصد مواقع موضوع ويرايش نيست!!

2-من مثلا تو همين تاپيك ،پريروز تا صفحه 127 را تمام پستهاش را خوندم.و ديروز تا پست اخر صفحه 128 را خوندم .اما امروز كه برام ايميل پست جديد اومد باز هم منو ميبره به همون صفحه 127!!!!!!!!! يعني سايت فكر ميكنه اخرين پست خوانده نشده توسط من ،همون صفحه 127 هستش!!!!!

ممنون ميشم راهنماييم كنين.هزار تا بوس!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar80
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم ازوقتی که سایت عوض شده لیست ارسالها برای من ناقص میاد یعنی فقط نصف سمت چپ میاد و نصف سمت راست اون کادری میاد که نوشته (به قالب جدید مامی سایت خوش امدید) میشه بپرسم چرا اینجوری شده با تشکر از همه زحماتتان
    سلام، منم همین مشکلی* که دوستمون داره رو دارم، اون کادری که توش ارسالهای جدید انجمنها میاد، نوشته هاش نصفه میاد.
    دوستان سلام و با عرض شرمندگي شايد بدونم مشكلتون چيه!
    دكمه كنترل را روي صفحه كيبوردتون نگه دارين و همزمان اسكرول رول روي موس را تكون بدين.فكر كنم زوم صفحه تون غير استاندارد شده!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

سلام دوستان و مدیران محترم مامی سایت
    با تشکر از زحمتی که برای تغییر سایت متحمل شدید اما من اون قالب رو بیشتر دو داشتمممم

[ Post made via Mobile Device ]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    25
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar80
    دوستان سلام و با عرض شرمندگي شايد بدونم مشكلتون چيه!
    دكمه كنترل را روي صفحه كيبوردتون نگه دارين و همزمان اسكرول رول روي موس را تكون بدين.فكر كنم زوم صفحه تون غير استاندارد شده!
    ممنون فافا جون از جوابت، ولی* مشکل فقط مربوط به اون کادری هستش که ارسالهای جدید انجمنها رو توش نشون میده. بقیه صفحه مشکلی* نداره. البته من الان با اینترنت اکسپلورر چک کردم این مشکل وجود نداشت و فقط با گوگل کروم این مشکل دیده می*شه.
    لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. " سهراب سپهری"

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط mami
    سلام
    لطفاً سوال خود را واضحتر مطرح کنید. در صورت امکان از صفحه مربوطه عکس بگیرید.

با سلام

من هم مشکل ایشون رو دارم. اینم عکس از صفحه. قسمت پست های جدید رو ببینید که نصفه است. چون طراحی سایت طول و عرضش از عرف مانیتور های ما 1024x768بیشتره این مشکل به وجود میاد. البته نمی دونم چرا اینقدر صفحه بزرگ طراحی شده چون در حال حاضر اکثریت همون مانیتور های 15 اینچی با ابعادی که گفتم رو دارند اما سایز جدید سایت برای رزولوشن های بالای 1280x960 طراحی شده که تعداد کاربرش کمتر هستند.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

samir آواتار ها
    سمیر
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    108
    پسند شده
    8172
    پسند کرده
    4972

نقل قول نوشته اصلی توسط NasSsim
    سلام
    خسته نباشین
    من چرا نمیتونم عکس اپلود کنم؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط εїз Taraneh εїз
    دوستان عزیزم. آدرس آپلود سنتر : http://www.mamipic.com هست. خیلی راحته که حفظش باشید و احتیاجی نباشه که گزینه ای ازش باشه !!

[HIGHLIGHT=#00b0f0]ولی فعلا آپلود آن بسته شده ...[/HIGHLIGHT]

پس فعلا برای آپلود عکساتون از آپلود سنتر دیگری استفاده کنید. اما به محض درست شدن عکساتون رو در آپلود سنتر سایت آپلود و جایگزین نمایید.
    خورش بادمجون

به ســـــــــــــــــــــــو ی جنوب

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10413
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط mami
    سلام
    لطفاً سوال خود را واضحتر مطرح کنید. در صورت امکان از صفحه مربوطه عکس بگیرید.

با سلام

من هم مشکل ایشون رو دارم. اینم عکس از صفحه. قسمت پست های جدید رو ببینید که نصفه است. چون طراحی سایت طول و عرضش از عرف مانیتور های ما 1024x768بیشتره این مشکل به وجود میاد. البته نمی دونم چرا اینقدر صفحه بزرگ طراحی شده چون در حال حاضر اکثریت همون مانیتور های 15 اینچی با ابعادی که گفتم رو دارند اما سایز جدید سایت برای رزولوشن های بالای 1280x960 طراحی شده که تعداد کاربرش کمتر هستند.

دوستان قرار بود سوالات در مورد قالب جدید تا اتمام کار پاسخ داده نشود!، ولی به دلیل اینکه این مورد از طریق ویندوز و خود شما قابل حل است، یک توضیح کوتاه خدمتتون عرض میکنم.

طبق آمار گرفته شده توسط سیستمهای آمارگیر سایت، در حدود 30 درصد از کاربران سایت دارای سیستمی با رزولوشن 1024 هستند، و باقی کاربران از رزولوشن بیشتر از 1024 استفاده میکنند. عرض قالب پرتال 980 پیکسل و عرض قالب انجمن 1040 میباشد که حدود 16 پیکسل بیش از استاندارد دیفالت تعریف شده برای ویندوز (1024) است.

دو راهکار برای حل مشکل به کاربرانی که از استاندارد 1024 استفاده میکنند، پیشنهاد میکنم.
    1- مقادیر رزولوشن ویندوز خود را در صورتی که این امکان در سیستم کامپیوتری شما وجود دارد، از طریق کنترل پنل ویندوز تغییر داده و عدد آن را افزایش دهید.
    2- ممکن است سیستم شما از حداکثر 1024 پشتیبانی کند و شما امکان افزایش رزولوشن را از طریق کنترل پنل ویندوز نداشته باشید. و سایت را به شکل تصویری که Negara ی عزیز برایمان گذاشته اند، مشاهده کنید. در این صورت میتوانید همزمان کلید ( ctrl و -) را یکبار فشار دهید، تصویر شما 5 درصد کوچکتر شده و قالب جدید را به شکل تصویر زیر ( کامل ) خواهید دید.

شکل نمایشی برای رزولوشن بالای 1024 در شکل زیر :

از آنجایی که توضیح در مورد تغییر رزولوشن سیستمتان مرتبط با این تایپک نیست، لطفاً اگر سوالی در این مورد دارید، از مدیر انجمن "رایانه و اینترنت" ( همای عزیز ) سوال بفرمایید تا بسته به نوع ویندوز و سیستم شما پاسخگو باشند!

لینک انجمن رایانه و اینترنت : viewforum.php?f=198
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

• بانک بند ناف