نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2000Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 873 به 880 از 3593
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10411
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

یکی از دوستان در مورد تنظیم نبودن ساعت سایت سوال کرده بودن که الان پستشون رو نمی بینم، احتمالاً خودشون متوجه شدن و حذف کردن.
    برای اطلاع سایر عزیزان که این سوال رو دارند:

وارد "کنترل پنل کاربری" شوید
    ستون راست بر روی "پیکربندی انجمن" کلیک کنید.
    موقعیت زمانی خود را انتخاب کرده
    "تاثير روشنايي روز (يك ساعت جلو و عقب كشيدن ساعت در طول سال)" بله را انتخاب کنید.
    ارسال
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مینا خانم آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    54
    پسند کرده
    175

Talking Re: ناراحت از مامی سایت! :( ناراحت .. خیلی ناراحت :(((((

نقل قول نوشته اصلی توسط heaven
    نقل قول نوشته اصلی توسط مینا خانم
    سلام،
    من چند روز بود نمی تونستم با نام کاربریم وارد سایت بشم.(نام کاربری و رمز عبورم رو به یاد داشتم، تیک "مرا به خاطر بسپار" رو هم زده بودم).
    به هر دری هم زدم این مشکل رو حل کنم اما نشد که نشد.
    [HIGHLIGHT=#ffff00]چندین بار به مدیر سایت ایمیل زدم و مشکلم رو گفتم، اما انگار نه انگار ....[/HIGHLIGHT]
    چون نمی تونستم وارد سایت بشم، هیچ پستی هم نمیتونستم بذارم تا از دیگران کمک بخوام ..... و هم نمی تونستم به کاربران دیگه ایمیل بدم.
    علنأ هیچ کاری نمی تونستم کنم.
    رفتم تو لیست اعضاء، اون هایی که وبلاگ یا وبسایتی داشتند .... یک نفرشون به وبلاگ شون رفتم و ایمیل شون رو از اونجا برداشتم و
    بهشون ایمیل زدم و مشکل م رو گفتم، اما آن هم همچنان ...
    [HIGHLIGHT=#ffff00]قسمت "آیا رمز عبور خور را فراموش کرده اید؟" رو هم وقتی نام کاربری و ایمیل م رو می نوشتم، می گفت: کاربری با چنین مشخصاتی پیدا نشد !!!![/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#ffc000]حتی سایت هایی که چنین لینکی ندارند: موقع ثبت نام مجدد وقتی همون ایمیل رو وارد میکنی، سیستم میگه که این ایمیل قبلا ثبت شده و اگر ایمیل شماست و رمز عبور خود را فراموش کرده اید اینجا را کلیک کنید![/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#ffc000](من تا حالا چنین چیزی ندیده بودم!! که نه لینکش کار کنه و نه ... اینجا هیچ کدومش درست نیست!)[/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#ffff00]حتی این کار رو هم کردم و دوباره وارد مرحله ثیت نام شدم و همون ایمیل رو نوشتم اما هیچ! سیستم گفت: ایمیل تکراریه و یکی دیگه وارد کن !!!![/HIGHLIGHT]
    جالبه نه ؟!! من هر کاری کردم اما ... ........... واقعا متاسفم!
    پس اگر کسی رمز ورودش رو فراموش کنه باید ... تو سرش بریزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! هان ؟؟؟ می خوام بدونم!
    در آخر هم مشکل م حل نشد.... تا امروز به مشکلی برخوردم و ویندوز رو عوض کردم! و "الان اینجا هستم" .
    خیلی ناراحت هستم خیلی ... دیگه این چند روز آخر به امید دیدن سایت و استفاده از اون نمی خواستم بیام، فقط می خواستم هر طور شده بیام و
    بهتون بگم که چقدر ناراحت هستم... شایدم بگین این مشکل خودت بوده و اصلا مشکل از سیستم ت بوده و به ما اصلا ربطی نداره!!
    اما شما باید پاسخ گو می بودین .... حداقل می گفتید که خانم محترم، ما نمی دونیم، مشکل خودته!! اما هیچ کس جواب نداد هیچ کس ... یا سایت تون رو درست طراحی کنید و یک لینک درستی برای اون بدبخت هایی که رمزشون رو فراموش کردند بذارید!!!!!
    من اینجا رو خیلی دوست داشتم، اما الآن ...
    یعنی شما نام کاربری و رمز عبور را داشتید و نمیتوانستید وارد سایت شوید؟!؟
    تنها راه حل شما میتوانست کلیک بر روی گزینه فراموشی کلمه عبور باشد.

در ضمن کابر عزیز تمام ایمیلها کنترل شده و پاسخ داده میشود، مگر اینکه عنوان ایمیل شما با فونت فارسی نوشته شده باشد، که عمدتاً چنین ایمیلهایی به صندوق اسپم رفته و خوانده نمی شود.

برای اطلاعتان باید عرض کنم که شما تنها کسی نیستید که این مشکل برایتان پیش آمده و ما برای فعال شدن یا در دسترس بودن حسابهای کاربری، کاربرانی که چنین مشکلاتی داشته اند، تا زمانی که موفق به ورود به سایت شوند از طریق ایمیل و گاهی حتی با مکالمه تلفنی همراهشان بوده ایم تا مشکلشان رفع گردد.
    امیدوارم با قضاوتهای زودهنگام و نادرست، زحمات مجموعه ای را که با تلاش شبانه روزی یک تیم قوی و پرتلاش اداره میشود، زیر سوال نبرید و این آخرین پست توهین آمیز شما نسبت به سایت باشد.
    ما همه میدانیم که امکانات سایت ممکن است کامل و ایده آل نباشد، ولی در شرایط کنونی و با امکانات موجود، تمام تلاشمان را برای مفید بودن سایت انجام میدهیم.

در انتها توجه تان را به قسمتی از نوشته خودتان جلب کرده و قضاوت را بر عهده شما میگذارم. جمله زیر عیناً از متن پست شما کپی شده است.

"در آخر هم مشکل م حل نشد.... تا امروز به مشکلی برخوردم و ویندوز رو عوض کردم! و "الان اینجا هستم" ."

سلام مریم خانم،
    اون شخصی که به وبلاگ شون رفتم و ایمیل شون رو از اونجا پیدا کردم و بهشون ایمیل زدم، شما بودین! اما شما هم جواب ندادین. شما چرا ؟؟
    • عمدتاً چنین ایمیلهایی به صندوق اسپم رفته: نمی دونم منظورتون از عمدتا چی هست! یعنی سیستم شما معمولا این طور هست ؟؟![/*:m:3by7mjq8]
    من تا به الآن تمام ایمیل های ارسالی و دریافتی ام همه با عنوان فارسی بوده و تا حالا هم مشکلی نداشتم!
    اگر هم سیستم شما این طور هست، خوب پس لطفا این رو در جایی از سایت ذکر کنید! تا کاربرانی که به مشکل برمی خورند،
    به روزگار من دچار نشوند!! (چون این موضوع کاملا غیرمعمول هست!)
    • ما برای فعال شدن یا در دسترس بودن حسابهای کاربری، کاربرانی که چنین مشکلاتی داشته اند، تا زمانی که موفق به ورود به سایت شوند از طریق ایمیل و گاهی حتی با مکالمه تلفنی همراهشان بوده ایم تا مشکلشان رفع گردد: والا خوش به سعادت آن کاربران!! من که جواب ایمیل ه صد بار فوروارد شده ام رو هم نگرفتم، چه برسه به مکالمه تلفنی!!! خوش به سعادت شون ...![/*:m:3by7mjq8]
    • ما همه میدانیم که امکانات سایت ممکن است کامل و ایده آل نباشد، ولی در شرایط کنونی و با امکانات موجود، تمام تلاشمان را برای [/*:m:3by7mjq8]
    مفید بودن سایت انجام میدهیم. : بله. کاملا موافقم. همین جا هم از تمامی همکاران بابت تمامی زحماتشون تشکر می کنم. ..... اما
    این مسئله موردی نیست که جزء یکی از امکانات خیلی خاص سایت به حساب بیاد. این مورد یکی از رایج ترین مشکلات هر سایت هست
    و قابل پیش بینی. و دارای راه حل های متعدد!
    • زحمات مجموعه ای را که با تلاش شبانه روزی یک تیم قوی و پرتلاش اداره میشود: من هم از چنین مجموعه ای چنین انتظاری نداشتم![/*:m:3by7mjq8]
    • در انتها توجه تان را به قسمتی از نوشته خودتان جلب کرده: بله. من می تونستم این جمله رو ننویسم. و حتی خودم هم گفته بودم که ممکنه این جواب رو بدید. (شایدم بگین این مشکل خودت بوده و اصلا مشکل از سیستم ت بوده و به ما اصلا ربطی نداره!!)[/*:m:3by7mjq8]

ولی مشکل ورود به یک سایت ربطی به سیستم کامپیوتری نداره!
    هر چند من نمی خواستم این طور بحث کنم و قصد جسارت و توهین هم نداشتم، من فقط یک جواب می خواستم: اگر باز هم کسی با چنین مشکلی مواجه شد باید چه کار کند ؟؟؟ همین. .... اما همه جور حرفی شنیدم، جز جواب ....

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10411
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

کاربر گرامی وبلاگ من از 3 سال پیش تا کنون به روز نشده و پیغامهای خصوصی آن کنترل نمی شود!!!
    برای بقیه مسائل هم به اندازه کافی توضیح دادم و نیازی به توضیح واضحات نمی بینم.

لطفاً بحث را ادامه ندهید. اگر قصدتان استفاده از سایت است، خوشحال خواهیم بود در خدمتتان باشیم.

"میلان کوندرا"

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1426
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطيما20
    عزیزان یه سوال داشتم.
    میخواستم بدونم موقع نوشتن یه پست چطور میتونم رنگ قلم رو تغییر بدم؟
    اگر متنتون رو تو قسمت ارسال سریع یا همین باکس پایین صفحه نوشتید ، دگمه پیش نمایش رو بزنید . تو صفحه باز شده میتونید این تنظیمات من جمله رنگ و سایز قلم رو ببینید .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1426
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط خاله ندا
    عزیم سلام ببخشید چه طور میتونم لیست تموم پیغام های شخصی مثلا از بهمن ماه گذشته تا کنون رو ببینم ؟
    خاله ندای عزیز

ظرفیت باکس خصوصی فکر کنم 50 پیغامه ! اگر ظرف این مدت تعداد پیغامهاتون از این تعداد بیشتر بوده باشه بطور اتوماتیک با نشستن هر پیغام جدید تو باکستون یکی از پیغامهای قدیمی بر حسب تاریخ پاک میشه .

ولی اگر باکس پر نشده دگمه پیغام جدید رو که از بالای صفحه بزنید و وارد باکس خودتون بشید ، از منوی پایین میتونید انتخاب کنید که از کجا به بعد نمایش داده بشه .
    همون جایی که نوشته " نمایش پیغامها از آخرین ... "

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1426
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط tahtaghari
    اگه من بخوام پست های خصوصی قبلیم(خیلی قدیم)رو ببینم امکانش هست؟
    تو پست بالا جواب شما هم داده شد دوست عزیز .

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10411
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا سادات
    هیون جان با عرض خسته نباشید و تشکر بابت تمام زحماتی که برای سایت میکشید
    یه سوال داشتم
    وقتی توی یکی از پستای اعضا تشکرها رو نگاه میکنید تعدادشون با تعداد تشکرهایی که تو مشخصات افراد نوشته فرق داره
    البته فک میکنم این قضیه برمیگرده به همون قضیه آرشیو سازی بعضی انجمنها مثه انجمن همشهری ها !
    به هرحال میخواستم بدونم دلیلش چیه و مطمئن بشم. اگر اینطوری هم باشه بازم خوبه چون تعداد تشکرهای پستای آرشیوی رو میشه فهمید
    ممنون عزیزم
    زهرا جان متوجه منظورت نشدم، اگه بشه سوالت رو با یک مثال مطرح کنی شاید جواب دادن راحت تر باشه.

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10411
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه هانی
    سلام
    کامپیوترمون رفت تعمیرگاه حالا که اومده برا ما کلاس گذاشته اولا من مجبور شدم از دوباره ثبت نام کنم دوما هر وقت میام تو سایت باید نام کاربری وکلمه عبور را بزنم چی کارکنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    نام کاربری قبلیتون رو اعلام کنین تا اطلاعات حساب کاربری رو براتون از طریق ایمیل ارسال کنیم.
    بعد از فعال سازی حساب کاربری قبلی، اطلاع بدین تا کاربری دوم شما حذف بشه.

"میلان کوندرا"