نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1995Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 865 به 872 از 3589
    ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1425
    پسند کرده
    2956

Re: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

گندم عزیز

زهراسادات گل همین کاری رو که شما گفتین برای امتحان کرد و بنده هم خصوصیشون رو گرفتم . احتمالا یه جای کار مشکل داره .
    یه وقتی که سرعتت بهتر بود دوباره امتحان کن عزیزم .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    172
    پسند کرده
    0

[quote=مامی مهدیار جون]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامی مهدیار جون":20ccaw5j
    سلام میشه در مورد رمز عبور من رو راهنمایی کنید چون با توجه به ایمیلی که دریافت کردم فقط با کپی و پیست رمز عبورم میتونم با نام کاربری خودم وارد بشم پس یعنی اگه جای دیگه ای بودم و دسترسی به اینترنت داشتم نمیتونم با نام کاربری وارد شوم چون رمز عبورم در دسترس نیست . اگه میشه سریعتر من رو راهنمایی کنید
    چرا کسی جواب من رو نمیده ؟ خصوصی هم پرسیدم ولی جوابی داده نشده[/quote:20ccaw5j]

سلام خانمي
    خب ميتونيد توي كنترل پنل كاربري بريد بعد مشخصات و بعد ويرايش تنظيمات اكانت رو بزنيد و پسوردتونو عوض كنيد ، پسورد جديدو چيزي انتخاب كنيد كه يادتون بمونه
    زندگي به مانند يک مراجعه کوتاه به مغازه اسباب بازي فروشي بين تولد و مرگ است

فرشته ایاز
    میزان امتیاز
    17
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    306

سلام وخسته نباشيد .ايا تاپيكي در مورد انواع قالب كيك -دسر - ته چين ويا در مورد وسايل اشپزي داريم . چه خوبه كه جايي باشه كه بهترين قالب ويا ابزار كار براي اونايي كه ناشيند در امور دسرها و شيريني پزي وخلاصه هرچيزي مثل شابلون - قيف - قالب حلوا هر كي استفاده كرده و راضيه براي
    دوستان با عكس بذاره تا كسي كه ميخواد اين وسايل را تازه بخره .بدونه چي بخره .

كسي اينجا نيست جواب بده ؟
    در زندگی از 3 چیز دل نکنید.(1- دوست داشتن 2-لبخند زدن-3-رویاها

مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    3815
    پسند کرده
    2794

نقل قول نوشته اصلی توسط خاله ندا
    ببخشید میشه راهنمایی کنید چه جوری لینک میذارید اگ
    ر قبلا توضیح دادید لطفا لینکش رو بذارید!پیشاپیش ممنون
    خاله ندا جون به جان خودم الان هیون میاد منو له می کنه
    فکر کنم قبلا همین سوال رو پرسیده بودید
    http://www.mamisite.com/forum/viewto...857468#p857468
    باقالی پلو با
    مرغ

samir آواتار ها
    سمیر
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    108
    پسند شده
    8171
    پسند کرده
    4947

نقل قول نوشته اصلی توسط روکسانا
    با سلام مدیران گرامی من چطوری میتونم فامیلی در اون قسمت نام و نام خانوادگی رو حذف کنم؟
    رکسانا جان برو بالای صفحه ت. زیر آرم مامی سایت. نوشته کنترل پنل کابری
    هر بلایی میخوای سر مشخصات عکس امضا و هرچیز دیگه بیاری اونجاست. اسم و فامیلت رو هم همون قسمت میتونی حذف کنی
    خورش بادمجون

به ســـــــــــــــــــــــو ی جنوب

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    172
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg2612
    سلام من دکمه تشکرم رفته و از هر کس هم که تشکر میکنم دکمه تشکرش حذف میشه ////////////ممنون از راهنماییتون
    سلام خانمي
    فكر كنم شما نفر 892396239632945 ام هستيد كه اين سوالو ميپرسيد
    براي پستهاي خودتون دكمه تشكر نمي بينيد چون خودتون كه نمي خواييد از خودتون تشكر كنيد ! براي ديگران هم بيشتر از يك بار كه نميتونيد تشكر كنيد! پس وقتي يكبار تشكر ميكنيد ديگه اون دكمه تشكرو نداريد الان من از پست شما تشكر ميكنم كه ببينيد و مطمئن بشيد كه ديگران دكمه تشكرو براي پستهاي شما ميبينند
    زندگي به مانند يک مراجعه کوتاه به مغازه اسباب بازي فروشي بين تولد و مرگ است

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10399
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sayE*
    سلام.عذر میخام میخاستم ببینم چی شد نتیجه گفتگو؟ ایا میتونم بچه گربه هامو تو بخش فروش بذارم؟

viewtopic.php?f=145&t=5231
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10399
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

Re: ناراحت از مامی سایت! :( ناراحت .. خیلی ناراحت :(((((

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا خانم
    سلام،
    من چند روز بود نمی تونستم با نام کاربریم وارد سایت بشم.(نام کاربری و رمز عبورم رو به یاد داشتم، تیک "مرا به خاطر بسپار" رو هم زده بودم).
    به هر دری هم زدم این مشکل رو حل کنم اما نشد که نشد.
    [HIGHLIGHT=#ffff00]چندین بار به مدیر سایت ایمیل زدم و مشکلم رو گفتم، اما انگار نه انگار ....[/HIGHLIGHT]
    چون نمی تونستم وارد سایت بشم، هیچ پستی هم نمیتونستم بذارم تا از دیگران کمک بخوام ..... و هم نمی تونستم به کاربران دیگه ایمیل بدم.
    علنأ هیچ کاری نمی تونستم کنم.
    رفتم تو لیست اعضاء، اون هایی که وبلاگ یا وبسایتی داشتند .... یک نفرشون به وبلاگ شون رفتم و ایمیل شون رو از اونجا برداشتم و
    بهشون ایمیل زدم و مشکل م رو گفتم، اما آن هم همچنان ...
    [HIGHLIGHT=#ffff00]قسمت "آیا رمز عبور خور را فراموش کرده اید؟" رو هم وقتی نام کاربری و ایمیل م رو می نوشتم، می گفت: کاربری با چنین مشخصاتی پیدا نشد !!!![/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#ffc000]حتی سایت هایی که چنین لینکی ندارند: موقع ثبت نام مجدد وقتی همون ایمیل رو وارد میکنی، سیستم میگه که این ایمیل قبلا ثبت شده و اگر ایمیل شماست و رمز عبور خود را فراموش کرده اید اینجا را کلیک کنید![/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#ffc000](من تا حالا چنین چیزی ندیده بودم!! که نه لینکش کار کنه و نه ... اینجا هیچ کدومش درست نیست!)[/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#ffff00]حتی این کار رو هم کردم و دوباره وارد مرحله ثیت نام شدم و همون ایمیل رو نوشتم اما هیچ! سیستم گفت: ایمیل تکراریه و یکی دیگه وارد کن !!!![/HIGHLIGHT]
    جالبه نه ؟!! من هر کاری کردم اما ... ........... واقعا متاسفم!
    پس اگر کسی رمز ورودش رو فراموش کنه باید ... تو سرش بریزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! هان ؟؟؟ می خوام بدونم!
    در آخر هم مشکل م حل نشد.... تا امروز به مشکلی برخوردم و ویندوز رو عوض کردم! و "الان اینجا هستم" .
    خیلی ناراحت هستم خیلی ... دیگه این چند روز آخر به امید دیدن سایت و استفاده از اون نمی خواستم بیام، فقط می خواستم هر طور شده بیام و
    بهتون بگم که چقدر ناراحت هستم... شایدم بگین این مشکل خودت بوده و اصلا مشکل از سیستم ت بوده و به ما اصلا ربطی نداره!!
    اما شما باید پاسخ گو می بودین .... حداقل می گفتید که خانم محترم، ما نمی دونیم، مشکل خودته!! اما هیچ کس جواب نداد هیچ کس ... یا سایت تون رو درست طراحی کنید و یک لینک درستی برای اون بدبخت هایی که رمزشون رو فراموش کردند بذارید!!!!!
    من اینجا رو خیلی دوست داشتم، اما الآن ...
    یعنی شما نام کاربری و رمز عبور را داشتید و نمیتوانستید وارد سایت شوید؟!؟
    تنها راه حل شما میتوانست کلیک بر روی گزینه فراموشی کلمه عبور باشد.

در ضمن کاربر عزیز تمام ایمیلها کنترل شده و پاسخ داده میشود، مگر اینکه عنوان ایمیل شما با فونت فارسی نوشته شده باشد، که عمدتاً چنین ایمیلهایی به صندوق اسپم رفته و خوانده نمی شود.

برای اطلاعتان باید عرض کنم که شما تنها کسی نیستید که این مشکل برایتان پیش آمده و ما برای فعال شدن یا در دسترس بودن حسابهای کاربری، کاربرانی که چنین مشکلاتی داشته اند، تا زمانی که موفق به ورود به سایت شوند از طریق ایمیل و گاهی حتی با مکالمه تلفنی همراهشان بوده ایم تا مشکلشان رفع گردد.
    امیدوارم با قضاوتهای زودهنگام و نادرست، زحمات مجموعه ای که با تلاش شبانه روزی یک تیم قوی و پرتلاش اداره میشود، زیر سوال نبرید و این آخرین پست توهین آمیز شما نسبت به سایت باشد.
    ما همه میدانیم که امکانات سایت ممکن است کامل و ایده آل نباشد، ولی در شرایط کنونی و با امکانات موجود، تمام تلاشمان را برای مفید بودن سایت انجام میدهیم.

در انتها توجه تان را به قسمتی از نوشته خودتان جلب کرده و قضاوت را بر عهده شما میگذارم. جمله زیر عیناً از متن پست شما کپی شده است.

"در آخر هم مشکل م حل نشد.... تا امروز به مشکلی برخوردم و ویندوز رو عوض کردم! و "الان اینجا هستم" ."
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"