نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2002Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نمایش نتایج: از 857 به 864 از 3595
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد مامی سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط *فاطیما20*
    با عرض سلام خدمت مدیران محترم
    من دیروز مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم
    اخه ثبت نام اولم 5 اسفند1390 با نام کاربری فاطیما 20 بوده ولی چند روز پیش چون رفتم قسمت ویرایش ایمیل وایمیلمو تغییر دادم برام پیغام اومد که "مشخصات شما به روز شد اما باید از طرف مامی سایت تایید بشه"اما دیگه خبری نشد.چون من تمام وقتمو با این سایت سرگرمم به خاطر همین مجبور به ثبت نام دوباره شدم لطفا راهنماییم کنید تا بتونم با مشخصات قبلیم کار کنم

هر دو کاربری شما توسط مدیر سایت فعال شده است.
    لطفاً پس از ورود با نام کاربری قبلی اطلاع دهید تا نام کاربری دوم شما حذف شود.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sohay آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    54
    پسند کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط heaven
    نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    چه کسي حاضر است ؟
    چه کسي حاضر است ؟ درکل 163 کاربر آنلاين داريم :: 27 عضو شده, 8 کاربر مخفي و 128 مهمان ها (اطلاعات اين قسمت بر اساس 1 دقيقه قبل مي باشد)
    بيشترين تعداد افراد آنلاين هم زمان 462 نفر در تاريخ پنج شنبه 23 آذر 1390, 12:13 am

كاربران آنلاين: @m!n, aftabgarmabakhsh, azar50, beautiful_lie, fafa2, fao_83, farzane khanoom, haleh_p, Heritrix [Crawler], khale leila, mafaelaa, mahbub90, MahTsa, maryamshosh, masoom66, mina69, mis.malena, mitra40, Mona86, my-mania, آیما, الهام بانو, داملا, مامی مهدیار جون, هما 77, یاس صورتی, گلنوش
    اختصارات :: مديران سايت, مديران انجمن, کاربران عضو شده, روابط عمومی, مدیر تبلیغات, مدیران ارشد سایت, ناظران کیفی انجمن

اين هم حاصل فضوليه منه!!!!!
    كي ميدونه قضيه اين Heritrix [Crawler] چيه؟ كاربر نبود چون لينك مشخصات نداشت!
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه1345
    فافا جون منم همین سوال را دارم مدتیه میبینم یک اسامی با فونت کم رنگ تر نوشته میشه وبا اسامی عجیب غریب.برای منم خیلی سوال بزرگی شده
    فرزانه و فافای عزیز این عزیزان (؛ که نامبردید بُت ها یا اسپایدرها ( عنکبوت ها )ی جستجوگر هستند. ماموران عمومی موتورهای جستجو که برای به روز رسانی دیتابیس آنها هستند. به صورت خودکار داخل سایتها میچرخند و مطالب رو برای موتورهای جستجو میبرند. هر چه تعداد به روز شدن سایت بالاتر باشه این بُت ها در اون سایت فعال ترند. بود و نبودشون دست ما نیست و گاهی سرعتشون اونقدر بالاست که ما نمیتونیم حتی نام کاربریشون رو ببینیم، مثل بُت های یاهو و گوگل.

چه جالب منم دقیقا اومدم توی این تاپیک که همین سوالو بپرسم تازه ترسیده بودم که خدای نکرده یهو سایتمون هک نشه وگرنه دق میکردمممممممممم

ممنون هیون جان که روشنگری نمودین
    -در آن زمان که اميدت بريد از همه جا ، ببين به کيست اميدت ، بدان که اوست خدا...

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نمسته
    سلام . ایا میشه لیست پستهای خودم را پاک کنم؟ خیلی شلوغ شده.از تعداد پستام که پروانه دار شدم که کم نمیشه یه وقت؟؟ ببخشیدا اگه سوالم خیلی ابتداییه اخه هنوز وارد نشدم انچنان.
    پستهای عمومی و غیر تخصصی، به مرور توسط مدیران و ناظرین کیفی حذف و پاکسازی میشود.

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    1254

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa jon
    سلام.خسته نباشید.از جمعه متوجه شدم که پستهایی که توی انجمن همشهری ها تاپیک اهوازی ها میزارم باعث افزایش تعداد پست هام نمی شه.چرا؟؟
    انجمن همشهریها، جمعه بازار و چند انجمن عمومی دیگر پستهایشان شمرده نمیشود. زیرا این انجمنها هر چند وقت یکبار پاکسازی کلی شده و کم و زیاد شدن رتبه کاربری ( پروانه ها ) باعث کدورت خاطر برخی کاربران میگردید.

"میلان کوندرا"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

با سلام وخسته نباشید من خیلی وقته که از این سایت پر بار استفاده میکنم مخصوصا از قسمت ارایشگری که باران عزیز زحمتشو می کشیدن ولی انگار مدتیه که تشریف ندارن من نزدیک به 3 روزه که جسارتا دارم سوا لات کاربران این بخش رو پاسخ میدم تا این صفحه از دور نیفته تا باران عزیز برگرده .خودشون که تشریف ندارن من میخواستم حد اقل از شما مدیر سایت کسب اجازه کنم که یک موقع به حریم باران عزیزم بی احترامی نکرده باشم .ممخنون میشم که جوابمو بدین.وبگین که دوست خوبمون کی بر میگردن

مامی مهدیار جون آواتار ها
    فهیمه
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    464
    پسند کرده
    765

سلام میشه در مورد رمز عبور من رو راهنمایی کنید چون با توجه به ایمیلی که دریافت کردم فقط با کپی و پیست رمز عبورم میتونم با نام کاربری خودم وارد بشم پس یعنی اگه جای دیگه ای بودم و دسترسی به اینترنت داشتم نمیتونم با نام کاربری وارد شوم چون رمز عبورم در دسترس نیست . اگه میشه سریعتر من رو راهنمایی کنید

"اندکی آن سوتر دوستی دارم
    همرنگ بهار.هر کجا هست به هر حال. به هر کار. به هر فکر .عزیز است
    خدایا تو خودت غرق سعادت دارش"

نقل قول نوشته اصلی توسط MooniYa
    سلام
    متوجه یک موضوعی شدم

اگه برم روی مشخصات یکی از مدیران ( من ، ترانه و هیون و شیدا ) را امتحان کردم ....و از صفحه مشخصاتشون ، گزینه پیام شخصی رو انتخاب کنم و اونجا براشون یک نامه بفرستم
    به هیچ عنوان فرستاده نمیشه

حتی اگه برم یکی از پستهاشونو پیدا کنم و از انتهای پستشون گزینه پیام شخصی را انتخاب کنم و نوشته های پستشونو پاک کنم ...بازم ارسال نمیشه

فقط وقتی نقل قولشو گزاشتم بمونه ، ارسال شد
    ممنون میشم رسیدگی کنید

عزیزم تو قسمت موضوع یه نقطه ای چیزی یا یه کلمه مثه سلام بنویس مشکلت حل میشه !
    به هرکی بخوای پیام خصوصی بدی فرقی نداره چه مدیرا چه کاربرای معمولی تو اون قسمت موضوع اگر خالی باشه این ارور رو میده :

You must specify a subject when composing a new message.

شما باید یک موضوع را در هنگام نوشتن یک پیام جدید مشخص کنید.

MooniYa آواتار ها
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    4028
    پسند کرده
    2983

زهرا سادات عزیز موضوع بهش میدادم
    مشکل سابجکتش نبود

با اینکه کلی توش مینوشتم