نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
 • نمیتونم پیغام خصوصی ارسال و دریافت کنم!

  اگر نمیتوانید پیغام خصوصی ارسال یا دریافت کنید و سیستم پیغام پر شدن صندوق پیغامهای خصوصی شما را میدهد، یک بار به طور کامل صندوق پیغامهای خود را خالی کنید.

  برای این کار:

  وارد پنل کاربری شوید ( در بالاترین قسمت سایت بر روی گزینه " پنل " کلیک کنید )بعد از باز شدن صفحه، به انتهای آن بروید و در قسمت ( تنظیمات پوشه ها ) بر روی "خالی کردن پوشه" کلیک کنید.
  این گزینه فقط صندوق "دریافت شده" شما را خالی میکند!

  سپس در ستون سمت راست همان صفحه، بر روی صندوق "ارسال شده" کلیک کنید و باز در انتهای صفحه، در قسمت ( تنظیمات پوشه ها ) بر روی "خالی کردن پوشه" کلیک کنید.

  اکنون هر دو صندوق شما ( دریافت شده و ارسال شده ) خالی شده و به راحتی تا زمانی که کل تعداد پیغامهای شما به 100 عدد برسد میتوانید از آن استفاده کنید.  برای جلوگیری از انباشت پیغامها و عدم دریافت پیام سیستم مبنی بر پر بودن صندوق و ارسال نشدن پیغامها، هر چند وقت یکبار آنرا به انتخاب پاکسازی کنید.


  اگر کسی که میخواهید برای او پیغام ارسال کنید هم، همین مشکل را داشته باشد ( صندوق پیغامش پر باشد )، پیغامهای شما به او نخواهد رسید.


  پس پاکسازی دوره ای صندوق خود را جدی بگیرید!! http://mamisite.com/forum/images/smilies/base/a.gif
  این مقاله در ابتدا در فروم منتشر شده است در این موضوع: نمیتونم پیغام خصوصی ارسال و دریافت کنم! آغاز شده توسط heaven نمایش پست اصلی
 • GoodFood Widgetمحاسبه ي شاخص توده ي بدني

وزن به کيلـو گـرم
قد به سانتي متر

شاخص توده ي بدني
بازه ي وزني مناسب شما