نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل

تیم ملی والیبال ایران

1. * منصوره *
    * منصوره *
    سلام دوستان مهربونم
    امیدواریم امسال هم بار دیگه تیم ملی والیبالمون جهان رو مات و مبهوت خودش کنه
  2. * منصوره *
    * منصوره *
    سرمربی تیم ملی والیبال فهرست ۲۵ نفره بازیکن ایران را برای حضور در نخستین اردو برای لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ معرفی کرد.

لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ از هشتم خردادماه در سه سطح و با حضور ۳۲ تیم آغاز می شود که تیم ملی والیبال ایران در گروه دوم سطح یک این رقابت ها با آمریکا (قهرمان لیگ جهانی ۲۰۱۴) روسیه (قهرمان المپیک ۲۰۱۲) و لهستان (قهرمان جهان سال ۲۰۱۴) همگروه است.
  3. * منصوره *
    * منصوره *
    اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی ۲۵ بازیکن را به عنوان فهرست اولیه تیم ایران برای حضور لیگ جهانی معرفی کرد که بر اساس قوانین و مقررات این رقابت ها پیش از هر مسابقه 14 بازیکن از لیست 25 نفره تیم برای شرکت در مسابقه به کمیته کنترل رقابت ها معرفی می شود.
    فهرست ۲۵ بازیکن معرفی شده به فدراسیون جهانی والیبال برای حضور در لیگ جهانی به این شرح است: شهرام محمودی، میلاد عبادی*پور، سامان فائزی، سعید معروف، فرهاد قائمی، سید محمد موسوی، حمزه زرینی، فرهاد ظریف، عادل غلامی، امیر غفور، فرهاد پیروت*پور، مجتبی میرزاجان*پور، مهدی مهدوی، آرش کشاورزی، مصطفی شریفات، عبدالرضا علیزاده، پوریا فیاضی، محمد طاهر وادی،* مهدی مرندی،میکائیل تاجر، رضا عابدینی، محمدحسن صنوبری، حامد رضایی، محمد جواد معنوی*نژاد و رسول نجفی
  4. * منصوره *
    * منصوره *
    سرمربی تیم ملی ایران در ارزیابی خود از لیگ برتر والیبال گفت: فدراسیون والیبال فیلم بازی*های مختلف را برای من ارسال می*کرد تا همه چیز را به دقت زیر نظر داشته باشد. البته در یک ماه اخیر به ایران برگشته*ام و از نزدیک بازی*ها را زیر نظر دارم. بازیکنان جدیدی هستند که به طور جدی برای حضور در تیم ملی رقابت می*کنند اما من از نحوه رقابت ملی*پوشان نیز کاملا راضی*ام، با این حال باید بگویم نفرات جدید به طور جدی بر درب تیم ملی می*کوبند. ایران دارای استعدادهای زیادی بوده و یکی از لیگ*های قوی جهان را در اختیار دارد.
  5. *Afsaneh*
    *Afsaneh*
    مرسی منصوره جون بابت دعوتنامه ،مبارک باشه افتتاح کلوب عشق...
    انشاالله که امسال هم موفق باشند
  6. * منصوره *
    * منصوره *
    استقبال هواداران ایرانی مقیم فنلاند از ملی پوشان
  7. * منصوره *
    * منصوره *
    شهرام محمودی:
    آخرین تمرینات تیم ملی بسیار با نشاط تر از گذشته برگزار شد.
    به ویژه که سعید هم به تیم اضافه شد و توانستیم هماهنگ تر از گذشته بازی کنیم.
    نبود سعید همه ما را اذیت می کرد و دوست داشتیم که زودتر به تیم اضافه شود.
    امیدوارم که هر چه زودتر به اوج آمادگی برسیم و نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

8. RE79EL
    RE79EL
    سلام.منصوره جون ممنون از دعوتنامه. به اميد موفقيت و خبرهاي خوب.
    راستي كلوب بلندقامتان چي ميشه؟پست نمي گذاريد؟
  9. pooneh 007
    pooneh 007
    سلام منصوره عزیز
    به به کلوب جدید مبارک 💐
    خیلی ممنون از دعوتت
    امیدوارم تیم ملی والیبال کشورمان همیشه موفق و قهرمان باشند و این کلوب هم همیشه پررونق باشه و دوستان زیادی در این کلوب عضو بشند
  10. پرنسس.م
    پرنسس.م
    هوووووووووووووورا
    چقدر از دیدن این کلوب خوشحال شدم
    اتفاقا امروز صبح عکس های مراسم بدرقه والیبالیست ها رو دیدم
    فعلا درس بخونم شب میذارمشون
    منصوره
  11. آتامان
    آتامان
    به به مبارک باشه انشالله این کلوب حسابی « معروووووووووووووووووف » بشه با آرزوی موفقیت برای تیم هرچند من امسال امتحانات مدرست مصادف شده با مسابقاااااااااااااااااااا اات میرم حذف ترم میکنم
  12. * منصوره *
    * منصوره *
    دوستای خوبم ممنونم ازتون خیلی شرمنده کردید منو ببخشید دوستانم که کلوب بی نقص و عالی نتونستم درست کنم ولی به مرور کم کم خوشگلش میکنیم با همدیگه و راهنماییهاتون
    بهناز جونم خیلی ممنونم منتظرتم

زهرا جان از اونجاییکه اکثرا دوستان حیاط خلوتیمون عاشق والیبال هستند و منم دوست داشتم یه کلوب داشته باشیم (درمورد بلند قامتان هیچ موقع اون کلوب بالا نبود و بسیاری از دوستان از اون کلوب بیرون اومدند) این بود که تصمیم گرفتم اینجارو بزارم تا همگی دور هم باشیم و برای اسم کلوب و موضوعات و مطالبش ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید و نظراتتون خیلی مهمه
  13. * منصوره *
    * منصوره *
    آفرین آتامان جونم اصلا چه معنی داره موقع مسابقات شما درس بخونی عزیزم ؟
  14. * منصوره *
    * منصوره *
    گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا، سعید معروف در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی والیبال در ایران در گفت وگو با خبرنگاران افزود: تازه به تمرینات پیوستم اما میزان آمادگی بازیکنان در این دو جلسه رضایت بخش است. با بازیکنان صحبت داشتم و نشان های زیادی از انگیزه در آنان دیدم. خیلی به ادامه تمرینات خوش بین هستم. وی با بیان اینکه تا زمان بازی های تدارکاتی هیچ چیزی در مورد میزان آمادگی تیم مشخص نخواهد شد، گفت: بازیکنان جدید خوبی نیز به تیم ملی اضافه شدند که نشان از توجه به نسل جوان است. امیدوارم در شش دیدار خارج از خانه موفق باشیم که در ادامه با انگیزه بیشتری در خانه به مصاف حریفان برویم.
  15. *Afsaneh*
    *Afsaneh*
    آتامان بالام به صورت گروهی با بقیه دانشجو ها اعتصاب کنید
  16. آتامان
    آتامان
    خخخخخخخ منصوره جون آخه
    افسانه جون مسئله اینه که بقیه هم کلاسی ها ورزشی نیستن ایییییییییییییییییییییییی یییش همه اش به فکر درس خوندن هستن
  17. * منصوره *
    * منصوره *
    کاپیتان تیم ملی والیبال در باره جدی ترین حریف ایران در لیگ جهانی افزود: سخت ترین بازی با آمریکا است زیرا تیمی قدرتمند است و هم اینکه تیم ایران همیشه در بازی اول و دوم با مشکل روبرو می شود. اما در مجموع همه شش بازی دور رفت سخت است زیرا نیاز به کسب حداقل امتیاز را در این بازی ها داریم. وی در باره نقش ارتباطات بین گروهی بازیکنان در موفقت تیم ملی والیبال گفت: ارتباطات بازیکنان در چند سال اخیر خیلی خوب بوده، چیزی که در والیبال همیشه باعث موفقیت بوده است نداشتن حاشیه است و فضای صمیمی تیم به موفقیت کمک زیادی کرده است.
  18. * منصوره *
    * منصوره *
    معروف درباره شرایط سخت ایران در گروه و صعود تنها دو افزود: شانس صعود به دور نهایی را نمی توانم پیش بینی کنم، کار سختی در پیش داریم و شاید روی کاغذ هیچ کارشناسی برای صعود ایران احتمالی قادر نباشد. اما والیبال ایران معادلات کارشناسان را برهم زده است. برای من مهم این است که در مسابقات امسال نشان دهیم از دو دوره حضور در لیگ جهانی تجربه های خوبی به دست آوردیم. اگر از این تجربیات به درستی استفاده کنیم، حتما نتایج نیز خوب خواهد بود. در مجموع یک سال به المپیک داریم و باید هدف اصلی ما حضور در المپیک باشد. به همین دلیل نتیجه در لیگ جهانی شاید زیاد تاثیر در دستیابی به این هدف نداشته باشد. تیم ملی والیبال ایران بامداد 20 اردیبهشت با 16 بازیکن راهی فنلاند می شود و بعد از دو هفته اردوی برون مرزی در فنلاند و جمهوری چک برای نخستین مسابقه خود در هفته اول لیگ جهانی راهی لس آنجلس آمریکا خواهد شد.

19. * منصوره *
    * منصوره *
    آتامان جونم ایشالله بسلامتی و با موفقیت امتحانات رو بگذرونی عزیزم
    افسانه گلی اینا اعتصاب نمیکنن بیا بریم دانشگاهشون برقشونو قطع کنیم
  20. *Afsaneh*
    *Afsaneh*
    منصوره یه پست گذاشتم گفتم وسط اخبارت هی پیام بازرگانی نشم پاکش کردم
    من میگم با بچه های تیم والیبالشون برن جلو دفتر مدیر اعتصاب اگه جواب نداد مجبوریم خودمون بریماصلا آتامان جون برو بگو من درسامو خوندم امتحانای منو بگیرید برم
  21. * منصوره *
    * منصوره *
    آخی افسانه جون اشکال نداره پاکش نمیکردی گلم

فکر خوبیه ها بره بگه عاقا امتحان منو بگیرین برممممممممممم وگرنه دوستام میان برق و گازتونو قطع میکنن
  22. آتامان
    آتامان
    اینمنم
    خخخخخخخخخخخخخخخ باشه بچه در جریان باشین آماده دسته جمعی بریم آموزش دانشگاه عملیات انتحاری
  23. * منصوره *
    * منصوره *
    آتامان جوونم

سعيد معروف، کاپيتان تيم ملی والیبال، که پس از چند ماه دوری به ايران بازگشته، در اين چند روز بيشتر از دیگران مورد توجه قرار گرفت.
    هر کس که کاپيتان را در اين چند روزه از نزديک ديده باشد متوجه لاغر شدن او می شود.

از کاپيتان درباره ی لاغر شدنش پرسيديم و گفتیم که در این چند ماه آب رفته!
    از آنجایی که تحت تاثير مراسم رونمايی از تنديس آب و عنوان سفیر آب بود، اول به شوخی گفت چون آب هست ولی کم است (باخنده)
    و پس از آن هم گفت: بازی کردن در ليگی هم چون روسيه سختی های خودش را دارد.
    بازی ها و تمرينات فشرده و سفرهای پی در پی آدم را لاغر هم می کند!
  24. * منصوره *
    * منصوره *
    اما جالب جايی بود که يکی از خبرنگارها از سعيد پرسيد: در روز چند ليتر آب مصرف می کنید؟
    سعيد هم در پاسخ گفت: من به خودم ليترسنج وصل نکردم! نمی دونم چه اندازه آب مصرف می کنم! بستگی داره حمام برم، تشنه بشم و ...
    باز همان خبرنگار بی درنگ از سعید درباره ليگ روسيه پرسيد!
    و سعيد هم گفت شما يه باره از مصرف آب به کجا می پريد؟ آب کجا و ليگ روسيه کجا! (باخنده)

25. * منصوره *
    * منصوره *
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 1462
صفحه 1 از 59 123411 ... آخرینآخرین

محاسبه ي شاخص توده ي بدني

وزن به کيلـو گـرم
قد به سانتي متر

شاخص توده ي بدني
بازه ي وزني مناسب شما