نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل

چگونگی رفتار با کودکان آب زیر کاه

 1. samane.kateb
  samane.kateb
  کودکان از لحاظ شخصیتی به انواع مختلفی تقسیم می شوند. شناسایی تیپ شخصیتی کودک به والدین کمک می کند تا شیوه تربیتی خود را در صورت اشتباه بودن، تغییر داده و روشهای دیگری را که به صلاح کودک دلبندشان است، جایگزی نمایند. یکی از این تقسیم بندی ها مربوط به کودکانی است که اصطلاحا «آب زیرکاه» نامیده می شوند. کودکان شیطانی که در کنار این صفت، در بیشتر مواقع خود را مظلوم و قابل ترحم نشان داده و سعی در بدگویی از دیگران دارند تا بلکه شاهد تنبیه آنان باشند. این کودکان، در انجام کارها و یا امتحانات، تمایل زیادی به تقلب کردن دارند و از همه مهمتر میل به آزار رساندن به دیگران در آنها بسیار شدید است به طوری که از انجام این کار غرق در لذت و شادمانی می گردند.
 2. samane.kateb
  samane.kateb
  اگر کمی در زندگی اینگونه از کودکان دقت کنیم، خواهیم دید که آنان در زندگی خود با مشکلات عمیق عاطفی مواجه بوده و هستند و همیشه به جای اینکه مورد لطف و توجه دوستان و جمع صمیمانه شان قرار گیرند، به طریقی از طرف آنها طرد شده اند و والدین با برخورد سختگیرانه خود در تداوم این امر تاثیر بسیار گذاشته اند. اما نکته قابل توجه این است که این مشکل نیز همانند سایر مشکلات تربیتی، قابل حل بوده و تنها کمی زمان و صبر می طلبد تا کودک از حالات زشتی که تنها خود از بروز آنها رضایت دارد، دست بردارد. برای این منظور کافی است تا والدین، توجه بیشتری به کودک مبذول داشته و زمانی که رفتاری مناسب از کودک سر میزند، او را مورد تحسین و تشویق به ویژه از نوع عاطفی قرار دهند.
 3. samane.kateb
  samane.kateb
  گذاشتن مسئولیت بر دوش کودک نیز، سبب می شود تا او به باارزش بودن خود پی برده و علاوه بر اینکه فرد مسئولی بار می آید، به سمت انجام کارهای شایسته تغییر مسیر دهد.
  نوشته شده توسط تیم ترجمه مقاله دیلماجلار پیشرو در ارایه خدمات ترجمه مقاله و ترجمه مقالات isi
 4. غربت وتنهایی
  غربت وتنهایی
  دخترمن یخورده اب زیرکاه نمیدونم چیکار کنم زیاد پنهون کاری میکنه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

محاسبه ي شاخص توده ي بدني

وزن به کيلـو گـرم
قد به سانتي متر

شاخص توده ي بدني
بازه ي وزني مناسب شما