نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل

نظرات وبلاگ

1. محیا خانوم آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامی جون نجمه

بیبقشییییییییییییییییید
  2. محیا خانوم آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا
    سلام

راستش من واسه تولد مامان خانم و تولد خواهرم خواستم که درستش کنم یک طرح هم داشتم ولی رای م زده شد هیچکس راضی نبود حتی انجمن دیگه و کلا گفتن مزه ش خوب نیست و... انقدر ترسیدم
    دست مریزاد خوشگل شده .
    دوست جون مرسی از نظرت

شدیدا خوشحال میشم یکی که میگه بدمزه است, دقیقا منظورشو از بدمزه با ذکر مثال شرح بدهاگه منظورش شیرینی زیادش هست که خوب شیرینیش, شیرینی قنده دیگه...این که نمیشه بدمزه؛ میشه شیریناگه منظورش چیز دیگه ای هم هست که صددرصد برمیگرده به بوی ژلاتین

خوب وقتی بچه ها اسانس نمیزنن, با اون بوی بد ژلاتین و گلوکوز و گلیسیرین , واقعا انتظار دارن طعم بهشتی تحویل بگیرن؟

فقط 3 قطره اسانس کافیه طعمش از این رو به اون رو بشه....

به نظرم تستش کن...مشتری میشیا.....البته همین نوع فوندانت رو؛ در مورد مارشمالو فوندانت هیچ نظری نمیدم چون تستش نکردم؛ حدس میزنم شیرینیش فاجعه باشه؛ چون مارشمالو خودش شیرینه , حالا فکر کنید پودر قند هم خالی کنیم توش....
  3. محیا خانوم آواتار ها
    • |
    • #
    خیلی تمیز در اومده , آفرین , مخصوصا آبیش خیلی ناز شده, من عاشق این رنگ آبیم
    فقط بیبقشیدها یقه ش یه کم شبیه کیسه ی آب گرم شده
    خیلی ممنون از تشبیهت دوست جون اصن با خاک یکسان شدم با این مثالت

دوست جون یقه خیلی سخت بود درآوردنش منم الگو نداشتم؛ فقط از روی یه عکس درستش کردم ؛ همینم با بدبختی سیخ نگه داشتم

ولی تشبیه جالبی بودمرسی از نظرت عزیزم
  4. محیا خانوم آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماناسهیل
    ممنون از دستور خوبتون
    خواهش میکنم
  5. محیا خانوم آواتار ها
    • |
    • #
    ممنون محیا خانوم
    یعنی شکری , افزودنیی , چیزی نمیخواد , میشه کمی بستنی وانیلی بهش اضافه کنیم ؟
    دوست جونم من که همون شیرینی انبه برام کافی بود ,برای عطرش هم همون عطر خود انبه عالی بودرژیمیه دیگه...در همون حد ازش توقع داشته باشید

بستنی وانیلی هم اگه بخواید اضافه کنید میشه انبه بستنی , فقط دیگه نمیشه اسکوپ زد....اگر اونجوری خواستید که دیگه به خودتون سختی ندید, انبه رو با بستنی وانیلی بریزید تو غذاساز یا مخلوط کن تا انبه پوره بشه. اونم خوشمزه است
  6. محیا خانوم آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط گل آفتابگردان
    محیا جون اولا وبلاگ نو مبارک! ثانیا عکس مر حله به مرحله شو میذاشتی خوب میشد
    منتظر آموزش هنرای خوشگلت هستم
    آفتابگردان جون.....متاسفانه از این پای سیب عکس مرحله ای ندارم ولی ممنون از پیشنهادت ...ان شاالله رسپی های بعدی
  7. محیا خانوم آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zarzare babaee
    به به محیا جونم تبریک میگم عزیزم بابت وبلاگ محیا خانومی هنرمندمون
    پیشاپیش برای همه ی کارهای خوشمزه و قشنگی که تو وبلاگت قرار میدی ممنـــــــــون و متشکر
    به امید موفق های روزافزونت گلم

مرسی زرزر جونم ....قصد نداشتم تو وبلاگ چیزی بنویسم ولی بعد دیدم چون ممکنه دستورهای جدید تو تاپیک ها دور از دسترس بمونن وبلاگو افتتاح کردم که دستورهای جدید توش بذارم
+ ساخت وبلاگ
نوشته های وبلاگ
14

محاسبه ي شاخص توده ي بدني

وزن به کيلـو گـرم
قد به سانتي متر

شاخص توده ي بدني
بازه ي وزني مناسب شما