نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل

نظرات وبلاگ

1. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnaz khanom
    ملیحه جان ممنونم که بدون هیچ چشم داشتی این همه رسپی های خوب در اختیار مون قرار میدی
    بهناز جانم

خواهش میکنم عزیز دلم. خوشحالم که دوست داشتید. انشالله که درست کنید و لذت ببرید

.
  2. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    مهسا گلی اگر قالب کمربندی جنسش خوب باشه معمولا نشتی نداره.

اگر هم جنسش عالی نبود و درز زیاد داشت مهم نیست. این کیک یک کیک کره ایه . غلظت و قوام داره و شل و ول نیست و همین باعث میشه از درزهای قالب کمربندی نشت نکنه.

ممنونم از محبتی که مثل همیشه بهم داری گلم.
  3. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    ممنونم مهسا جانم

خیلی لطف داری گلم

جای شما سبز خیلی خوشمزه بود. انشالله شما هم درست کنید و لذت ببرید.

خواهش میکنم عزیز دلم.

ممنونم از دعای خوب و محبتی که مثل همیشه بهم داری.

مرسی

4. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهنا
    سلام ملیحه بانو
    دستت درد نکنه با لین آموزش فوق العادتون
    واقعا خوشمزست
    فقط 1 سوال مزه قهوه غالب تر یا کاکائو عزیزم؟
    میدونم خیلی سوال میپرسم
    سلام عزیزم.

خواهش میکنم. شما لطف داری گلم.

در مورد مزه باید بگم قهوه کمک میکنه بوی شکلات بیشتر بشه و کیک شکلاتی تر به نظر برسه.

اما در کل کیک طعم خیلی ضعیفی از قهوه داره. حذفش رو توصیه نمیکنم. این یک کیک شکلاتیه با بوی خوب کاکائو و طعم خیلی خیلی ضعیفی از قهوه.

این چه صحبتیه. هر سوالی که داشته باشید من در خدمتم.
  5. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya 7
    سلام ملیحه جان دستت درد نکنه خانمی خدا خیرت بده خیلی عالی توضیح دادی من خیلی دلم میخواد بتونم این کیک را درست کنم یه بار پختم ولی اصلا پف نکرد امیدوارم این بار با راهنمایی های کاملت موفق بشم راستی ارتفاع قالبم باید چقدر باشه؟ممنون
    سلام خانومی. خواهش میکنم. ممنونم از دعای خیرتون.
    راستش کیک های شیفون قلق و نکته زیاد داره و خوب از آب در اوردنشون سخته. نا امید نشید و همه ی نکاتی که کفتم رو مو به مو رعایت کنید و مطمئن باشید اگر همه ی نکات رو مدنظر قرار بدید کیکتون هرگز خراب نخواهد شد.

ارتفاع این قالبی که من استفاده کردم 6 سانتی متر بود.
  6. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط تارا16
    فوق العاده بود ملیحه جون
    نظر لطفتونه تارا خانوم.

خوشحالم که دوست داشتید.
  7. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hope
    سلام ملیحه جون..

من باز اومدم..
    .........
    عاشتم مهسا جونم.

سلام عزیزم. خوش اومدی.

ممنونم بابت همراهی گرمت. مرسی گلم. خوشحال میشم نظرات شاد و مهربونت رو میخونم.

مرسی از دعای خوبت گلم.

عزیز دلم
  8. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    مقدار بیکینگ پودر برای هر کیک بر اساس شرایط اون کیک طراحی شده. کم یا زیاد کردنش بافت کیک رو خراب میکنه. توصیه میکنم بیپینچ پودر رو با دقت بالایی اندازه بگیرید اگر به دنبال کیفیت هستید. کم کردنش کیک رو تخته ای و بدون پف میکنه و زیاد کردنش کیک رو تلخ و بافتش رو آش و لاش میکنه.

مخصوصا برای کیک های اسفنجی و شیفون که هرچه بیکینگ پودر کیک کمتر باشه و پف کیک با زدن تخم مرغ ها به دست بیاد کیک خوشمزه تر و نرم تر و با کیفیت تری خواهید داشت.

البته شما اگر به دنبال حجم بالایی از پف هستید میتونید از کیک شیفون استفاده کنید که بسیار حجیم و زیاد و پفدار و خوشمزه هست. آموزشش هم توی وبلاگم هست. اون عالیه اما اگر نظر من رو بخواهید این خوشمزه تره.

و در نهایت تبریک که تونستید کیک رو خوب در بیارید چون خوب درآوردنش بسیار سخته و تولد گل پسرتون هم انشاالله مبارک باشه.
  9. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    سلام خانومی گل. شرمنده میکنید. قابل شما رو نداره. ببینید خانومی گل ما دستورهای زیادی برای کیک اسفنجی داریم و همشون خیلی زیاد پف میکنن . حق با شماست این دستور کمتر پف میکنه. اما.....

کیک های اسفنجی رو اگر درست کرده باشید میدونید که بی مزه اند. بافتشون همش هواست. باید با یک کرم خوشمزه و میوه های خوشمزه ترکیب بشه تا قابل خوردن بشه. چون به علت نبود چربی و مایعات مثل شیر یا ماست و داشتن بافت پر از هوا کیک واقعا بیمزه هست.

علت اینکه من این دستور رو انتخاب کردم این هست که نسبت به سایر کیکهای اسفنجی بسیار خوشمزه تر هست. به حدی که خالی خالی خوردنش هم عالیه. پس درسته که پف کمتری نسبت به سایر کیکهای اسفنجی داره اما بسیار خوشمزه تره . پفکی و بیخود و بیمزه نیست .(من خیلی کیک اسفنجی درست کردم که طعم و بافت این به نظرم از همشون بهتر بود) و به نظرم همیشه طعم و بافت خیلی مهمتر از میزان پف هست. برای همین میگم این دستور عالیه.
  10. malihejoon773 آواتار ها
    • |
    • #
    نقل قول نوشته اصلی توسط nilufari
    وبلاگت مبارک ملیحه جووون
    ممنوون از این همه سخاوت و صبر و حوصله برای آموزش با جزییات. ان شالله همیشه سلامت و برقرار باشی هنرمند
    ممنونم عزیزم.

لطف شماست. از دعای خیرتون هم واقعا ممنونم.

انشاالله که لایق باشم.
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
+ ساخت وبلاگ
نوشته های وبلاگ
15

محاسبه ي شاخص توده ي بدني

وزن به کيلـو گـرم
قد به سانتي متر

شاخص توده ي بدني
بازه ي وزني مناسب شما