نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل

تاریخ انقضاء آگهی: ۱۱:۲۹, ۱۳۹۳/۰۶/۲۳

سپیده فقط منم

مالک کالا

کالاهای من 1

کالا های این دسته بندی

• کلیه لوازم کاشت و طراحى ناخن+ارسال رایگان به کلیه مناطق
    توسط سپیده فقط منم, ثبت شده در ۱۱:۲۹, ۱۳۹۳/۰۵/۲۴

فروش
    قیمت: Login to Buy
    وضعیت کالا: کاملاً نو
    محل کالا : تهران
    هزینه ارسال: بر عهده فروشنده
    نحوه ارسال: ارسال رایگان
    نحوه پرداخت: نقدی
    فرم خرید برای: کلیه لوازم کاشت و طراحى ناخن+ارسال رایگان به کلیه مناطق
    قیمت درخواست شده

1,200,000 تومان

توضیحات (اختیاری)

با ارسال این فرم، شما می پذیرید که:
    اطلاعات تماس شما

شما با پر کردن اطلاعات تماس خود به فروشنده جهت برقراری ارتباط بهتر با شما و ارسال کالا کمک میکنید.

نام کامل

شماره تماس

محل کالا
    پیشنهاد قیمت برای: کلیه لوازم کاشت و طراحى ناخن+ارسال رایگان به کلیه مناطق
    پیشنهاد شما
      تومان

توضیحات (اختیاری)

شما با دادن این پیشنهاد، می پذیرید که:
    اطلاعات تماس شما

شما با پر کردن اطلاعات تماس خود به فروشنده جهت برقراری ارتباط بهتر با شما و ارسال کالا کمک میکنید.

نام کامل

شماره تماس

محل کالا
    تماس با فروشنده

توضیحات کالا
    کلیه لوازم کاشت و طراحى ناخن
    با سلام کلیه لوازم کاشت ناخن براى خانوم هاى محترمى که قصد شروع این حرفه جذاب و پر درامد رو دارن .اول مقایسه کنید بعد خرید کنید. کلیه لوازم نو و اکبند هستند همراه با فاکتور خرید . این لوازم رو خریدم که کار طراحى و کاشت ناخن رو شروع کنم اما همسرم حتى اجازه نداد کلاساشو شرکت کنم که بخوام باهاشون تمرین هم کنم.اگه واقعا خریدار باشین میز کار ناخن که دادم برام سفارشى ساختن با صفحه دوبل که تا دویست کیلو وزن هم تحمل میکنه و موقع خرید میتونید دو نفرى برین بالاى میز بایستین! تا ببینید و جنس پایه هاش از بهترین جنس استیل تو بازاره رو هم بهتون مجانى میدم چون واقعا ا ز اینکه جلوى چشمم هستن و کار نمیکنم حرص میخورم میخوام ردشون کنم. واقعا هر کى بخره برد کرده چون قیمت ها همه دوبل شدن و خودتونم میدونید ولی من به همون قیمت خرید با ارایه فاکتور میدم با اشانیون یه میز فوق العاده سفارشى کار ناخن با یه دست تمرین مجانى که تو فاکتور نیست. فاکتور خریدم هم قبلش بهتون با عکسها ارایه میدم که اول برید قیمت بگیرید و مطمین بشین و بعد خودتون مشترى من شید.هرکس وسایلمو به قیمت خود فاکتور یعنی 1245000 تومن ازم برداره یه میز کار ناخن به ارزش 300000 تومن و یه دست طراحی به ارزش 25000 تومن هم بهش اشانتیون میدم که از من خرید کرده. شما میتونید همه اینارو از مغازه خرید کنید ولی مغازه بهتون اشانتیون های منو نمیده .عکسها و توضىیحات بیشتر با وایبر هم امکان پذیره.ممنونم که وقت گذاشتین و مطالعه کردین . شماره تماس 09360175494

محاسبه ي شاخص توده ي بدني

وزن به کيلـو گـرم
    قد به سانتي متر

شاخص توده ي بدني
    بازه ي وزني مناسب شما